iDream oferuje pełną gamę komputerów Apple Mac. Każdy komputer ma możliwość rozbudowania na zamówienie. Bezpłatna dostawa na wszystkie zamówienia powyżej 170 PLN. Jeśli zamówienie zostanie złożone przed 11:00 gwarantujemy dostawę dostawą następnego dnia dla wszystkich dostępnych w magazynie produktów. Smukły MacBook, ultra cienki MacBook Air, mocny MacBook Pro, piękny iMac, niesamowity Mac mini oraz potężny Mac Pro są dostępne w każdej konfiguracji Apple.

Wszystkie komputery firmy Apple pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta.

Apple MacBook Pro Retina 13" z Touch Bar i5 8.gen 1.4GHz quad-core 8GB 128GB - gwiezdna szarość 2019
Cena: 6 499,00 
Cena netto: 5 283,74 
Dostępność: W magazynie
Apple MacBook Pro Retina 13" z Touch Bar i5 8.gen 1.4GHz quad-core 8GB 256GB - gwiezdna szarość 2019
Cena: 7 499,00 
Cena netto: 6 096,75 
Dostępność: W magazynie
Apple MacBook Pro Retina 13" z Touch Bar i5 8.gen 1.4GHz quad-core 8GB 256GB - srebrny 2019
Cena: 7 499,00 
Cena netto: 6 096,75 
Dostępność: W magazynie

Kolejną propozycją specjalnie przygotowaną dla Państwa jest MacBook Pro Retina. Doskonały, przełomowy wyświetlacz Retina wprowadził rewolucję w aspekcie dokładnego odwzorowania barw i prezentowania nawet najdokładniejszych detali.

Procesory mobilne Intel czwartej generacji zdecydowanie zwiększają wydajność sprzętu, a grafika Intel Iris oraz Iris Pro pozwala na niezwykle płynne korzystanie nawet z najbardziej wymagających gier i aplikacji w najwyższych rozdzielczościach. Pamięć masowa flash zniewalająco szybko zapewnia dostęp do zgromadzonych na niej danych, a różnica w porównaniu z tradycyjnym dyskiem twardym zauważalna jest od pierwszego uruchomienia. Bezsprzecznie zachwyca dynamika i płynność wykonywanych operacji.

MacBook Pro Retina zachęca do kupna także poprzez swój niepowtarzalny design, wysokiej jakości zintegrowane głośniki oraz bardzo praktyczną klawiaturę z funkcją podświetlenia regulowanego automatycznie w zależności od natężenia światła w miejscu, w którym obecnie się przebywa.

Ponadto już od pierwszego użycia urządzenie nadaje się do pracy, gdyż dysponuje szeregiem aplikacji zapewniających szeroki zakres zastosowań. Model MacBook Pro Retina jest skonstruowany w taki sposób, by móc nasycić gusta osób ceniących niezawodność i sprostać rygorystycznym wymaganiom użytkowników profesjonalnych.