O nas

o_nas

iDream Authorized Service Provider.

Jako nasz Klient zasługujesz nie tylko na doskonałą jakość obsługi. iDream to również autoryzowany serwis Apple o statusie Premium, który gwarantuje najwyższy poziom usług naprawy i konserwacji urządzeń firmy Apple. Świadczymy również wszelkiego rodzaju nieodpłatne naprawy gwarancyjne.

Serwis iDream posiada w swojej ofercie cały szereg profesjonalnych czynności serwisowych: montaż i demontaż określonych podzespołów w urządzeniu, kompleksowy przegląd sprzętu przy użyciu autoryzowanych i bezpiecznych narzędzi oraz przede wszystkim fachowe doradztwo w kwestiach technicznych i dotyczących systemów Mac OS.

Do Serwisów iDream zapraszamy również, jeśli masz wątpliwości lub problem związany z użytkowaniem systemu operacyjnego. Nie obawiaj się – u nas nie ma głupich pytań.

Na Twoje życzenie wykonamy również kopię zapasową danych. Przekonfigurujemy system operacyjny lub dokonamy jego całkowitej reinstalacji. Zrobimy wszystko, by sprzęt Apple służył Ci jak najlepiej i jak najdłużej.

iDream Apple Premium Reseller.

Oferta sieci iDream obejmuje pełną gamę komputerów Mac, tabletów iPad, odtwarzaczy muzyki iPod oraz iPhone’ów. Posiadamy również odpowiednie oprogramowanie i kompatybilne akcesoria do powyższych urządzeń.
W iDream odnajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do realizacji pasji, wykonywania swojej pracy i ułatwienia życia codziennego.

Naszą główną zaletą są przeszkoleni przez Apple pracownicy, którzy dysponują obszerną wiedzą na temat produktów oraz najodpowiedniejszych dla danego Klienta rozwiązań dotyczących sprzętów Mac, iPad, iPod oraz iPhone. Ludzie pracujący w iDream to prawdziwi pasjonaci nowych technologii, a przede wszystkim sprzętu Apple.

eurotel

Eurotel S.A.

Sieć Salonów i Serwisów iDream należy do firmy Eurotel S.A. notowanej na GPW.

ul. Myśliwska 21, 80-126 Gdańsk
NIP: 586-158-45-25, Regon: 191167690, KRS: 0000258070

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ
VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 749.651,00 zł