Apple Mac Pro 8-core Xeon E5 3.0GHz DDR3 16GB 256GB

Apple Mac Pro 8-core Xeon

Zaprojektowany specjalnie z myślą o grafikach oraz architektach. Wszechstronna potęga, którego głównym źródłem mocy są procesory Intel Xeon E5, dostępne
w wersji 4-, 6-, 8- lub 12-rdzeniowej na jednej matrycy. Wielka moc w niewyobrażalnie małej i pięknej obudowie.

Dostępność:
2-14 dni
Produkt jest dostępny tylko na zamówienie.

MQGG2PL-A-ZAMOW

18 999,00 
+

Mac Pro

Moc tworzenia przed Tobą

Tak inny, jak inne są teraz Twoje możliwości

Jeśli chce się stworzyć wyjątkowe dzieło, trzeba odrzucić wszelkie ograniczenia. Pozbyć się wszystkich sztywnych założeń. Nie wolno spocząć dopóki nie sięgnie sie ideału. Niezależnie czy ma powstać film, piosenka, nowa teoria w nauce - czy narzędzia potrzebne do ich stworzenia.

Nowa architektura mocy

Mac Pro to niewiarygodnie wydajna maszyna. Oferuje dwa procesory graficzne GPU klasy typowej dla stacji roboczych, pamięć masową flash z magistralą PCIe, wysoce wydajne porty Thunderbolt 2, procesory Xeon nowej generacji, ultraszybką pamięć RAM oraz obsługę wideo o rozdzielczości 4K

Apple MacPro

Procesor

Mac Pro jest wszechstronną potęgą, a głównym źródłem jego ogromnej mocy są procesory Intel Xeon E5, dostępne w wersji 6-, 8- lub 12-rdzeniowej na jednej matrycy. Pamięć podręczna L3 o pojemności do 30 MB, przepustowość 40 GB/s przez interfejs PCI Express trzeciej generacji oraz obsługa instrukcji zmiennopozycyjnych operujących na danych o szerokości 256 bitów — to wszystko sprawia, że nigdy nie zabraknie Ci szybkości.

Pamięć operacyjna

Każdy komponent nowego Maca Pro został zoptymalizowany pod kątem wydajności. Także 4‑kanałowy kontroler pamięci DDR3 ECC działający z częstotliwością 1866 MHz. Obsługuje nawet 64 GB pamięci i oferuje przepustowość magistrali RAM do 60 GB/s. Mac Pro nigdy nie każe na siebie czekać – nawet gdy wykonuje bardzo intensywne obliczeniowo zadania. A dzięki systemowi korekcji ECC przejściowe błędy w pamięci nie zatrzymają Twojego renderingu, eksportu wideo czy symulacji.

Apple MacPro

Grafika

Dotychczas komputery profesjonalne czerpały swą moc obliczeniową przede wszystkim z procesorów głównych — CPU. Jednak radykalnie zwiększająca się wydajność nowoczesnych procesorów graficznych GPU sprawiła, że twórcy aplikacji zaczęli częściej sięgać po ich potencjał obliczeniowy. W nowym Macu Pro postanowiliśmy wyprzedzić ten trend i wyposażyć komputer w jeszcze potężniejszą architekturę GPU. Nie tylko zastosowaliśmy supernowoczesny procesor graficzny AMD FirePro, należący do klasy jednostek GPU stosowanych w stacjach roboczych. Zrobiliśmy coś więcej — zastosowaliśmy dwa takie procesory. Każdy z nich może być wyposażony w 3 GB, 6 GB lub 8 GB dedykowanej pamięci VRAM i może zawierać do 2048 procesorów strumieniowych. Dysponując taką wydajnością, możesz bez problemu np. montować wideo w pełnej rozdzielczości 4K, jednocześnie w tle renderując efekty. I wciąż masz w zapasie dość mocy, by podłączyć nawet trzy monitory wysokiej rozdzielczości 4K.

Pamięć masowa

Jest pamięć masowa flash. I jest pamięć masowa flash z magistralą PCIe następnej generacji. Mówimy o pamięci masowej z przepustowością nawet 2,4 razy większą od najszybszego dysku SSD z interfejsem SATA. I do 10 razy większą niż dysk twardy SATA 7200 obr/min. Większość pamięci masowych flash wykorzystuje magistrale SATA zaprojektowane dla wolniejszych, tradycyjnych dysków twardych. My oparliśmy całą konstrukcję nowego Maca Pro o kontroler pamięci flash z magistralą PCIe. Dzięki temu oferujemy najszybsze dyski SSD dostępne standardowo w desktopach. Masz zatem do dyspozycji nawet 1 TB pamięci masowej, z której możesz w mgnieniu oka uruchamiać system i aplikacje oraz otwierać olbrzymie pliki.

Apple MacPro

Zunfikowany rdzeń chłodzący

Nowy Mac Pro mieści bezprecedensowo wielką moc w niewyobrażalnie małej obudowie. Za tym niezwykłym osiągnięciem stoi pomysłowa koncepcja zunifikowanego rdzenia chłodzącego. Zamiast chłodzić procesor i karty graficzne za pomocą wielu osobnych radiatorów i wentylatorów, zbudowaliśmy cały komputer wokół jednego rdzenia z wytłaczanego aluminium. Skutecznie zwiększa to przepływ powietrza i pojemność cieplną układu chłodzenia. Ciepło wydzielane przez procesory główne i graficzne jest rozprowadzane równomiernie po rdzeniu. Gdy jeden z procesorów jest mniej obciążony, dodatkowa pojemność cieplna może być efektywnie wykorzystana przez pozostałe, ciężko pracujące procesory. Żaden komputer nie był dotychczas tak skonstruowany. A przecież to rozwiązanie wydaje się tak logiczne, że aż trudno sobie wyobrazić inne.

Przełomowy pojedynczy wentylator (poziom akustyczny w stanie bezczynności 12dBA)

System wentylacji tak wydajnego komputera musiał być dziełem inżynierów, którzy nie boją się odważnych decyzji. Zamiast instalować dodatkowe wentylatory, zastosowaliśmy jeden większy, który zasysa powietrze w górę przez dolne otwory. Powietrze przepływa pionowo przez środek komputera, odbiera ciepło i wyprowadza je górą. To proste i eleganckie rozwiązanie jest także zadziwiająco ciche. Aby osiągnąć ten efekt, musieliśmy przemyśleć wszystko w najdrobniejszych szczegółach: liczbę łopatek, ich wielkość, odległość między nimi, a nawet ich kształt. Minimalizując opory powietrza w systemie, stworzyliśmy wentylator z wirnikiem o łopatkach wygiętych w tył, który pracuje z mniejszą prędkością obrotową, bardziej efektywnie zasysa powietrze i wytwarza znacznie mniej hałasu.

Rozszerzenia, maksymalnie rozszerzone

Tworząc profesjonalny komputer na miarę przyszłości, chcieliśmy pozostawić szeroką drogę dla rozszerzeń - nie ograniczając rozbudowy tylko do tego, co zmieści się we wnętrzu. Dlatego Mac Pro, wyposażony w porty Thunderbolt 2, USB 3, Gigabit Ethernet i HDMI 1.4, wyznacza nowy standard elastyczności i swobody podłączania urządzeń zewnętrznych. To jak dotąd najbardziej rozszerzalny Mac. Ma wszystko, czego trzeba do zbudowania stacji roboczej dopasowanej idealnie do Twoich potrzeb i sposobu pracy.

Apple MacPro

Najbardziej zaawansowana technologia I/O

 • Sześć portów Thunderbolt 2 - najszybsza i najbardziej elastyczna technologia I/O
 • Trzy niezależne kontrolery Thunderbolt 2 osiągają przepustowość do 20 Gb/s na jeden port i obsługują do 36 urządzeń
 • Do portów Thunderbolt 2 można podłączać monitory i wysoce wydajne urządzenia peryferyjne, w tym pamięci masowe, monitory 4K i obudowy rozszerzeń PCIe
 • Cztery porty USB 3, które są nawet 10 razy szybsze niż porty USB 2 i nadal z nimi zgodne
 • Port HDMI 1.4, do którego można w prosty sposób podłączać telewizory HD i projektory, a także najnowsze monitory UltraHD (4K)

Mac

Pamieć RAM:
16 GB (4 x 4 GB) pamięci DDR3 ECC 1866 MHz
Procesor:
Ośmiordzeniowy procesor Intel Xeon E5 3,0 GHz
Rodzaj dysku twardego:
SSD
Rodzaj komputera:
Stacjonarny
Procesor:
Ośmiordzeniowy procesor Intel Xeon E5 3,0 GHz
Rodzaj dysku twardego:
SSD
Pojemność dysku twardego:
256 GB
Karta graficzna:
Dwa procesory GPU AMD FirePro D700
Komunikacja:
 • Bluetooth 4.0
 • Wi-Fi 802.11ac; zgodny z IEEE 802.11a/b/g/n
Wbudowane złącza:
 • 2 x Port Gigabit Ethernet
 • 4 x USB 3
 • 6 x Thunderbolt 2
 • HDMI 1.4 UltraHD
Zasilanie:
Przewód zasilający
Dołączone akcesoria:
 • Przewód zasilający

Wszystkie produkty

Kolor:
czarny
Producent:
Apple
Waga [kg]:
5
Wysokość [cm]:
25,1
Szerokość [cm]:
16,7
Gwarancja:
1 rok

Postów nie znaleziono

Raty Santander Wylicz ratę
 • szybka decyzja kredytowa i minimum formalności – bez poręczycieli i bez skomplikowanego dokumentowania tożsamości i źródła dochodów;
 • brak konieczności wpłaty własnej;
 • możliwość rozłożenia kredytu nawet do 48 równych rat miesięcznych;
 • opcja łączenia różnych źródeł dochodów – w tym współmałżonka;
 • zabezpieczenie spłaty rat na wypadek utraty pracy.
Raty Santander Wylicz ratę
 • samodzielnie zdecydować o wysokości swojej raty;
 • spłacić wcześniej raty bez dodatkowych opłat;
 • wziąć nawet do 10 000 zł kredytu bez poręczycieli i zgody współmałżonka;
 • skorzystać z okresowych promocji i konkursów organizowanych przez BGŻ BNP Paribas;
 • ubezpieczyć kredyt.
Leasing PKO Wylicz leasing
 • błyskawiczny proces on-line w wersji TURBO;
 • możliwość złożenia wniosku dosłownie w każdej chwili – 24/7;
 • wygodne podpisanie umowy (kurier lub bezpośrednio w Salonie iDream, tuż przed odbiorem sprzętu);
 • brak konieczności wpłaty własnej;
 • ubezpieczenie majątkowe sprzętu, które chroni przedmioty leasingu przez cały okres umowy oraz jeden miesiąc po jej zakończeniu.
Leasing Genke Wylicz leasing
 • sprawna, kompetentna i szybka obsługa transakcji leasingowej;
 • stałe i niezmienne raty leasingowe, które zapewniają bezpieczeństwo planowania i kontrolę wydatków;
 • wygodna spłata rat leasingowych za pomocą „polecenia zapłaty”;
 • atrakcyjne warunki ubezpieczenia leasingu;
 • minimum formalności w procedurze uproszczonej*.