Dosłownie mały gigant. Mieści w sobie wszystko, co musi mieć komputer stacjonarny lub notebook. Co jest w nim najlepsze? To, że wszędzie się mieści. Na Macu mini wykonasz wszystkie czynności, które towarzyszą Ci w Twojej codziennej pracy.

Ceny produktów w iDream.pl:

Apple Mac mini Intel Core i5 3.0GHz 6-core 8.gen. 8GB 512GB SSD UHD 630 - 2020

Cena: 5 499,00 
Cena netto: 4 470,73 
Dostępność: W magazynie

Apple Mac mini Intel Core i3 3.6GHz quad-core 8.gen. 8GB 256GB SSD UHD 630 - 2020

Cena: 3 999,00 
Cena netto: 3 251,22 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 13%

Apple Mac mini Intel Core 3.6GHz (i3) 8GB 128GB SSD UHD 630 - 2018

Cena: 3 999,00  3 499,01 
Cena netto: 2 844,72 
Dostępność: Aktualnie niedostępny

Idealny i najtańszy na rynku sposób na wejście do świata Apple. Dodatkowo rewelacyjne aplikacje, które zapewnia innowacyjny system MacOS, wniosą do Twojej pracy całe mnóstwo przydatnych narzędzi, zwiększając przy okazji Twoją wydajność.

Mac Mini łączy w sobie wszystko to, czego oczekujesz od nowoczesnego komputera. Jest niesamowicie wydajny, niewiarygodnie szybki oraz ponadprzeciętnie bezpieczny. Dzięki Mini Mac z powodzeniem zrealizujesz najbardziej wymagające projekty.

Mini Mac – mały komputer do wielkich zadań

Komputer Apple Mac Mini jest wyposażony w cztero- lub sześciordzeniowy procesor Intel ósmej generacji, wysoce wydajną pamięć DDR4 SD-DIMM 2666 MHz, którą można rozbudować nawet do 64 GB, a także grafikę Intel UHD Graphics 630. Posiada pamięć masową flash z magistralą PCIe osiągającą nawet cztery razy większą prędkość odczytu w porównaniu ze starszymi podzespołami tego rodzaju. To wszystko gwarantuje, że MacMini sprawdzi się nie tylko na Twoim biurku, ale doskonale poradzi sobie z zadaniami klasy przemysłowej. Ma wystarczającą moc i pamięć do komfortowej oraz wydajnej pracy z bardzo dużymi plikami, testowania nowej aplikacji iOS czy działania z kilkoma maszynami wirtualnymi jednocześnie. Ogromne pliki i apki otwierają się na nim błyskawicznie, a dzięki SSD o pojemności do 2 TB masz pewność, że nigdy nie zabraknie na nie miejsca.

Mac Mini posiada ponadto wbudowany innowacyjny czip Apple T2 Security drugiej generacji zapewniający jeszcze skuteczniejszą ochronę komputera i jego zawartości. Z powodzeniem można go połączyć z dodatkowymi urządzeniami oraz programami. Znakomicie współpracuje z Xcode, pozwalając na tworzenie aplikacji w ekspresowym tempie, a w połączeniu z MainStage może z łatwością zmienić się w instrument, który często można usłyszeć na największych scenach muzycznych na świecie.

Mac Mini cena

Sklep idream.pl oferuje wyłącznie oryginalny, nowy, najwyższej jakości sprzęt marki Apple w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Umożliwiamy również zakup sprzętu na wygodne raty kredytowe albo leasingowe. Gwarantujemy bezpłatną dostawę oraz możliwie najszybszą wysyłkę zamówień. Komputer Mini Mac jest dostępny w wielu różnych konfiguracjach. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących naszej oferty zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji i doradzimy w wyborze najbardziej odpowiedniego Maca.