Opinia Eksperta:

Wiktor Brzeziński

Store Manager Kielce iDream Apple Premium Reseller
 Apple Product Professional
 Apple Certified Support Professional 10.12
Poznaj opinię naszych ekspertów. Pomożemy Ci wejść do świata Apple.
Przekażemy rzetelne informacje o nowościach. Z nami zawsze wybierzesz właściwy sprzęt.

Apple Watch to innowacyjny produkt dla każdego, kto pragnie aktywnie spędzać czas, rozwijać się i szuka podręcznego organizera, zegarka oraz trenera w jednym. W ofercie znajdują się smartwatche w kilku wariantach, więc każdy bez problemu znajdzie model odpowiedni dla swoich preferencji.

Apple Watch może pełnić rolę osobistego asystenta dzięki wbudowanym funkcjom oraz bogatemu asortymentowi dostępnych aplikacji. Urządzenie posiada moduł GPS, a także czujnik tętna, który z pewnością przyda się wszystkim trenującym. Zegarek oferuje także wsparcie przy wykonywaniu różnorodnych ćwiczeń. Zainstalowany WatchOS to innowacyjny system, który bez problemu współpracuje z innymi gadżetami od Apple – możemy na przykład odblokować Macbooka, kiedy ten wykryje, że zegarek znajduje się w niewielkiej odległości. Apple Watch poza tym, że pokazuje godzinę, pozwala także sprawnie zarządzać muzyką czy odczytywać powiadomienia. Na ekranie można ponadto uruchomić kalkulator, nawigację, a nawet nieskomplikowane gry.

Jeżeli posiadamy iPhone’a, zegarek powiadomi nas o nadchodzącym połączeniu. Zacznie wibrować w tym samym momencie, co smartfon. Dzięki temu nie przegapimy ważnych rozmów, gdy nasz telefon będzie znajdował się w innym pomieszczeniu. Apple Watch pokaże nam też, kto dzwoni i pozwoli na odebranie połączenia. Co więcej, możemy rozmowę zacząć za pomocą smartwatcha, a skończyć ją na telefonie. Bez problemu odczytamy na ekranie SMSy oraz wiadomości z Twittera. Z zegarka szybko i łatwo da się wysłać wiadomość zawierającą emotikonkę bądź samodzielnie narysowany obrazek. Aplikacja Wallet przeznaczona jest dla tych, którzy pragną mieć bilety do kina, karty lojalnościowe czy lotnicze karty pokładowe zawsze przy sobie.

Apple Watch występuje w wielu wersjach kolorystycznych, co bez wątpienia docenią osoby o wysokich wymaganiach estetycznych. Zegarek można dostosować do swojego stylu ubierania się, a wymienne paski sprawią, że kiedy znudzi nam się jeden kolor, szybko zastąpimy go kolejnym. Dostępne są również paski skórzane, eleganckie na wyjątkowe okazje.

Dla miłośników biegania Apple przygotowało model Nike+ oraz Nike+ GPS. Zegarek ten posiada perforowaną przewiewną opaskę idealną dla uprawiających sport. Domyślnie zainstalowana jest na nim aplikacja Nike+ Run Club – doskonałe narzędzie dla wszystkich, którzy potrzebują motywacji do treningu i pragną dzielić się osiągnięciami ze znajomymi. Za jej pomocą można też znaleźć organizowane w okolicy wydarzenia biegowe czy odszukać osoby, które szukają towarzyszy do wspólnego uprawiania tego sportu. Duża liczba dostępnych statystyk umożliwia śledzenie i realny wgląd w czynione postępy. Ta wersja zegarka posiada wszystkie funkcje zwykłego Apple Watcha.

Ponadto oferujemy akcesoria ochronne do zegarków Apple w postaci szkieł ochronnych. Są one odporne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania czy wstrząsy. Polecamy też zakup ubezpieczenia, dzięki czemu nasz SmartWatch będzie bezpieczny nawet po okresie gwarancji producenta. Zapraszamy do złożenia zamówienia.


Najpopularniejsze akcesoria

Oszczędzasz 20%
Apple bransoleta panelowa w kolorze gwiezdnej czerni do koperty 38 mm
Cena: 2 749,00  2 198,99 
Cena netto: 1 787,80 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 43%
Pasek skórzany w kolorze czarnym z klamrą nowoczesną do koperty 38 mm – rozmiar L
Cena: 699,00  399,00 
Cena netto: 324,39 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 20%
Apple pasek sportowy w kolorze białym do koperty 38 mm
Cena: 249,00  199,00 
Cena netto: 161,79 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 20%
Pasek z plecionego nylonu w kolorze czarnym (w prążki) do koperty 38 mm
Cena: 249,00  199,00 
Cena netto: 161,79 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 20%
Pasek z plecionego nylonu w kolorze maliny (w kratkę) do koperty 42 mm
Cena: 249,00  199,00 
Cena netto: 161,79 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 20%
Pasek sportowy w kolorze mglistym do koperty 42 mm
Cena: 249,00  199,00 
Cena netto: 161,79 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 20%
Pasek sportowy w kolorze szarym do koperty 38 mm
Cena: 249,00  199,00 
Cena netto: 161,79 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 20%
Pasek sportowy w kolorze ciemnego turkusu do koperty 42 mm - S/M i M/L
Cena: 249,00  199,00 
Cena netto: 161,79 
Dostępność: W magazynie