Wirtualna rzeczywistość w zdalnej nauce przedmiotów ścisłych

Przedmioty ścisłe wielu osobom kojarzą się z nudnymi wyliczeniami, tabelkami i wykresami, a rozwijają wyobraźnię przestrzenną, uczą planowania oraz rozwiązywania problemów, szczególnie gdy pomocą w nauce służą nowoczesne zabawki, gry i aplikacje, które umożliwiają przyswajanie wiedzy przy wykorzystaniu rzeczywistości wirtualnej. To edukacja przyszłości, zmieniająca nieciekawe lekcje w ekscytujące przygody.

Czytaj więcej

Resetowanie iPhone'a - mini poradnik

Czy zdarzyło Ci się, że Twój iPhone nie reaguje na dotyk oraz nie daje się włączyć ani wyłączyć lub zacina się lub zawiesza? W takich przypadkach użytkownicy najczęściej sięgają po najprostszą metodę, czyli tzw. hard reset (restart). Na czym polega i czy zawsze skutkuje? A jeśli nie daje efektów, to czy istnieje inny sposób odzyskania kontroli nad swoim smartfonem? Jak zresetować iPhone poprawnie?

Czytaj więcej

Premiera Apple na 2020 r.

W minionym roku Apple wprowadziło na rynek wiele nowych urządzeń, organizując przy tym trzy duże wydarzenia promujące markę. Jednak fani produktów sygnowanych nadgryzionym jabłkiem nie oglądają się za siebie, z niecierpliwością wyczekując, co przyniesie jutro. Firma Apple nigdy wcześniej w swojej historii nie miała w asortymencie tak licznej i zróżnicowanej gamy urządzeń. Nacisk na innowacje i różnorodność oferty ewidentnie stanowi właściwą drogę dla zjednania sobie konsumentów, ponieważ liczba użytkowników korzystających z dobrodziejstw ekosystemu Apple’a rośnie z miesiąca na miesiąc. Większość z nich z niecierpliwością wyczekuje odpowiedzi na pytanie, kiedy wychodzi nowy iPhone?

Czytaj więcej

Znajdź mój iPhone. Jak działa usługa ustalania położenia iPhone?

Jednym z najważniejszych elementów konta iCloud jest aplikacja Znajdź mój iPhone. Dzięki tej usłudze można nie tylko szybko zlokalizować swoje urządzenie, ale również zdalnie je zablokować lub usunąć z niego wszystkie prywatne dane. Warto więc jak najszybciej skonfigurować aplikację i upewnić się, że działa bez zarzutu.

Czytaj więcej

iPhone 11 Pro Max – telefon doskonały do uwieczniania na zdjęciach ferii zimowych

Spędzenie ferii zimowych w urzekającym lub chociażby ciekawym miejscu aż prosi się o uwiecznienie najlepszych momentów. Albumy rodzinne wypełnione miłymi chwilami stanowią wszak doskonałą pamiątkę. Wiele osób decyduje się na duże, profesjonalne aparaty fotograficzne, które robią ostre i wyraźne zdjęcia. A gdyby tak ich moc zmieścić w smukłym smartphonie? Wówczas zaoszczędzilibyśmy sporo miejsca w bagażu podręcznym, a zrobione zdjęcia od razu moglibyśmy wysłać do chmury lub opublikować w mediach społecznościowych.

Czytaj więcej

Apple X-mass – idealne prezenty pod choinkę dla niej i dla niego

Święta coraz bliżej, a to oznacza, że lepiej nie zwlekać z kupowaniem prezentów pod choinkę na ostatnią chwilę. Uważa tak również iDream Apple Premium Reseller, zachęcając w swoich kampaniach do przejrzenia oferty i wybrania któregoś z flagowych produktów. Szeroki asortyment ułatwia znalezienie gadżetu zarówno dla pasjonatów marki, jak i osób dopiero przekonujących się do sprzętów z logo jabłka.

Szukasz idealnych prezentów na święta dla niej i dla niego? Nie ma problemu, wybierz coś z szerokiej oferty Apple!

Czytaj więcej

Prezenty świąteczne od Apple: akcesoria do iPhone'a dla niej i dla niego

Miłośnicy Apple uwielbiają akcesoria, dzięki którym mogą jeszcze lepiej wykorzystywać potencjał swoich iPhone'ów. Firma doskonale zdaje sobie z tego sprawę i kusi klientów, cyklicznie wypuszczając kolejne ciekawe dodatki. Przed Świętami Bożego Narodzenia ten trend wyraźnie przybiera na sile. Ma to ogromną zaletę – jeśli planowaliśmy dokupić bliskiej osobie jakiś gadżet do iPhone'a, zbliża się najlepsza pora na wizytę w sklepie. W ogromnej ofercie znajdziemy futerały i etui do najnowszych modeli, powerbanki, AirPodsy, kijki do selfie oraz wiele innych przydatnych sprzętów.

Czytaj więcej

​Wszystko o iPhone 11, iPhone 11 Pro i Pro Max

Wszystko o iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max – specyfikacja, cena oraz możliwości

Stało się. Konferencja Apple przyniosła mnóstwo ciekawych informacji na temat kolejnej generacji iPhone'ów. Zgodnie z tradycją zapowiedziano 3 wersje „jedenastki”. Jakie są pomiędzy nimi różnice? Który iPhone będzie najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom?

Czytaj więcej

Najpopularniejsze modele iPhone'ów

Zazwyczaj uważa się, że ostatnio wypuszczony model smartfona od Apple'a staje się z miejsca najpopularniejszym modelem telefonu w ogóle. Nie warto jednak dać się zwieść zabiegom marketingowym. Sposobów mierzenia popularności produktów jest bardzo dużo, a trzeba też pamiętać, że mające niedawno swoją premierę iPhone'y nie dostały jeszcze wystarczająco dużo czasu na rozpowszechnienie się. Dlatego wyniki mogą wyglądać niekorzystnie dla nowszych modeli.

Czytaj więcej

Produkty Apple dla seniorów na Dzień Babci i Dziadka

Dziadkowie coraz chętniej sięgają po nowe technologie i szybko przekonują się, że nowoczesny sprzęt nie tylko posiada wiele zalet, ale też ułatwia codzienne funkcjonowanie. Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja, żeby podarować swoim bliskim wyjątkowy prezent i zachęcić ich do korzystania z nieograniczonych możliwości, jakie dają produkty marki Apple.

Czytaj więcej

Komentarze

Postów nie znaleziono