Etui ochronne THULE Vectros do MacBook Pro Retina 13''
369,00 
Dostępność: Aktualnie niedostępny
Etui THULE Gauntlet 3.0 do MacBook Pro Retina 13" czarne
199,00 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 5%
Obudowa Speck SeeThru do Macbook Pro 13" Retina przezroczysta
199,90  189,00 
Dostępność: W magazynie
Etui THULE Gauntlet 3.0 do MacBook Pro Retina 15" czarne
219,00 
Dostępność: W magazynie
Koperta THULE Gauntlet 3.0 do MacBook Air 13" czarna
199,00 
Dostępność: W magazynie
Torba Thule Subterra do MacBook Pro/Retina 15" czarne
349,00 
Dostępność: W magazynie
Etui Thule Subterra do MacBook Air/Pro/Retina 13" czarne
199,00 
Dostępność: W magazynie
Etui Thule Subterra do MacBook Pro/Retina 15" czarne
199,00 
Dostępność: W magazynie
Torba Thule Subterra do MacBook Air/Pro/Retina 13" czarne
299,00 
Dostępność: Aktualnie niedostępny
Obudowa Speck SmartShell do Macbook Pro 15" czarna
199,00 
Dostępność: Aktualnie niedostępny
Obudowa Speck SeeThru Satin do MacBook Air 13" czarny
189,00 
Dostępność: W magazynie
Obudowa Speck SeeThru do Macbook Pro 15" Retina przezroczysta
199,00 
Dostępność: Aktualnie niedostępny

Opinia Eksperta:

Wiktor Brzeziński

Store Manager Kielce iDream Apple Premium Reseller
 Apple Product Professional
 Apple Certified Support Professional 10.12
Poznaj opinię naszych ekspertów. Pomożemy Ci wejść do świata Apple.
Przekażemy rzetelne informacje o nowościach. Z nami zawsze wybierzesz właściwy sprzęt.

MacBook to inwestycja na lata. Na sprzęt i oprogramowanie spod znaku znaku Apple’a składa się ponadczasowy design, intuicyjność i pewność aktualizacji, które co jakiś ulepszają zakupione produkty, odsłaniając ich kolejne zalety. Mimo to MacBooki, jak wszystkie inne rodzaje komputerów, z czasem mogą ulec mechanicznym uszkodzeniom.

Co zrobić, by zapobiec zwykłym śladom użytkowania? Wystarczy zdecydować się na odpowiednie etui. Wybór oryginalnego pokrowca gwarantuje idealne dopasowanie wymiarów pokrowca do sprzętu, a co za tym idzie - bezpieczeństwo. Wykorzystane materiały zapewniają osłonę tak newralgicznym elementom, jak ekran dotykowy, a obudowy idealnie przywierają do sprzętu, umożliwiając korzystanie z zewnętrznych przycisków lub wejść i portów.

Wybierając odpowiedni pokrowiec, oprócz wymiarów samego sprzętu, warto wziąć jeszcze pod uwagę to, w jakich warunkach najczęściej korzystasz z MacBooka. Jeśli urządzenie znajduje się głównie w domu, to w przypadku MacBooka powinny wystarczyć skórzane futerały, które umożliwiają łatwe wkładanie i wyciąganie komputera. Dobrym wyborem będzie także obudowa typu Speck SmartShell. Zapięcie nie jest w tym wypadku konieczne. Najważniejsza jest estetyka przechowywania oraz zabezpieczenie przed kurzem czy urazem mechanicznym. Polikarbonowa obudowa typu smartshell ma jeszcze ten dodatkowy plus, że umożliwia personalizację sprzętu - dobór ulubionego koloru oraz wymianę w dowolnym momencie.

W przypadku gdy często odczuwasz konieczność przenoszenia komputera z miejsca na miejsce - na przykład z domu do szkoły lub pracy – dajemy Ci do wyboru: zapinane na zamek błyskawiczny etui typu Sleeve, torby lub plecaki. Plecaki z pewnością zainteresują tych, którzy często poruszają się pieszo, rowerem lub komunikacją miejską. Torby mogą wpisywać się w trend sportowej elegancji lub stanowić świetny dodatek nawet do bardzo oficjalnego stroju. Torby typu Karissa do złudzenia przypominają kobiece modele torebek i mogą zostać wykorzystanie w czasie ważnych spotkań biznesowych. Tymczasem linie Bombata lub Nefti idealnie sprawdzą się w podróży lub na co dzień - w mniej oficjalnych sytuacjach.

Elementami, które bardzo często ulegają zużyciu są ładowarki, przejściówki i kable. Bez względu na markę sprzętu - ładowarki przecierają się, tracą izolację lub wypaczają się, tracąc możliwość bezpiecznego ładowania sprzętu. Dobór ładowarki o odpowiedniej mocy jest kluczowy dla utrzymania sprzętu w dobrej kondycji. Nie warto oszczędzać na tym elemencie, bo może się to negatywnie odbić na żywotności baterii, a nawet grozić zwarciem. Właśnie z tego względu tak ważne jest, by w przypadku MacBooków używać oryginalnych zasilaczy marki Apple. Tylko wtedy zyskujesz gwarancję, że nie uszkodzisz swojego komputera podczas ładowania.

W naszym sklepie dostępne są również takie specjalistyczne sprzęty jak AirPorty - bezprzewodowe dyski twarde i stacje bazowe Wi-Fi, klawiatury bezprzewodowe, podstawki ładujące do słuchawek bezprzewodowych, dyski zewnętrzne oraz przenośne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu oraz do korzystania ze wskazówek i porad naszych ekspertów.