Na święta spadają ceny na iPhone!

iPhone X

Jeśli chcesz nowoczesne rozwiązania wybór jest prosty. Ten prezent zadowoli najbardziej wymagających.
Do zniknięcia przycisku Home szybko się przyzwyczaisz. Mamy tu bezramkowy ekran od krawędzi do krawędzi, dzięki czemu uzyskano naprawdę duży wyświetlacz w małym formacie telefonu. Identyfikator twarzy działa równie dobrze, jak Touch ID. Kamery z przodu i z tyłu są najwyższej klasy.
Odpowiadając na pytanie czy wartu, naszym zdaniem - zdecydowanie warto.
 

Kupuj teraz w wygodnych ratach. Zacznij spłacać dopiero w 2019 roku. Skorzystaj z rat z karencją w Santander Consumer Bank.

iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus - najlepszy prezent dla Twojego Biznesu. Tym razem nie tylko większy ekran i większa żywotność baterii odróżniają ten model, ale także podwójna kamera z tyłu.
Dwie tylne kamery powodują dwubiegowy zoom optyczny i zaskakująco dobry tryb portretowy, który pozwala na wykonanie zdjęć prawie tak dobrych, jak te wykonane klasycznym aparatem cyfrowym.
Dla tych, którzy oczekują naprawdę dobrego aparatu, iPhone 7 Plus (lub iPhone 8 Plus) jest właściwym wyborem. Jako bonus dostajemy więcej miejsca na ekranie i większą żywotność baterii.

 

iPhone 7

Jak zwykle po premierach, Apple umożliwia zakup modeli z lat poprzednich w atrakcyjnych cenach.  iPhone 7 to nadal bardzo sprawny telefon z procesorem A10, który może mierzyć się z wieloma dzisiejszymi najlepszymi modelami.
Nie mamy szybkiego ładowania i ładowania bezprzewodowego jak w iPhone 8, ale w zamian jest to bardziej wytrzymały telefon, wykonany z aluminium zamiast szkła. Krótko mówiąc - sprawia to, że jest po prostu tańszy. W prawdzie nie powinniśmy upuszczać telefonu na podłogę, bo szklany ekran może rozpaść się na tysiąc kawałków, za to solidna aluminiowa obudowa daje z pewnością większe poczucie bezpieczeństwa.
 

Leasing

Raty dla firm

Odroczona płatność

iPhone 6S

iPhone 6S to najstarszy iPhone sprzedawany przez Apple. Swoją premierę miał w 2015 roku. Nie oznacza to wcale, że byłby to zły zakup.
Telefon ten to świetny pomysł na prezent dla młodzieży oraz osób wchodzących w świat Apple. Niska cena nie nadwyręży świątecznego budżetu. 
Procesor A9 może nie obsłuży najcięższych gier i najnowszych aplikacji AR, ale wciąż jest wystarczająco szybki, aby wykonać większość prac domowych. iPhone 6S nie posiada również nowoczesnych rozwiązań, takich jak bezprzewodowe ładowanie lub podwójna kamera z tyłu, którą ma nowszy iPhone. Ma za to 3D Touch, poza tym będzie mógł uruchomić najnowsze wersje iOS jeszcze przez co najmniej kilka lat.
Rozmiar ekranu 4,7 cala jest również dobrym wyborem dla większości osób.
 

iPhone 6S Plus

iPhone 6S Plus ma ten sam procesor, co jego starszy brat - iPhone 6S. Różnicą jest jednak znacznie większy ekran - całe 5,5 cala. Zaletą jest to, że ma nie tylko większy ekran, ale również baterię o dużo większej pojemności - wpływa to na lepszą żywotność baterii w porównaniu do iPhone 6S.
Prócz różnic wymienionych powyżej - model praktycznie nie różni się od iPhone’a 6S. Aparat w modelu Plus posiada optyczną stabilizację obrazu, która zapewnia płynność wideo. W modelu Plus doceniamy przede wszystkim większy ekran. I - podobnie, jak w 6S - tutaj także znajduje się gniazdo słuchawkowe.
iPhone 6S Plus to najtańszy model iPhone dostępny w rozmiarze Plus, ale warto pomyśleć o tym, że cena nadal jest w przybliżeniu podobna, jak iPhone 7. Jeżeli naprawdę chcemy mieć duży ekran, ten model jest wart swojej ceny.