iPhone to nie tylko telefon. Można wręcz śmiało stwierdzić, że funkcja telefonu jest w nim dodatkiem. iPhone to swojego rodzaju komputer, stworzony z najwyższej jakości materiałów, zaprojektowany z niezwykłą starannością i precyzją. Perfekcyjna jakość wyświetlacza retina, niezawodna szybkość procesora, kamera iSight, dzięki której zdjęcia wykonane iPhonem zachwycają ostrością i nasyceniem barw – a to wszystko zamknięte w urządzeniu, bez którego już nigdy nie ruszysz się z domu.

Dzięki iPhonowi, wszystkie najważniejsze dla Ciebie dane masz zawsze na wyciągnięcie ręki. Niezależnie od tego czy prowadzisz firmę, studiujesz czy pasjami zwiedzasz świat. iPhone zawsze dostarczy Ci potrzebnych informacji, sprawdzi pogodę, trasę, wskaźniki giełdowe czy przetłumaczy nieznany Ci język.

Mało? AppStore dostarczy Ci aplikacji dopasowanych do wszystkich Twoich potrzeb, gdziekolwiek jesteś, kimkolwiek jesteś.

Kliknij i porównaj modele iPhone >

iPhone to nie tylko telefon. W dzisiejszych smartfonach funkcja dzwonienia jest w nich jedynie dodatkiem. iPhone to swoisty komputer, stworzony z najwyższej jakości materiałów, zaprojektowany z niezwykłą starannością i precyzją.

Zobacz perfekcyjną jakość Twoich zdjęć na wyświetlaczu Retina w iPhone SE, sprawdź niezawodną szybkość procesora A9 w iPhone 6s. Użyj kamery iSight, dzięki której zdjęcia wykonane iPhonem zachwycą innych ostrością i nasyceniem barw – a to wszystko zamknięte w urządzeniu, bez którego już nigdy nie ruszysz się z domu.

Dzięki iPhone’owi, wszystkie najważniejsze dla Ciebie dane masz zawsze na wyciągnięcie ręki. Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, studiujesz czy tygodniami zwiedzasz świat. iPhone zawsze dostarczy Ci potrzebnych informacji, sprawdzi pogodę, trasę, wskaźniki giełdowe czy przetłumaczy nieznany Tobie język.

Mało? AppStore dostarczy Ci aplikacji dopasowanych do wszystkich Twoich potrzeb, gdziekolwiek jesteś.

Potrzebujesz etui do swojego iPhona? Wybierz spośród niemalże 300 modeli dostępnych w naszym sklepie.