iPad to niezwykłe urządzenie, które jest nie tylko niezwykle pożytecznym gadżetem, odkrywającym przed użytkownikami tysiące rozmaitych funkcji (od rozrywkowych po biznesowe), ale stanowi również jeden z symboli naszych czasów narzucając konkurencji coraz nowsze wyzwania na wszystkich płaszczyznach.

Niezależnie od wybranej wersji iPad'y gwarantują najwyższą jakość, wyjątkową wysoką wydajność oraz wzornictwo - nawet dla najbardziej wymagających użytkowników elektroniki. Stabilność i wydajność działania urządzenia zapewnia stworzony specjalnie na jego potrzeby system iOS.

Dzieki AppStore można instalować wiele aplikacji, co sprawia, że iPad'y to urządzenia przydatne zarówno uczniom i studentom, jak również osobom, którym zależy na profesjonalnych zastosowaniach biznesowych. Ponadprzeciętna wydajność wiąże się bowiem z tym, że bez zarzutu działać będą wszelkie aplikacje biznesowe oraz wymagające gry 3D przeznaczone na urządzenia mobilne.

Kliknij i porównaj modele iPad >

Opinia Eksperta:

Wiktor Brzeziński

Store Manager Kielce iDream Apple Premium Reseller
 Apple Product Professional
 Apple Certified Support Professional 10.12
Poznaj opinię naszych ekspertów. Pomożemy Ci wejść do świata Apple.
Przekażemy rzetelne informacje o nowościach. Z nami zawsze wybierzesz właściwy sprzęt.

W naszej ofercie znajduje się wiele modeli iPadów, więc każdy z łatwością wybierze taki, który w pełni odpowiada jego oczekiwaniom. iPad 4 mini charakteryzuje się smukłą budową i niewielkim rozmiarem. Jest niezwykle lekki, przez co staje się bardzo komfortowy w użytkowaniu. Można też zabrać go wszędzie ze sobą. Posiada wysokiej jakości ekran Retina o rozdzielczości 2048 x 1536, co gwarantuje znakomite odwzorowanie szczegółów i brak widocznych pikseli. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących wydajnego, mobilnego zastępcy komputera, który zmieści się w kieszeni. Tablet wyposażony jest w dobry aparat, umożliwiający nagrywanie filmików z prędkością 120 klatek na sekundę.

Flagowym modelem Apple jest iPad Pro 10.5 – jeden z najszybszych tabletów na rynku, wyposażony aż w 6 rdzeni, co gwarantuje szybką oraz niezawodną pracę z każdą aplikacją. Nowoczesny ekran charakteryzuje się doskonałym odwzorowaniem kolorów, co z pewnością ucieszy to fotografów, a także znakomitym kontrastem, pozwalającym na wygodne używanie urządzenia zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz przy pełnym słońcu. Ten model przeznaczony jest dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy zawsze liczą na pełną moc obliczeniową oraz niezawodność w każdych warunkach. Sprawdzi się także jako narzędzie pracy dla ludzi związanych z branżą kreatywną. Urządzenie wyposażone jest w dwa aparaty – tylny pozwala na nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K, natomiast przedni w jakości Full HD.

Jeżeli wyżej opisany model okaże się zbyt mały, proponujemy zakup iPada Pro 12.9. Jest to tablet, który z powodzeniem może zastąpić każdy komputer. Polecamy go regularnym użytkownikom, jak również profesjonalistom pracującym twórczo, czyli fotografom, grafikom, specjalistom od reklamy i marketingu oraz filmowcom. Apple oferuje niezwykle bogaty wybór aplikacji dla osób związanych z tymi branżami. Nic więc dziwnego, że tak chętnie wybierają oni iPady, jako swoje podręczne narzędzia pracy.

Model Pro 12.9 okaże się doskonałym urządzeniem do prezentacji portfolio, można na nim obrabiać zdjęcia w trakcie sesji i natychmiast przesłać poglądową wersję klientowi. Z kolei graficy mogą potraktować go jako zapasowy notatnik, w którym będą tworzyć szkice. Dedykowany rysik Apple Pencil z pewnością ułatwi wielozadaniową pracę. Po zakupieniu klawiatury iPad Pro 12.9 sprawdzi się doskonale jako urządzenie do wykonywania codziennych czynności biurowych.

W ofercie sklepu znajdują się także akcesoria dodatkowe, takie jak zasilacze, ochrony wyświetlacza, kable, przejściówki, stacje dokujące oraz etui, nakładki, a także podstawki do wszystkich modeli iPada. Proponujemy ponadto zakup ubezpieczenia, które wydłuży żywotność urządzenia oraz AppleCare Protection Plan, gwarantujący dostęp do telefonicznego wsparcia technicznego.

Dla użytkowników, którzy dużo podróżują, dobrym rozwiązaniem może być również zakup powerbanka, dzięki czemu iPad zyska dodatkową rezerwę energii. Posiadamy modele o różnej mocy i kolorystyce. Zapraszamy do złożenia zamówienia.

iPad to niezwykłe urządzenie, które jest nie tylko niezwykle pożytecznym gadżetem, ale stanowi również jeden z symboli naszych czasów narzucając konkurencji coraz nowsze wyzwania na wszystkich płaszczyznach. Najpopularniejszy z tej serii iPad Pro gwarantuje wysoką wydajność oraz eleganckie wzornictwo - nawet dla najbardziej wymagających użytkowników elektroniki. Stabilność i wydajność działania urządzenia zapewnia stworzony specjalnie na jego potrzeby system iOS.

Dzięki AppStore można instalować wiele aplikacji, co sprawia, że iPad Air, iPad mini czy iPad Pro to urządzenie, które przyda się zarówno uczniom, jak i studentom. iPad stanowi niezbędne wyposażenie dla osób, którym zależy na profesjonalnych zastosowaniach biznesowych. Ponadprzeciętna wydajność wiąże się bowiem z tym, że bez zarzutu działać będą wszelkie aplikacje biznesowe oraz wymagające gry 3D przeznaczone na urządzenia mobilne.


Najpopularniejsze akcesoria

Apple Uniwersalny zasilacz dla podróżujących za granicę
Cena: 149,00 
Cena netto: 121,14 
Dostępność: W magazynie
Apple przewód ze złącza Lightning na USB (1 m)
Cena: 99,00 
Cena netto: 80,49 
Dostępność: W magazynie
Apple Przewód ze złączem Lightning na USB 0,5 m
Cena: 99,00 
Cena netto: 80,49 
Dostępność: W magazynie
Apple Pencil
Cena: 429,00 
Cena netto: 348,78 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 30%
Apple Przejściówka ze złącza 30-PIN do VGA
Cena: 99,00  69,00 
Cena netto: 56,10 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 42%
PowerBank iWalk Extreme Trio 10000mAh złoty
Cena: 289,00  169,00 
Cena netto: 137,40 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 10%
Apple Stacja dokująca Lightning do iPhone'a
Cena: 199,00  179,00 
Cena netto: 145,53 
Dostępność: W magazynie
Stacja dokująca Oszczędzasz 8%
Apple Stacja dokująca Lightning do iPhone'a czarna
Cena: 249,00  229,00 
Cena netto: 186,18 
Dostępność: W magazynie