Zaprojektowany specjalnie z myślą o architektach, grafikach i wszystkich tych, którzy potrzebują maksymalnej mocy, by tworzyć rzeczy kreatywne. Kup nowy Mac Pro, a zobaczysz, jak bardzo potężna jest to maszyna.

Mac Pro to niewiarygodnie wydajny komputer. Oferuje dwa procesory graficzne GPU klasy typowej dla stacji roboczych, pamięć masową flash z magistralą PCle, wydajne porty Thunderbolt 2, procesor Xeon nowej generacji, ultraszybką pamięć RAM oraz obsługę wideo o rozdzielczości 4K.

Apple Care dla Mac Pro
Cena: 1 099,00 
Cena netto: 893,50 
Dostępność: W magazynie
Apple Mac Pro 6-core Xeon E5 3.5GHz DDR5 16GB 256GB
Cena: 14 299,00 
Cena netto: 11 625,20 
Dostępność: Wysyłamy w 4-6 tygodni
Apple Mac Pro 8-core Xeon E5 3.0GHz DDR3 16GB 256GB
Cena: 18 999,00 
Cena netto: 15 446,34 
Dostępność: Wysyłamy w 4-6 tygodni
Apple Mac Pro 8-core Xeon E5 3.0GHz DDR5 32GB 256GB
Cena: 19 959,00 
Cena netto: 16 226,83 
Dostępność: Wysyłamy w 4-6 tygodni
Apple Mac Pro 6-core Xeon E5 3.5GHz DDR5 16GB 512GB
Cena: 15 259,00 
Cena netto: 12 405,69 
Dostępność: Wysyłamy w 4-6 tygodni
Apple Mac Pro 6-core Xeon E5 3.5GHz DDR5 32GB 512GB
Cena: 18 139,00 
Cena netto: 14 747,15 
Dostępność: Wysyłamy w 4-6 tygodni

Apple Mac Pro to więcej niż zwykły i standardowy komputer stacjonarny. Ten sprzęt to przyszłość grafików, projektantów i inżynierów. Stacja robocza Mac Pro posiada wielką moc w niewyobrażalnie małej obudowie. Na uwagę zasługuje przede wszystkim system wentylacji. Powietrze przepływa pionowo przez środek komputera, odbiera ciepło i następnie wyprowadza je górą. Proste oraz eleganckie rozwiązanie, a co więcej – niezwykle ciche. Profesjonalny komputer na miarę przyszłości nie jest już tylko fikcją.

Mac Pro to najbardziej rozszerzalny i konfigurowalne urządzenie stworzone przez Apple. Powstał z myślą o profesjonalistach z różnych dziedzin, dla których komputer jest nie tylko zwykłym sprzętem do pracy, ale również narzędziem pozwalającym na realizację najbardziej twórczych pomysłów.

Mac Pro - funkcjonalność w fantastycznej formie

Każdy element komputera Apple został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wydajności. Dlatego też stylowa aluminiowa obudowa zbudowana na ramie ze stali nierdzewnej jest zdejmowalna, co daje wygodny i szybki dostęp do wszystkich komponentów oraz znacznie rozszerza możliwości konfiguracji.

Symulacje działania aplikacji iOS na wielu urządzeniach jednocześnie, odtwarzanie tysięcy instrumentów wirtualnych, renderowanie grafiki – Mac Pro poradzi sobie z każdym zadaniem w sposób nadzwyczajny. Jego najważniejszy element stanowi procesor Intel Xeon zawierający nawet 28 rdzeni. Duże pamięci podręczne i współdzielone zapewniają doskonałą przepustowość komunikacji z procesorem, a ponad 300 watów mocy radiatora gwarantuje skuteczne chłodzenie. Komputer Mac Pro jest wyposażony w superszybką pamięć RAM, która może sięgać nawet 1,5 TB, a także najpotężniejszą kartę graficzną na świecie. Projektuj, animuj, twórz – dzięki nowemu Macowi możesz wszystko, mając przy tym pewność, że Twoja praca znajduje się pod skuteczną ochroną innowacyjnego koprocesora Secure Enclave.

Mac Pro – sklep iDream, w którym kupisz niezawodny sprzęt Apple

W iDream.pl oferujemy szeroki wybór komputerów Mac Pro w różnych konfiguracjach, spośród których każdy znaleźć może sprzęt odpowiadający swym potrzebom i wymaganiom. Proponujemy urządzenia o różnej pamięci RAM, pojemności dysku twardego czy liczbie rdzeni. Poza urządzeniami dostępne są u nas również plany ochrony AppleCare Protection Plan przedłużające bezpłatny okres gwarancji na komputer Mac Pro i zapewniające kompleksowe wsparcie techniczne do trzech lat od daty zakupu sprzętu.

Jeśli poszukujesz więc komputera z najwyższej półki, wybierz Mac Pro. Cena każdego dostępnego aktualnie urządzenia zaprezentowana jest na stronie, ale jeśli poszukujesz Maca o innej konfiguracji, zapraszamy do kontaktu.