Oto najpotężniejsza linia flagowych urządzeń Apple dla profesjonalistów: MacBook Pro, Mac Pro oraz wyświetlacz Pro Display XDR. Z nimi wszystko jest możliwe. Poznaj opinię ekspertów, sprawdź nasze ciekawostki...

E-learningowa nauka do matury

E-learning cieszy się coraz większym powodzeniem wśród osób przystępujących do egzaminu dojrzałości. To metoda efektywna, ponieważ wiąże się z komfortem przebywania w znajomym, bezpiecznym otoczeniu (własnym domu), a do tego wyróżnia się wygodą – można z niej korzystać o dowolnej porze, praktycznie w dowolny sposób. Bazuje na najnowszych technologiach informatycznych, dając użytkownikom możliwość czerpania wiedzy z przeróżnych źródeł, od prezentacji multimedialnych po webinary i zadania interaktywne. Ponadto z pomocą maturzystom przychodzą producenci gier edukacyjnych, takich jak m.in. kostka Merge.

Czytaj więcej

Jakie narzędzia usprawnią Twoją pracę z domu?

Home office może być równie wydajny i kreatywny, co praca w biurze. Do zwiększenia efektywności służą niezliczone aplikacje wydawane na urządzenia z systemem iOS. Dzięki nim praca w domu na MacBooku czy iPadzie staje się znacznie prostsza. Oto kilka przykładów tego, co ma do zaoferowania App Store.

Czytaj więcej

Jak podłączyć MacBook Air do TV?

MacBooki Air to lekkie i poręczne urządzenia, które świetnie sprawdzają się w podróżach. Oglądanie filmów na małym ekranie w trakcie podróży, robienie notatek na wykładzie, praca w biurze oraz domu – do wszystkiego nadają się w równie dobry sposób. Nierzadko jednak MacBooki Air wykorzystywane są wyłącznie w jednym miejscu i służą jako alternatywa dla komputerów stacjonarnych. Wówczas niewielkie rozmiary mogą okazać się niewystarczające. Na szczęście istnieje możliwość wyświetlania obrazu na większym ekranie. Jak to zrobić w przypadku MacBook Air? Jak podłączyć do TV swoje urządzenie? Konfiguracja jest znacznie prostsza, niż Ci się wydaje.

Czytaj więcej

Pomysły na prezenty pod choinkę: 5 niezbędnych akcesoriów do MacBooka dla niej i dla niego

Za co fani MacBooków kochają swoje komputery? Między innymi za niezawodność i szybkość, długi czas pracy na zasilaniu baterii, doskonałą jakość obrazu na monitorze oraz kompatybilność z wieloma urządzeniami od Apple. Ta ostatnia zaleta wiąże się z dużym potencjałem do rozbudowy swojego sprzętu. Firma sukcesywnie wprowadza na rynek dodatkowe akcesoria, z których każde sprawi użytkownikowi ogromną radość. Szczególnie kiedy zostaje wręczone w prezencie, np. z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej

MacBook Pro - idealny sprzęt dla grafika, fotografa i...

Komputery marki Apple cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Nic dziwnego – są wyjątkowo szybkie, wydajne i funkcjonalne, dzięki czemu z powodzeniem znajdują zastosowanie zarówno jako sprzęt domowy, jak i biznesowy. To doskonały sprzęt dla programistów, grafików oraz fotografom. Dlaczego? Oto kilka powodów przewagi MacBooków na PC-tami.

Czytaj więcej

Ultralekki MacBook Air - idealny dla przedstawicieli handlowych, szkoleniowców i osób, które są ciągle w trasie

Praca w niektórych zawodach wymaga regularnych podróży, rozmów z klientami, przygotowywania i przedstawiania ofert oraz prezentacji. Trudno wyobrazić sobie choć część tych zadań bez dobrej klasy komputera, takiego jak MacBook Air. Sprawdź, dlaczego ten nowoczesny laptop jest polecany dla szkoleniowców, przedstawicieli handlowych i menedżerów biegnących ze spotkania na spotkanie.

Czytaj więcej

Lekki MacBook i bezprzewodowe słuchawki Beats

Funkcjonalny laptop przyda się każdemu, kto pracuje w różnych miejscach: kawiarniach, w podróży lub na łonie natury. Na komfort działań wykonywanych poza biurem z pewnością wpłyną też akcesoria dodatkowe, takie jak wygodne słuchawki bezprzewodowe. Na co zwrócić uwagę, wybierając sprzęt do pracy w terenie?

Czytaj więcej

Co wyróżnia MacBooki od zwykłych PC-tów?

Tego typu pytanie zadają sobie wszyscy, którzy poważnie zastanawiają się nad zamianą standardowego komputera na sprzęt z logo z nadgryzionym jabłkiem. Faktycznie dla niedoświadczonego użytkownika pecetów oba rozwiązania wydają się na pierwszy rzut oka niemal identycznie. Dlatego tak łatwo dać się zwieść różnym pogłoskom.

Czytaj więcej

ECO Apple - recycling komputerów, robot Apple Daisy, energooszczędność baterii MacBooka.

Apple nie od dziś znane jest ze swojego proekologicznego podejścia zarówno w kwestii produkcji, jak i utylizacji sprzętu. Firma szczyci się tym, że wszystkie należące do niej zakłady zasilane są w 100% energią przyjazną środowisku. Nie bez powodu przez kilka lat z rzędu Apple uhonorowywane było tytułem „Najbardziej zielonej firmy technologicznej”.

Czytaj więcej

Nowości od Apple'a: czy MacBook Air zniknie ze sprzedaży?

Od niemal roku użytkownicy systemów macOS wypatrują jakichkolwiek sygnałów świadczących o szykowanych przez Apple zmianach w MacBookach. Analitycy niemal nieustannie spekulują na temat dat premiery, spodziewanych cen czy podzespołów. Na razie można być pewnym tylko dwóch kwestii: nowy laptop pojawi się tej jesieni i będzie posiadać ekran marki Retina. Aktualnie MacBook Air to jedyny laptop Apple bez takiego ekranu.

Czytaj więcej

Komentarze

Postów nie znaleziono