Szukasz oprogramowania Mac do swojego komputera? Przygotowaliśmy dla Ciebie programy, dzięki którym korzystanie z Twojego urządzenia stanie się jeszcze bardziej komfortowe i będziesz mógł cieszyć się pakietem Microsoft na swoim MacBooku.

Ceny produktów w iDream.pl:

Microsoft Office Mac Home & Business 2019 PL WIN10/MAC

Cena: 1 299,00 
Cena netto: 1 056,10 
Dostępność: W magazynie

Oprogramowanie Parallels Desktop 15 Mac Multilanguage - licencja roczna

Cena: 359,00 
Cena netto: 291,87 
Dostępność: Aktualnie niedostępny

Pakiety Office na MacBooka

Niezależnie od tego, czy w domu, czy w pracy wykorzystujesz komputer Mac, oprogramowanie z pakietem Office jest w zasięgu Twoich możliwości. W naszej ofercie posiadamy różnorodne wersje programów dopasowane do potrzeb użytkowników. Jeśli planujesz korzystać z pakietu Office tylko na jednym komputerze w domu lub w szkole, polecamy Microsoft Office Mac Home & Student. Wykupując licencję na to oprogramowanie, otrzymujesz subskrypcję na konkretne stanowisko, zyskując też na sześćdziesiąt dni bezpłatne wsparcie techniczne Microsoft. W przypadku gdy pakiet Office chcesz wykorzystywać na większej liczbie komputerów, doskonałym rozwiązaniem jest roczna subskrypcja oprogramowania – Microsoft Office 365 Personal. Daje ona dostęp do programów na dowolnej liczbie komputerów Mac, PC, a także telefonów i tabletów. Pakiety zawierają programy Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Oprogramowanie Mac z klasycznym zestawem Microsoft Office, czyli zawierającym też Outlook, to Microsoft Office Mac Home & Business. W tej wersji otrzymujesz licencję na jeden komputer domowy lub firmowy.

Windows na MacBooku

Uruchamianie systemu Windows na MacBooku nie musi być żmudnym procesem. Z programem Parallels Desktop nie trzeba już restartować urządzenia, by z łatwością przenosić wybrane dokumenty i wszelkie pliki z PC na Maca. Oprogramowanie to jest proste i intuicyjne w obsłudze, a przy tym niesamowicie wydajne. Umożliwia nie tylko przełączanie się między dwoma środowiskami, lecz także równoległe uruchamianie aplikacji. Kupując Parallels Desktop, otrzymujesz wieczystą licencję użytkowania.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, więc jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się i skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Zapraszamy także do naszych stacjonarnych salonów w kilkunastu miastach w całej Polsce.