Idealny urlop bez stresu?

Ze sprzętem Apple to możliwe!

Wybierasz się na wakacje? Nie pozwól, by cokolwiek popsuło Twoje plany.
Z iPhonem, iPadem i Apple Watchem udany urlop masz gwarantowany.

1. Przed wyjazdem.

Odwiedź App Store.

Przygotuj się na każdą okoliczność i pobierz aplikacje do tłumaczenia języków obcych, przeliczania kursów walut oraz wyszukiwania miejscowych atrakcji. Nie zapomnij również o grach, które umilą podróż Tobie lub Twoim dzieciom.

SPRAWDŹ NASZE APLIKACJE TYGODNIA >

Pomyśl o muzyce.

Długie godziny lotu potrafią być prawdziwą udręką. Aby podróż przebiegła szybciej i przyjemniej - zaopatrz się w porządną porcję Twojej ulubionej muzyki. Dzięki aplikacji Apple Music możesz jej słuchać bez przeszkód w Trybie Samolotowym.

SPRAWDŹ SŁUCHAWKI AIRPODS >

Wybierz powerbank

Przedłuż żywotność baterii w swoim iPhonie.

Z tym powerbankiem możesz jednocześnie ładować telefon i rozmawiać - nawet przez wiele godzin; korzystać z Internetu w sieci 4G LTE - zawsze kiedy tego potrzebujesz; jeszcze dłużej odtwarzać wideo - nawet do 24 godzin. Z Twoim iPhonem, iPadem czy Apple Watchem udany urlop masz gwarantowany.

SPRAWDŹ POWERBANKI >

2. Podczas lotu.

Niezbędnik podróżnika

Beats Solo3 Wireless + iPad to idealny zestaw na długie godziny spędzone w samolocie. iPad - drobny i wygodny, a jednocześnie nie ustępuje mocą i funkcjonalnością klasycznemu laptopowi. Wyłącz się z otoczenia - zagłusz szum silnika i rozmowy pasażerów bezprzewodowymi słuchawkami Beats Solo3 Wireless. Dzięki nim przeniesiesz się w świat wirtualnej rozrywki na Twoim iPadzie.

WYBIERZ BEATSY SOLO3 > SPRAWDŹ SŁUCHAWKI AIRPODS >

3. Na urlopie płać zegarkiem!

Nie zabieraj ze sobą portfela, teraz możesz płacić Apple Watchem.

To najprostszy sposób na płacenie w sklepach! Korzystanie z Apple Pay przy pomocy iPhone'a lub Apple Watch jest zdecydowanie szybsze, niż korzystanie z karty płatniczej - kredytowej lub deberowej. Apple Pay możesz użyć wszędzie, gdzie zobaczysz jeden z dedykowanych symboli.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O APPLE PAY >

4. Po powrocie.

Wspominajcie dobrze spędzony czas

Wyświetlajcie zdjęcia z wakacji prosto z iPada lub iPhone’a na ekranie Apple TV. Dzięki temu oszczędzicie cenny czas na kopiowanie zdjęć z urządzenia do urządzenia. Chcesz podzielić się swoimi fotkami z rodziną? Wyślij im link do folderu w iCloud - obejrzą Wasze wspólnie spędzone chwile nawet jeśli nie posiadają urządzeń Apple.