Pomysły na prezenty pod choinkę: 5 niezbędnych akcesoriów do MacBooka dla niej i dla niego

Za co fani MacBooków kochają swoje komputery? Między innymi za niezawodność i szybkość, długi czas pracy na zasilaniu baterii, doskonałą jakość obrazu na monitorze oraz kompatybilność z wieloma urządzeniami od Apple. Ta ostatnia zaleta wiąże się z dużym potencjałem do rozbudowy swojego sprzętu. Firma sukcesywnie wprowadza na rynek dodatkowe akcesoria, z których każde sprawi użytkownikowi ogromną radość. Szczególnie kiedy zostaje wręczone w prezencie, np. z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej

MacBook Pro - idealny sprzęt dla grafika, fotografa i...

Komputery marki Apple cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Nic dziwnego – są wyjątkowo szybkie, wydajne i funkcjonalne, dzięki czemu z powodzeniem znajdują zastosowanie zarówno jako sprzęt domowy, jak i biznesowy. To doskonały sprzęt dla programistów, grafików oraz fotografom. Dlaczego? Oto kilka powodów przewagi MacBooków na PC-tami.

Czytaj więcej

Ultralekki MacBook Air - idealny dla przedstawicieli handlowych, szkoleniowców i osób, które są ciągle w trasie

Praca w niektórych zawodach wymaga regularnych podróży, rozmów z klientami, przygotowywania i przedstawiania ofert oraz prezentacji. Trudno wyobrazić sobie choć część tych zadań bez dobrej klasy komputera, takiego jak MacBook Air. Sprawdź, dlaczego ten nowoczesny laptop jest polecany dla szkoleniowców, przedstawicieli handlowych i menedżerów biegnących ze spotkania na spotkanie.

Czytaj więcej

Lekki MacBook i bezprzewodowe słuchawki Beats

Funkcjonalny laptop przyda się każdemu, kto pracuje w różnych miejscach: kawiarniach, w podróży lub na łonie natury. Na komfort działań wykonywanych poza biurem z pewnością wpłyną też akcesoria dodatkowe, takie jak wygodne słuchawki bezprzewodowe. Na co zwrócić uwagę, wybierając sprzęt do pracy w terenie?

Czytaj więcej

Co wyróżnia MacBooki od zwykłych PC-tów?

Tego typu pytanie zadają sobie wszyscy, którzy poważnie zastanawiają się nad zamianą standardowego komputera na sprzęt z logo z nadgryzionym jabłkiem. Faktycznie dla niedoświadczonego użytkownika pecetów oba rozwiązania wydają się na pierwszy rzut oka niemal identycznie. Dlatego tak łatwo dać się zwieść różnym pogłoskom.

Czytaj więcej

ECO Apple - recycling komputerów, robot Apple Daisy, energooszczędność baterii MacBooka.

Apple nie od dziś znane jest ze swojego proekologicznego podejścia zarówno w kwestii produkcji, jak i utylizacji sprzętu. Firma szczyci się tym, że wszystkie należące do niej zakłady zasilane są w 100% energią przyjazną środowisku. Nie bez powodu przez kilka lat z rzędu Apple uhonorowywane było tytułem „Najbardziej zielonej firmy technologicznej”.

Czytaj więcej

Nowości od Apple'a: czy MacBook Air zniknie ze sprzedaży?

Od niemal roku użytkownicy systemów macOS wypatrują jakichkolwiek sygnałów świadczących o szykowanych przez Apple zmianach w MacBookach. Analitycy niemal nieustannie spekulują na temat dat premiery, spodziewanych cen czy podzespołów. Na razie można być pewnym tylko dwóch kwestii: nowy laptop pojawi się tej jesieni i będzie posiadać ekran marki Retina. Aktualnie MacBook Air to jedyny laptop Apple bez takiego ekranu.

Czytaj więcej

Jak wybrać idealnego MacBooka? Poradnik.

Apple przygotowało dla swoich odbiorców naprawdę sporą ofertę laptopów z autorskim systemem. Wystarczająco dużą, aby się w niej pogubić. Takie podejście ma jednak swoje zalety: osoby zainteresowane konkretnymi cechami produktu z pewnością znajdą coś dla siebie. Zakup MacBooka, zwłaszcza jeśli będzie to pierwszy tego typu sprzęt pochodzący od Apple'a, powinien odbyć się po odpowiedzeniu sobie na kilka pytań. Zachęcamy do przyjrzenia się naszemu poradnikowi, w którym przybliżymy szczegóły związane ze specyfikacją różnych modeli Maców.

Czytaj więcej

Jaki komputer wybrać dla dziecka do szkoły?

Wydajny i pojemny komputer jest obecnie niezbędnym wyposażeniem szkolnym każdego dziecka, podobnie jak długopis, plecak czy też zeszyt w linie. Pozwala przygotować prezentację multimedialną, napisać wypracowanie albo odrobić zadanie z geografii lub biologii. Pomaga w nauce i zdobywaniu wiedzy, ponadto służy do kontaktu z rówieśnikami. Dlatego też wybierając komputer dla dziecka do szkoły, warto zdecydować się na sprawdzony sprzęt. W asortymencie marki Apple znaleźć można wiele takich modeli.

Czytaj więcej

Komentarze

Postów nie znaleziono