Apple TV, w końcu zawsze jest coś dobrego w telewizji!

Zawsze oglądaj tylko to, co chcesz oglądać na dużym ekranie telewizora - teraz jest to możliwe. Dzięki AirPlay i Apple TV możesz zobaczyć każdy obraz, wyświetlać zdjęć z komputera Mac, iPhone, iPad lub iPod Touch na ekranie swojego telewizora w domu.

Kino w Twoim domu to już rzeczywistość. Teraz zrób popcorn jeśli jesteś głodny i jeżeli nie udało Ci się zobaczyć w kinach ostatniego wielkiego hitu, można obejrzeć go z Apple iTunes Store w niesamowitej jakości 4K. A co najważniejsze możesz go oglądać we własnym zaciszu na własnej sofie.

Ceny produktów w iDream.pl:

Oszczędzasz 7%

Apple TV 32GB 2017

Cena: 699,00  649,00 
Cena netto: 527,64 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 5%

Apple TV 4K 64GB

Cena: 949,00  898,99 
Cena netto: 730,89 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 6%

Apple TV 4K 32GB

Cena: 849,00  799,00 
Cena netto: 649,59 
Dostępność: W magazynie

Oglądaj swoje ulubione programy, najnowsze hity Internetu lub teledyski ulubionych zespołów. Wszystko to dzięki Netflix, YouTube i nowemu Apple TV. Za pomocą zwykłego kabla HDMI oraz Wi-Fi w domu gwarantujemy najlepszą rozrywkę.

Z Apple TV oglądasz tylko to, co chcesz i kiedy chcesz. Streamuj, wypożyczaj, kupuj interesujące Cię materiały i bądź na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami na świecie, wynikami sportowymi czy nowościami muzycznymi. Przekonaj się, jak Apple TV 4K zmienia telewizję na lepsze!

Apple TV 4K – nowy wymiar telewizji w Twoim domu

Z Apple TV możesz cieszyć się najwyższej jakości obrazem 4K oraz funkcją HDR, dzięki której wszystko, co widzisz na ekranie telewizora, jest pełne szczegółów oraz naturalne. Wrażenia potęguje Dolby Atmos, czyli system przestrzennego dźwięku, za sprawą którego poczujesz się zupełnie jak w sali kinowej – otoczony realistycznym dźwiękiem z każdej strony. Mocny czip powoduje, że wszystkie uruchomione programy, w tym także gry, działają w pełni płynnie. Dodatkowe udogodnienie stanowi pilot Apple TV Remote z powierzchnią dotykową umożliwiający proste zarządzanie telewizją z dowolnego miejsca w pomieszczeniu – ponieważ działa na Bluetooth, nie musisz nawet kierować go w stronę ekranu telewizora.

Z Appletv robisz tylko to, co chcesz!

Apple TV 4 ma wbudowane aplikacje, więc możesz swobodnie wybierać materiały, które akurat chcesz oglądać. Czekają na Ciebie filmowe hity, seriale, transmisje sportowe na żywo, programy edukacyjne, informacyjne i wiele innych – w apce Apple TV znajdziesz tylko te starannie wybrane, wyselekcjonowane dla Ciebie na podstawie najchętniej oglądanych produkcji. Z Apple TV zapomnisz o programie telewizyjnym, a dzięki możliwości tworzenia wielu profili i łatwego ich przełączania, poczujesz się tak, jakby telewizja była stworzona wyłącznie dla Ciebie. Na tym nie kończą się możliwości Appletv. Znajdziesz tu również wciągające gry, możliwość oglądania własnych fotografii, nagrań wideo czy ulubionych teledysków, a nawet sterowania inteligentnym domem. Jeśli interesuje Cię Apple TV, cena z pewnością Cię zadowoli – do wyboru masz produkty z pamięcią 32 GB i 64 GB. Już teraz wybierz sprzęt dla siebie i przekonaj się, jak bardzo osobista może być telewizja!