Wiktor Brzeziński
Store Manager Kielce iDream Apple Premium Reseller
 Apple Product Professional  Apple Certified Support Professional 10.12 6 stycznia 1 min read

Słuchawki Beats – świetny gadżet do codziennej pracy

Bardzo dobra jakość dźwięku, możliwość odbierania połączeń lub przywoływania Siri – to tylko niektóre zalety słuchawek Beats, po które szczególnie często sięgają przedsiębiorcy. Produkty idealnie sprawdzają się w pracy stacjonarnej, jak również w terenie. Cechują się doskonałymi parametrami. Czym jeszcze wyróżniają się gadżety Apple i dlaczego warto w nie zainwestować?

Doskonała jakość dźwięku

Słuchawki Beats zachwycają przede wszystkim wyjątkowym brzmieniem, co wynika z dopracowanego układu akustycznego i szerokiego zakresu częstotliwości. Aby zachować dynamiczny i czysty dźwięk, sygnał kalibruje się na bieżąco.  W produktach zastosowano szereg innowacyjnych funkcji, takich jak system Pure ANC całkowicie eliminujący szumy i hałas z zewnątrz.

Komponowanie playlist w Apple Music

Użytkownicy korzystający z urządzeń sygnowanych logo z jabłkiem mogą zasubskrybować Apple Music – muzyczny serwis gromadzący 50 milionów utworów. Do zalet rozwiązania zalicza się m.in. odtwarzanie plików bez reklam oraz słuchanie ulubionych piosenek offline. Do dyspozycji jest również bogata biblioteka iTunes, gdzie znajdują się zarówno popularne oraz trudno dostępne materiały muzyczne. Dzięki temu można delektować się wyjątkowym kompozycjami wybranych wykonawców z dowolnego miejsca, używając w tym celu bezprzewodowych słuchawek.

Komfort użytkowania

Artykuły charakteryzują się ergonomicznym kształtem. Słuchawki wokółuszne posiadają miękkie poduszki, a także funkcjonalne odpowietrzniki. Wyposażono je również w przegub umożliwiający regulację wymiaru w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb słuchacza. Z kolei modele douszne zawierają wkładki w różnych rozmiarach oraz specjalne pałąki wpływające na stabilność. Modele charakteryzują się niską wagą i nie przeszkadzają w wykonywaniu codziennych czynności.

Wysoka wydajność

Do zalet słuchawek Beats należy przede wszystkim wydajność. Jak zapewnia producent, artykuły z serii Beats Studio 3 oraz Beats Solo 3 działają przeszło 20 godzin, a przy wyłączonej funkcji redukcji szumu czas ten przedłuża się nawet do 40 godzin. Tak dobre parametry udało się osiągnąć m.in. dzięki użyciu energooszczędnego procesora Apple W1. Na uwagę zasługuje także możliwość szybkiego ładowania baterii. Już po 5 minutach korzystania z trybu Fast Fuel akumulator zasila urządzenie przez kolejne 3 godziny.

Bezprzewodowe połączenie

Spośród niepodważalnych atutów warto wymienić ponadto brak kabli. Słuchawki Beats są bezprzewodowe. Wyróżnia je łatwość łączenia się z urządzaniami należącymi do ekosystemu Apple – wystarczy zbliżyć je do iPada, iPhone’a czy MacBooka. Procesor Apple posiada interfejs Bluetooth synchronizujący sprzęty z logo nadgryzionego jabłuszka przy jednocześnie niskim poborze energii.

Funkcjonalne rozwiązania przydatne w biznesie

Biznesmeni cenią słuchawki Beats za łatwość obsługi oraz kompleksową funkcjonalność. Produkty posiadają elementy sterujące, które umożliwiają zmianę i pominięcie utworów, regulację głośności, odbieranie połączeń telefonicznych lub wywoływanie Siri. To bardzo duże udogodnienie, gdyż zapewnia produktywną i niezakłóconą pracę przez długie godziny.

Poznaj więcej ciekawostek. Sprawdź inne artykuły.