Najnowsza seria Apple Watch została mocno przeprojektowana. Jednocześnie rozwinięto ją pod względem technologicznym. Dzięki temu Apple Watch Series 4 stał się jeszcze bardziej przydatnym gadżetem dla każdego posiadacza pozostałych urządzeń tej firmy.

Ceny produktów w iDream.pl:

Oszczędzasz 3%

Apple Watch Series 4, GPS + Cellular, 40mm ze stali nierdzewnej z bransoletą mediolańską

Cena: 2 949,00  2 849,00 
Cena netto: 2 316,26 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 11%

Apple Watch Series 4, GPS + Cellular, 40mm ze stali nierdzewnej w kolorze gwiezdnej czerni z paskiem sportowym w kolorze czarnym

Cena: 2 799,00  2 499,00 
Cena netto: 2 031,71 
Dostępność: Aktualnie niedostępny
Oszczędzasz 3%

Apple Watch Series 4, GPS + Cellular, 44mm ze stali nierdzewnej z bransoletą mediolańską

Cena: 3 099,00  2 999,00 
Cena netto: 2 438,21 
Dostępność: Aktualnie niedostępny

Wielofunkcyjny Apple Watch 4

Zintegrowanie Watcha z iPhonem pozwala otrzymywać powiadomienia za każdym razem, gdy ktoś dzwoni. Umożliwia nawet odebranie połączenia. Oprócz tego Apple Watch 4 można zintegrować z innymi aplikacjami, tj. Facebook czy Twitter. Przychodzące wiadomości oraz informacje o komentarzach są sygnalizowane na zegarku. Odpowiadanie odbywa się za pomocą krótkich predefiniowanych tekstów lub nagrywania głosowego. Jeśli chodzi o Apple Watch 4, funkcje nie kończą się tylko na tym. Urządzenie zostało certyfikowane przez FDA, czyli amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków. Jest więc rekomendowanym sposobem mierzenia aktywności fizycznej i funkcji życiowych (na podstawowym poziomie). Z pomocą zegarka można m.in. sprawdzać tętno oraz liczyć spalone kalorie. Przy okazji Apple Watch przekazuje dane o pogodzie (temperatura, siła wiatru, pozostały czas do wschodu/zachodu słońca) oraz położeniu. Wbudowany GPS ułatwia zaplanowanie trasy i rozeznanie się w terenie. Wszystko wyświetla się na jednym ekranie! To świetne rozwiązanie dla miłośników różnych sportów i podróży.

Oryginalny wygląd Apple Watch Series 4

Dostępne w naszym sklepie Apple Watch 4 można zakupić w różnych wariantach kolorystycznych. Posiadamy nowoczesne zegarki w zarówno w kolorach klasycznych, jak i bardziej finezyjnych. Koperta Apple Watch może być stalowa lub aluminiowa. Dostępne są również różne rozmiary. W ten sposób bardzo łatwo znaleźć taki model, który najlepiej będzie pasować do charakteru i potrzeb użytkownika urządzeń z charakterystycznym logo. Jeśli interesuje Cię Apple Watch 4, cena proponowana przez nasz sklep powinna zwrócić uwagę. Zachęcamy do składania zamówień, a w przypadku pojawienia się pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.