Lato na muzycznie.

Zakochaj się w Beatsach.

Rabaty
aż do
300zł!

Poznaj nowe,
letnie ceny słuchawek!
Rabaty aż do 300zł!**Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

BEATS SOLO3 WIRELESS

Bezprzewodowe
nauszne

Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach układ akustyczny gwarantuje czysty, zrównoważony dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości. Komfortowo wyściełane muszle tłumią szumy otoczenia i przenoszą bogactwo tonów, pozwalając Ci słuchać muzyki dokładnie tak, jak została nagrana.

Beats EP

Przewodowe
nauszne

Słuchawki nauszne Beats EP po mistrzowsku przenoszą każdy detal dźwięku. Nie wymagają baterii, więc możesz słuchać ulubionej muzyki na okrągło. Zaprojektowane z myślą o codziennym użytkowaniu.

Beats urBeats3

Przewodowe
douszne

Słuchawki przewodowe urBeats3 pasują do Twojego stylu życia i Twoich uszu. Smukłe, ergonomiczne kształty pozwolą cieszyć się legendarnym brzmieniem Beats przez cały dzień. Z szerokiej gamy wkładek dousznych każdy może wybrać te, które idealnie się dopasują i zapewnią izolację od dźwięków otoczenia.

Powerbeats3 Wireless

Bezprzewodowe
douszne

to znakomity bezprzewodowy sprzęt, który idealnie harmonizuje z Twoim życiem. Bateria pozwala cieszyć się czystym, realistycznym dźwiękiem nawet przez 8 godzin. 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel wystarcza na 2 godziny grania.