Apple Watch to więcej niż zegarek, jest niesamowity. Teraz dzięki Apple Watch Series 1 i Apple Watch Series 2, jak również Nike+ i Watch Edition wszystkie ważne informacje są na Twojej ręce. Odbieraj od razu każdy telefon dzięki zegarkowi, śledź swój codzienny poziom aktywności, odtwarzaj i zmieniaj swoją ulubioną muzykę za pomocą głosu, a nawet zapłacić za zakupy, to wszystko z pomocą Apple Watch na Twoim nadgarstku.

Oferujemy bezpłatną dostawę wszystkich zamówień powyżej 170 PLN, z dostawa na następny dzień dla wszystkich produktów dostępnych w magazynie, musisz tylko zamówić przed godziną 11:00.

Kliknij i porównaj modele Apple Watch

Opinia Eksperta:

Wiktor Brzeziński

Store Manager Kielce iDream Apple Premium Reseller
 Apple Product Professional
 Apple Certified Support Professional 10.12
Poznaj opinię naszych ekspertów. Pomożemy Ci wejść do świata Apple.
Przekażemy rzetelne informacje o nowościach. Z nami zawsze wybierzesz właściwy sprzęt.

Apple Watch to dodatek, który tylko z pozoru wydaje się zbędny. Wielu użytkowników tego nietypowego i zaawansowanego technologicznie zegarka nie wyobraża sobie już korzystania z innych urządzeń Apple bez dostępu do Watcha. To zrozumiałe, jeśli weźmie się pod uwagę wszystkie funkcje tego gadżetu.

Przede wszystkim Apple Watch umożliwia odbieranie rozmów telefonicznych na odległość. Połączenie z iPhonem daje dostęp do powiadomień o nadchodzącym połączeniu i tym samym pozwala odebrać je na odległość, np. jeśli telefon jest schowany w torebce czy znajduje się w innym pokoju. Dzięki temu można bez trudu i w każdym miejscu przeprowadzić rozmowę telefoniczną.

Dotyczy to także powiadomień przesyłanych przez aplikacje zainstalowane na iPhonie oraz SMS-y. Wiadomości wysyłane przez Twittera, Messengera czy jakikolwiek inny komunikator wyświetlają się na ekranie Apple Watcha. Na dodatek można na nie odpisać za pomocą przedefiniowanych tekstów, a nawet podyktować odpowiedź. Funkcja rozpoznawania głosu pozwala na „odpisanie” rozmówcy za pomocą dźwięku!

Apple Watch został wyposażony także w miernik aktywności fizycznej, który liczy przebytą odległość oraz mierzy puls. Istnieje także opcja skorzystania na tym urządzeniu z popularnych aplikacji sportowych, takich jak Endomondo oraz Runkeeper.

Urządzenie jest niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wyświetlacz chroni polerowane szkło szafirowe, a koperta została wykonana ze stali nierdzewnej 316 L. Wykazuje się ona niepodatnością na korozję, a także na zarysowania czy pęknięcia. Apple Watch jest wodoodporny, więc można z niego korzystać np. podczas deszczu czy mycia rąk, a bateria w urządzaniu potrafi wytrzymać nawet 18 godzin nieustannej pracy.

Wszystkich zainteresowanych funkcjami Apple Watch serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wyjaśnimy sposoby wykorzystywania gadżetu oraz rozwiejemy wszystkie wątpliwości związane z jego zastosowaniem. Zachęcamy także do bezpośredniego zakupu przez naszą stronę internetową.