Marzenia w ratach zero.


Tylko w sklepie internetowym. Najprawdziwsze 20x RAT ZERO na wszystkie iPhony, MacBooki i iPady Apple.
Tylko w dniach 20-27 kwietnia 2018 r. Nie czekaj, spraw sobie prezent.Oferta ważna do 27 kwietnia 2018 r.


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%

Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Wysokość przyznanego kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej.
Wszystkie modele iPhone

w ratach 0%

Wybierz swój iPhone

Wszystkie modele komputerów

w ratach 0%

Wybierz swój MacWszystkie modele iPad

w ratach 0%

Wybierz swój iPad

Promocja obowiązuje tylko w sklepie internetowym iDream.pl i nie łączy się z innymi promocjami.

¹ Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji „20x0%” wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 30.03.2018 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1900 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1900 zł; całkowita kwota do zapłaty 1900 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy: 20 mies., wysokość 20 równych rat miesięcznych 95 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 20.04.2018 r. r. do dnia 27.04.2018 r.

Eurotel S.A. występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl