iDream oferuje pełną gamę komputerów Apple Mac. Każdy komputer ma możliwość rozbudowania na zamówienie. Bezpłatna dostawa na wszystkie zamówienia powyżej 170 PLN. Jeśli zamówienie zostanie złożone przed 11:00 gwarantujemy dostawę dostawą następnego dnia dla wszystkich dostępnych w magazynie produktów. Smukły MacBook, ultra cienki MacBook Air, mocny MacBook Pro, piękny iMac, niesamowity Mac mini oraz potężny Mac Pro są dostępne w każdej konfiguracji Apple.

Wszystkie komputery firmy Apple pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta.

Dosłownie mały gigant. Mieści w sobie wszystko, co musi mieć komputer stacjonarny lub notebook. Co jest w nim najlepsze? To, że wszędzie się mieści.

Na Macu mini wykonasz wszystkie czynności, które towarzyszą Ci w Twojej pracy codziennej.

Apple Mac mini wyrzeźbiono z jednego, litego bloku aluminium. Nie sposób pomylić go z żadnym innym komputerem. Jego wysokość nie przekracza czterech centymetrów, a waga – dwóch kilogramów. Przy całej swojej funkcjonalności – pozostaje najbardziej energooszczędnym kompaktowym komputerem stacjonarnym na świecie. Idealny i najtańszy na rynku sposób na wejście do świata Apple. Dodatkowo – rewelacyjne aplikacje, które zapewnia innowacyjny system MacOS wniesie do Twojej pracy całe mnóstwo przydatnych narzędzi. Zwiększając przy okazji Twoją wydajność.