Apple Watch

Potrzebujesz urządzenia, które spełni funkcję zegarka, osobistego trenera, odtwarzacza muzyki i iPhone’a? Apple Watch wraz z szeroką gamą akcesoriów spełnią Twoje potrzeby. Poznaj różne serie smartwatchy i wybierz model, który będzie Twoim niezawodnym towarzyszem podczas każdego treningu!

Apple Watch – zegarek i wiele więcej

Applewatch został stworzony z myślą o osobach aktywnych fizycznie, które podczas biegu, wyprawy w teren czy sparingu chcą na bieżąco kontrolować nie tylko czas, ale też swoje parametry życiowe oraz postępy. Inteligentny zegarek mierzy tętno i monitoruje Twoją aktywność w terenie, co jest możliwe dzięki wbudowanemu modułowi GPS oraz wysokościomierzowi. Udoskonalone modele z najnowszej serii Watch Series 4 oferują jeszcze więcej. Znajdziesz w nich m.in. rozszerzony program ćwiczeń, czujnik pracy serca wykorzystujący impulsy elektryczne, największy w historii ekran i jeszcze wydajniejszą baterię zachowującą sprawność nawet przez 18 godzin! Do wyboru masz także Applewatch z dostępem do sieci komórkowej, dzięki któremu możesz dzwonić, odbierać lub wysyłać wiadomości SMS i MMS nawet wtedy, gdy nie masz przy sobie iPhone’a.

Smartwatch Apple – dopasuj go do siebie

Apple Watch doskonale sprawdzi się w terenie i na treningu, a to za sprawą funkcjonalnych, wbudowanych aplikacji. Możliwości urządzenia możesz jednak poszerzyć, instalując na nim inne potrzebne apki. Bez trudu zmienisz też wygląd tarczy zegarka, gdy tylko dotychczasowy Ci się znudzi. Do wyboru masz smartwatche Apple z serii Watch Series 3 i Watch Series 4, a także modele Nike+ z wbudowaną aplikacją Nike Run Club, stanowiącą idealne wsparcie dla biegaczy. Każdy z zegarków łatwo dopasujesz do swojego stylu, gustu, a także koloru iPhone’a – możesz też zaopatrzyć się w dodatkowy pasek, np. ze stali nierdzewnej lub skóry, który nada urządzeniu elegancki charakter.

Jeśli chodzi o Apple Watch, cena poszczególnych modeli różni się w zależności od parametrów technicznych i udogodnień, które oferuje urządzenie. Sprawdź naszą ofertę i już teraz zamów wybrany zegarek wraz z akcesoriami!


Najpopularniejsze akcesoria

Aluminiowa ładowarka bezprzewodowa ZENS Dual+Watch do dwóch urządzeń oraz Apple Watch biała

Cena: 459,00 
Cena netto: 373,17 
Dostępność: W magazynie

Aluminiowa ładowarka bezprzewodowa ZENS Dual+Watch do dwóch urządzeń oraz Apple Watch

Cena: 459,00 
Cena netto: 373,17 
Dostępność: W magazynie

Apple Przewód USB do ładowania Apple Watch podłączany magnetycznie (0,3 m)

Cena: 149,00 
Cena netto: 121,14 
Dostępność: W magazynie

Apple Przewód USB do ładowania Apple Watch podłączany magnetycznie (2 m)

Cena: 189,00 
Cena netto: 153,66 
Dostępność: W magazynie

Bezprzewodowa ładowarka z podstawką ZENS Stand+Dock+Watch do 2 urządzeń oraz Apple Watch czarna

Cena: 619,00 
Cena netto: 503,25 
Dostępność: W magazynie

Apple Magnetyczna stacja ładująca Apple Watch - biała

Cena: 349,00 
Cena netto: 283,74 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 27%

Przewód Native Union Belt do ładowania Apple Watch podłączany magnetycznie 1.2m zebra

Cena: 219,00  159,00 
Cena netto: 129,27 
Dostępność: W magazynie

Bezprzewodowa ładowarka z podstawką ZENS Stand+Dock+Watch do 2 urządzeń oraz Apple Watch biała

Cena: 619,00 
Cena netto: 503,25 
Dostępność: W magazynie