iPhone to nie tylko telefon. Można wręcz śmiało stwierdzić, że funkcja telefonu jest w nim dodatkiem. iPhone to swojego rodzaju komputer, stworzony z najwyższej jakości materiałów, zaprojektowany z niezwykłą starannością i precyzją. Perfekcyjna jakość wyświetlacza retina, niezawodna szybkość procesora, kamera iSight, dzięki której zdjęcia wykonane iPhonem zachwycają ostrością i nasyceniem barw – a to wszystko zamknięte w urządzeniu, bez którego już nigdy nie ruszysz się z domu.

Dzięki iPhonowi, wszystkie najważniejsze dla Ciebie dane masz zawsze na wyciągnięcie ręki. Niezależnie od tego czy prowadzisz firmę, studiujesz czy pasjami zwiedzasz świat. iPhone zawsze dostarczy Ci potrzebnych informacji, sprawdzi pogodę, trasę, wskaźniki giełdowe czy przetłumaczy nieznany Ci język.

Mało? AppStore dostarczy Ci aplikacji dopasowanych do wszystkich Twoich potrzeb, gdziekolwiek jesteś, kimkolwiek jesteś.

Kliknij i porównaj modele iPhone >

Opinia Eksperta:

Wiktor Brzeziński

Store Manager Kielce iDream Apple Premium Reseller
 Apple Product Professional
 Apple Certified Support Professional 10.12
Poznaj opinię naszych ekspertów. Pomożemy Ci wejść do świata Apple.
Przekażemy rzetelne informacje o nowościach. Z nami zawsze wybierzesz właściwy sprzęt.

iPhone ma ugruntowaną pozycję na światowym rynku urządzeń telekomunikacyjnych. Trudno się temu dziwić. Sprzęt Apple uchodzi za perfekcyjny pod każdym kątem. Wynika to z zastosowania w nim prostego w obsłudze systemu iOS. Ma on unikalny interfejs, a częste aktualizacje wciąż poprawiają lub dostosowują do nowych standardów poszczególne aplikacje. To samo dotyczy całego systemu operacyjnego.

iPhony umożliwiają pisanie krótkich form (najczęściej są to SMS-y lub wiadomości na różnorakich komunikatorach typu Messenger czy Telegram), granie w gry mobilne, robienie wysokiej jakości zdjęć, przesyłanie wszelkich plików, słuchanie muzyki, oglądanie filmów, korzystanie z aplikacji i wiele innych czynności. To dlatego są tak powszechnym urządzeniem służącym nie tylko rozrywce, ale również pracy. Zawody kreatywne nie wyobrażają sobie dziś pracy bez iPhona.

Nasza oferta obejmuje iPhony różnych generacji, począwszy od 6, a skończywszy na X, wraz ze wszystkimi ich odmianami. Asortyment jest stale poszerzany o kolejne produkty Apple. Zachęcamy do przeglądania naszej strony!

Ważną zaletą wszystkich urządzeń od Apple jest ich trwałość. To solidne telefony, które przy właściwym korzystaniu potrafią wytrzymać długie lata bez konieczności wymiany. Wysokiej jakości materiały wykorzystywane przy ich tworzeniu sprawiają, że są odporne na różne urazy mechaniczne czy działanie wody. Na dodatek aplikacje tworzone na nowe wersje iPhonów bardzo często okazują się kompatybilne ze starszymi modelami. Nie trzeba również martwić się o miejsce na dysku telefonu - wszelkie pliki można przechowywać w iCloud, czyli tzw. chmurze.

Jeśli mowa o aplikacjach, warto pamiętać, że Apple dopuszcza do użytku tylko sprawdzone i godne zaufania programy. Korzystając z iPhona, można mieć więc pewność braku wirusów czy złośliwego oprogramowania (malware) spowalniającego działanie telefonu. Gwarantuje to też pełne bezpieczeństwo powierzanych danych.

Szybkość uruchamiania aplikacji w iPhonie to kolejny aspekt, który wydaje się niedościgniony w konkurencyjnych modelach. Wbudowane dedykowane procesory zapewniają niespotykaną nigdzie indziej szybkość działania. Pozostałe parametry, takie jak wewnętrzna pamięć – nawet do 256 GB – czy przekątna wyświetlacza pozwalają na nagrywanie filmów 4K w najnowszych modelach oraz odtwarzanie ich w 30 lub 60 kl./s. Zakupiony u nas sprzęt podlega rocznej gwarancji niezawodności.

Proponujemy modele w różnych wersjach kolorystycznych, także tych mniej popularnych. Oprócz tego oferujemy szeroki asortyment gadżetów przeznaczonych do iPhonów. Wśród nich znajdują się m.in. ochrony wyświetlacza, przejściówki oraz kable, stacje dokujące czy powerbanki. W znaczący sposób zwiększają możliwości tych telefonów.

Oferujemy także doradztwo w sprawie wyboru iPhona najlepiej odpowiadającego oczekiwaniom. Zdajemy sobie sprawę, że najnowsza wersja nie zawsze musi być tą, która jest najbardziej pożądaną. Dlatego kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo można otrzymać fachowe porady i wyjaśnienie szczegółów proponowanej przez nas oferty. Zapraszamy do kontaktu!

iPhone to nie tylko telefon. W dzisiejszych smartfonach funkcja dzwonienia jest w nich jedynie dodatkiem. iPhone to swoisty komputer, stworzony z najwyższej jakości materiałów, zaprojektowany z niezwykłą starannością i precyzją.

Zobacz perfekcyjną jakość Twoich zdjęć na wyświetlaczu Retina w iPhone SE, sprawdź niezawodną szybkość procesora A9 w iPhone 6s. Użyj kamery iSight, dzięki której zdjęcia wykonane iPhonem zachwycą innych ostrością i nasyceniem barw – a to wszystko zamknięte w urządzeniu, bez którego już nigdy nie ruszysz się z domu.

Dzięki iPhone’owi, wszystkie najważniejsze dla Ciebie dane masz zawsze na wyciągnięcie ręki. Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, studiujesz czy tygodniami zwiedzasz świat. iPhone zawsze dostarczy Ci potrzebnych informacji, sprawdzi pogodę, trasę, wskaźniki giełdowe czy przetłumaczy nieznany Tobie język.


Najpopularniejsze akcesoria

Apple Uniwersalny zasilacz dla podróżujących za granicę
Cena: 149,00 
Cena netto: 121,14 
Dostępność: W magazynie
Apple przewód ze złącza Lightning na USB (1 m)
Cena: 99,00 
Cena netto: 80,49 
Dostępność: W magazynie
Apple Przewód ze złączem Lightning na USB 0,5 m
Cena: 99,00 
Cena netto: 80,49 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 4%
PowerBank Apple Etui Smart Battery Case do iPhone’a 7 — czarne
Cena: 499,00  479,00 
Cena netto: 389,43 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 30%
Apple Przejściówka ze złącza 30-PIN do VGA
Cena: 99,00  69,00 
Cena netto: 56,10 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 10%
Apple Stacja dokująca Lightning do iPhone'a
Cena: 199,00  179,00 
Cena netto: 145,53 
Dostępność: W magazynie
Stacja dokująca Oszczędzasz 8%
Apple Stacja dokująca Lightning do iPhone'a czarna
Cena: 249,00  229,00 
Cena netto: 186,18 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 4%
PowerBank Apple Etui Smart Battery Case do iPhone’a 7 — białe
Cena: 499,00  479,00 
Cena netto: 389,43 
Dostępność: W magazynie