iPad - różne modele tabletu Apple

iPad to niezwykłe urządzenie, które jest nie tylko niezwykle pożytecznym gadżetem, odkrywającym przed użytkownikami tysiące rozmaitych funkcji (od rozrywkowych po biznesowe), ale stanowi również jeden z symboli naszych czasów, narzucając konkurencji coraz nowsze wyzwania na wszystkich płaszczyznach.

iPad cena a oferowana w zamian jakość

Niezależnie od wybranej wersji czy też ceny urządzenia, każdy iPad Apple gwarantuje najwyższą jakość, wyjątkową wysoką wydajność oraz wzornictwo - nawet dla najbardziej wymagających użytkowników elektroniki. Stabilność i niezawodność działania urządzenia zapewnia stworzony specjalnie na jego potrzeby system iOS.

Dzięki AppStore można instalować wiele aplikacji, co sprawia, że iPad'y to urządzenia przydatne zarówno uczniom i studentom, jak również osobom, którym zależy na profesjonalnych zastosowaniach biznesowych. Ponadprzeciętna wydajność wiąże się bowiem z tym, że bez zarzutu działać będą wszelkie aplikacje biznesowe oraz wymagające gry 3D przeznaczone na urządzenia mobilne.

iPady od iDream - zakres dostępnej oferty

W kwestii takiej jak iPad modele urządzeń uwzględnione w asortymencie naszej firmy obejmują całą aktualną ofertę Apple’a. Wśród nich odnaleźć można m.in. iPady w wersji:

• podstawowej - w trzech różnych kolorach, z wyświetlaczem Retina o przekątnej 9,7 cala oraz pamięcią wewnętrzną 32 lub 128 GB,
• Pro - w czterech różnych opcjach kolorystycznych, trzech wariantach wielkości ekranu (przekątna 12.9, 11 lub 10.5 cala), z nowoczesnymi wyświetlaczami Liquid Retina wyposażonymi w technologie ProMotion oraz True Tone, a także z pamięcią wewnętrzną sięgającą do 1 TB i zapewniającą zwiększony poziom bezpieczeństwa funkcją Face ID,
• Air - w kolorze złotym, srebrnym lub gwiezdnej szarości, kompatybilne z funkcjonalnością Apple Pencil, klawiaturami Bluetooth i Smart Keyboard o pojemności z przedziału 64-256 GB,
• Mini - idealnie mieszczący się w dłoni, najlżejszy ze wszystkich, kiedykolwiek wyprodukowanych iPadów (masa całkowita wynosi zaledwie 308 gramów) i jednocześnie wyposażony w nowoczesny procesor A12, wyświetlacz Retina (przekątna 7.9 cala) z pełną laminacją, wydajną baterię, kamery o wysokiej rozdzielczości a także czytnik odcisków palców oraz wbudowaną pamięć wewnętrzną o pojemności do 256 GB.

Ponadto do dyspozycji naszych klientów oddajemy także obszerny zakres opcjonalnego wyposażenia, dzięki którym iPad stanie się jeszcze bardziej funkcjonalny. Są to np. rysiki i klawiatury, stacje dokujące, liczne przejściówki i kable, wydajne powerbanki, ochronki na ekran, podstawki, nakładki oraz etui, a także gry i aplikacje edukacyjne, pozwalające połączyć naukę w kreatywnym wydaniu z rozrywką.

iPad na raty na atrakcyjnych warunkach i przy minimum formalności

Każdy iPad dostępny w ofercie sklepu iDream można zakupić w systemie ratalnym. Opcja ta możliwa jest do wybrania jako sposób płatności, podczas trzeciego etapu składania zamówienia na naszej stronie. Po dokończeniu procesu rejestracji zamówienia klient przekierowywany jest do specjalnej, dedykowanej podstrony banku, gdzie w kilku prostych krokach może sfinalizować transakcję.


Najpopularniejsze akcesoria

Apple Uniwersalny zasilacz dla podróżujących za granicę

Cena: 149,00 
Cena netto: 121,14 
Dostępność: Aktualnie niedostępny

Apple Przewód ze złączem Lightning na USB 0,5 m

Cena: 99,00 
Cena netto: 80,49 
Dostępność: W magazynie

Apple Pencil

Cena: 459,00 
Cena netto: 373,17 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 30%

Apple Przejściówka ze złącza 30-PIN do VGA

Cena: 99,00  69,00 
Cena netto: 56,10 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 10%

Apple Stacja dokująca Lightning do iPhone'a

Cena: 199,00  179,00 
Cena netto: 145,53 
Dostępność: Aktualnie niedostępny
Stacja dokująca Oszczędzasz 8%

Apple Stacja dokująca Lightning do iPhone'a czarna

Cena: 249,00  229,00 
Cena netto: 186,18 
Dostępność: W magazynie

Ładowarka samochodowa Energizer USB 2w1 MFI czarna

Cena: 99,00 
Cena netto: 80,49 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 20%

Przejściówka Apple ze złącza Lightning na gniazdo słuchawkowe 3,5 mm

Cena: 49,00  39,00 
Cena netto: 31,71 
Dostępność: W magazynie