Na każdą okazję.
Bez okazji też.

Zakochaj się w audiobookach!

Tylko w iDream kupując słuchawki Beats

otrzymujesz za 1zł* aż 90dniową subskrybcję do serwisu Lecton.

Słuchaj gdziekolwiek chcesz! Z subskrybcją zyskujesz dostęp do ponad 150 cyklicznych audycji po polsku:

najpopularniejsze polskie
podkasty i audio seriale

lektury szkolne

2.000 wyselekcjonowanych
audiobooków po polsku

nagrania relaksacyjne

* Promocja obowiązuje wyłącznie w salonach stacjonranych iDream.

produkt
objęty promocją

Beats

Solo3 Wireless

Słuchawki bezprzewodowe Beats Solo3 Wireless są zawsze gotowe do działania. Wystarczy, że włączysz je i zbliżysz do iPhone'a, aby samoczynnie połączyły się z nim oraz innymi Twoimi urządzeniami: Apple Watch, iPadem i komputerem Mac. Dzięki technologii Bluetooth klasy 1. Solo3 Wireless będą Ci służyć wszędzie, gdzie tylko je ze sobą weźmiesz.
sprawdź

Beats

Studio 3 Wireless

Sięgnij nieba. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless – Skyline Collection nadadzą rytm Twoim podróżom. Odkrywaj świat w najlepszym stylu i ciesz się wyjątkową jakością słuchania dzięki funkcji adaptacyjnej redukcji szumów (Pure ANC), która tłumi hałas z otoczenia, zachowując pełną czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny odtwarzanego dźwięku. Akumulator wystarczający na 22 godziny gwarantuje komfortowe słuchanie ulubionej muzyki nawet podczas długich lotów.
sprawdź
produkt
objęty promocją

Beats

Solo Pro Wireless

Znajduj inspiracje podczas korzystania ze słuchawek bezprzewodowych Solo Pro Wireless. Dzięki dwóm trybom działania Solo Pro możesz oddawać się słuchaniu muzyki tak, jak lubisz. Przy włączonej adaptacyjnej redukcji szumów (Pure ANC) możesz całkowicie zatopić się w dźwięku i oddać się twórczej pracy. Z kolei w trybie Transparency będziesz wiedzieć, co dzieje się wokół Ciebie.
sprawdź
produkt
objęty promocją

Beats

EP

Słuchawki nauszne Beats EP po mistrzowsku przenoszą każdy detal dźwięku. Nie wymagają baterii, więc możesz słuchać ulubionej muzyki na okrągło. A spinający całość pałąk zawiera element z lekkiej stali nierdzewnej, który zwiększa wytrzymałość konstrukcji. Beats EP to idealny sprzęt dla miłośników muzyki poszukujących dynamicznego brzmienia.
sprawdź
produkt
objęty promocją

POZNAJ OFERTĘ

POZOSTAŁYCH MODELI

sprawdź