iPad to niezwykłe urządzenie, które jest nie tylko niezwykle pożytecznym gadżetem, odkrywającym przed użytkownikami tysiące rozmaitych funkcji (od rozrywkowych po biznesowe), ale stanowi również jeden z symboli naszych czasów narzucając konkurencji coraz nowsze wyzwania na wszystkich płaszczyznach.

Niezależnie od wybranej wersji iPad'y gwarantują najwyższą jakość, wyjątkową wysoką wydajność oraz wzornictwo - nawet dla najbardziej wymagających użytkowników elektroniki. Stabilność i wydajność działania urządzenia zapewnia stworzony specjalnie na jego potrzeby system iOS.

Dzieki AppStore można instalować wiele aplikacji, co sprawia, że iPad'y to urządzenia przydatne zarówno uczniom i studentom, jak również osobom, którym zależy na profesjonalnych zastosowaniach biznesowych. Ponadprzeciętna wydajność wiąże się bowiem z tym, że bez zarzutu działać będą wszelkie aplikacje biznesowe oraz wymagające gry 3D przeznaczone na urządzenia mobilne.

Kliknij i porównaj modele iPad >

iPad to niezwykłe urządzenie, które jest nie tylko niezwykle pożytecznym gadżetem, ale stanowi również jeden z symboli naszych czasów narzucając konkurencji coraz nowsze wyzwania na wszystkich płaszczyznach.

Najpopularniejszy z tej serii iPad Pro gwarantuje wysoką wydajność oraz eleganckie wzornictwo - nawet dla najbardziej wymagających użytkowników elektroniki. Stabilność i wydajność działania urządzenia zapewnia stworzony specjalnie na jego potrzeby system iOS.

Dzięki AppStore można instalować wiele aplikacji, co sprawia, że iPad Air, iPad mini czy iPad Pro to urządzenie, które przyda się zarówno uczniom, jak i studentom. iPad stanowi niezbędne wyposażenie dla osób, którym zależy na profesjonalnych zastosowaniach biznesowych. Ponadprzeciętna wydajność wiąże się bowiem z tym, że bez zarzutu działać będą wszelkie aplikacje biznesowe oraz wymagające gry 3D przeznaczone na urządzenia mobilne.