Szukasz niezawodnego komputera? Smukły MacBook, ultra cienki MacBook Air, mocny MacBook Pro, piękny i potężny iMac Pro, niesamowity Mac mini oraz potężny Mac Pro są dostępne w każdej konfiguracji Apple. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Ceny produktów w iDream.pl:

Apple iMac, jakiego jeszcze nie było

iMac Pro to urządzenie zaprojektowane i stworzone dla profesjonalistów. Potężne procesory w połączeniu z rozbudowanymi układami graficznymi pozwalają na tworzenie najróżniejszych, najbardziej zaawansowanych projektów. Dzięki nieprawdopodobnie pojemnej pamięci masowej i operacyjnej RAM, Twoja praca przebiegać będzie szybko oraz sprawnie. Nie ważne, czy jesteś muzykiem, fotografem, programistą, grafikiem czy naukowcem – iMac Pro nie postawi żadnych ograniczeń w Twojej twórczości. Czterordzeniowy procesor zachwyci Cię swoją wydajnością i tempem działania. A to nie wszystko – możesz zamówić komputer z ośmioma, dziesięcioma, czternastoma lub osiemnastoma rdzeniami! Tylko od Ciebie zależy, jak wykorzystasz jego moc. iMac Pro zaimponuje Ci również olśniewającym wyświetlaczem Retina 5K, dającym do dyspozycji miliard barw. To jak do tej pory najlepszy wyświetlacz od Apple. Ultrasmukła konstrukcja i wyrafinowany design iMaca Pro nie pozostawiają wątpliwości, że to urządzenie dla osób ceniących nie tylko rozwiązania zaawansowane technologicznie, lecz także te zachwycające wizualnie.

Indywidualna konfiguracja iMac Pro

iDream oferuje pełną gamę komputerów Apple Mac. Każdy komputer możemy rozbudować zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Możesz wybrać procesor i kartę graficzną zgodnie ze swoimi potrzebami. Jeśli potrzebujesz większej pamięci RAM oraz pamięci masowej, użyjemy komponentów, które pozwolą Ci na płynną pracę. Wszystkie dostępne warianty podane są przy konkretnych modelach iMac Pro. Cena widniejąca przy urządzeniu odpowiada jego podstawowej wersji. W zależności od wybranej konfiguracji ulega ona zmianom i jest widoczna od razu po wprowadzeniu pożądanych modyfikacji.

Gwarantujemy bezpłatną dostawę zamówień, których wartość przekracza 170 PLN. W przypadku wszystkich produktów dostępnych w magazynie, jeśli zamówienie zostanie złożone przed godziną 11:00, otrzymasz je już następnego dnia. Realizacja zamówień na iMac Pro trwa zwykle do 5 tygodni. Proponujemy wygodne zakupy ratalne lub leasing. Dajemy też możliwość zwrotu zakupionego sprzętu w ciągu 14 dni. Wszystkie komputery firmy Apple pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta.

Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj i skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy także do naszych salonów stacjonarnych w całej Polsce!