Lekki jak powietrze. Szybki jak wiatr. Porywający jak wichura. Apple MacBook Air daje swoim użytkownikom nieskończone możliwości – i to niezależnie od miejsca jego wykorzystywania. Warto przekonać się o tym osobiście.

Ceny produktów w iDream.pl:

Gwarancja 24
Oszczędzasz 3%

Apple MacBook Air 13' 1,8GHz(i5) 8GB 128GB SSD (2017)

Cena: 3 899,00  3 799,00 
Cena netto: 3 088,62 
Dostępność: Aktualnie niedostępny

MacBook Air - do podróży małych i dużych

Zaskakująca lekkość komputera przenośnego marki Apple sprawia, że z powodzeniem można zabrać go ze sobą w podróż. Komfortowy kształt i niewielka waga pozwalają na obsługę jedną ręką. Ułatwieniem jest również precyzyjny touchpad. Eliminuje on konieczność podpinania myszki. Mac Air posiada silną baterię. Dzięki niej nawet najdłuższe trasy można pokonać bez potrzeby ładowania. Brak dostępu do zasilania przestaje więc być problemem.

MacBook Apple Air idealnie nadaje się do oglądania filmów czy zdjęć, a także korzystania z przeglądarki internetowej. W związku z tym uprzyjemnia podróż. Ale nie tylko. Dobre wyposażenie odpowiada za płynne działanie wielu aplikacji. Przez to chętnie korzystają z niego osoby pracujące podczas podróży. W ten sposób MacBooki Air pozwalają wykorzystać dosłownie każdą chwilę na kreatywną pracę. To powód, dla którego Air jest chętnie wybierany zarówno przez prywatnych użytkowników, jak i zawodowców.

Najtańsze modele laptopów marki Apple

Sprzęt z nadgryzionym jabłkiem stał się synonimem prestiżu i luksusu, a także efektywności. Dlatego nie należy on do najtańszych. Wyjątkiem jest MacBook Air od Apple. To najtańsza wersja wszystkich ich laptopów. Warto przy tym zauważyć, że parametry nie odbiegają znacząco od innych modeli. Oznacza to, że przy stosunkowo niewielkim wydatku można zaopatrzyć się w urządzenie z najwyższej półki.

Co zawiera cena MacBooka Air? Wyraźny, 11-calowy ekran o dużej rozdzielczości i wytrzymałą, kompaktową obudowę. A ponadto dostęp do niezliczonych aplikacji wraz z niemal nieskończoną przestrzenią do przechowywania danych w chmurze.

iDream oferuje pełną gamę komputerów Apple Mac. Każdy komputer rozbudujemy o odpowiednie podzespoły na Twoje zamówienie. Bezpłatna dostawa na wszystkie zamówienia powyżej 170 PLN. Jeśli zamówienie zostanie złożone przed 11:00, gwarantujemy dostawę dostawą następnego dnia dla wszystkich dostępnych w magazynie produktów. Smukły MacBook, ultra cienki MacBook Air, mocny MacBook Pro, piękny iMac, niesamowity Mac mini oraz potężny Mac Pro są dostępne w każdej konfiguracji Apple.

Wszystkie komputery firmy Apple pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Jeśli interesuje cię przeznaczony do codziennych zadań MacBook Air cena, w naszym sklepie z pewnością uznasz za satysfakcjonującą. Zachęcamy do składania zamówień!