Co zyskujesz dzięki PayU | Płacę później?

Zakupy bez środków na koncie

Za zamówienie nie płacisz z góry.

Sprawdzasz produkt

Zamówienie opłacasz dopiero po jego otrzymaniu.

Płacisz kiedy Ci wygodnie

Na zapłatę masz 30 dni od zakupu, a jeśli nie zdążysz, możesz rozłożyć spłatę na raty.

Jak działa PayU | Płacę później?

Możesz rozłożyć spłatę na raty.

Nie zdążysz spłacić pożyczki w ciągu 30 dni? Możesz rozłożyć spłatę na 3 lub 6 rat, logując się do założonego podczas pierwszej transakcji konta Monedo. Za zakupy ponosisz standardowy koszt pożyczki.

Pytania i odpowiedzi.

Kiedy można skorzystać z PayU | Płacę później?

Z tej metody płatności możesz skorzystać, jeżeli: składasz zamówienie w sklepie internetowym o wartości 100 – 2 000 zł, przejdziesz pozytywnie automatyczną weryfikację danych,

Jak opłacić zamówienie?

Za zakupy w Twoim imieniu płaci nasz partner finansowy. Po pierwszej transakcji z PayU | Płacę później, dostaniesz email z linkiem do Twojego panelu klienta w Monedo (którego właścicielem jest Kreditech Polska Sp. z o.o.). Możesz stamtąd wygodnie spłacić pożyczkę online: kartą lub przelewem. Kwotę zamówienia wpłacasz na rzecz pożyczkodawcy, który zapłacił za Twoje zakupy.

Co zrobić, jeśli nie zdążę spłacić pożyczki w 30 dni?

Po 30 dniach od zakupu spłata zostanie automatycznie rozłożona na 6 rat. Zanim to nastąpi, możesz skrócić okres spłaty do 3 miesięcy. Symulację spłaty znajdziesz pod linkiem.

Co się dzieje w przypadku zwrotu towaru?

Zamówienie zostaje automatycznie anulowane, a sklep zwraca pożyczkodawcy pieniądze. Jedynym obowiązkiem klienta jest odesłanie towaru, zgodnie z regulaminem sklepu.

Czy otrzymam powiadomienie o zbliżającym się terminie zapłaty?

Przed upływem 30 dni od zakupu dostaniesz email z przypomnieniem o płatności.

Kim jest nasz partner finansowy?

Kreditech Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie to innowacyjna firma z branży Fintech, założona w 2012 roku w Niemczech. Pożyczkodawca gwarantuje szybki, wygodny i bezpieczny proces. Wniosek jest w 100% online. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.