Home Kit.

Inteligentny dom.

Kupujesz więcej,
zyskujesz więcej!

Kup Apple TV lub iPada + dowolny produkt marki
FIBARO lub VOCOlinc w jednym z naszych salonów
i odbierz rabat.

FIBARO Wall Plug

inteligentna wtyczka

To najmniejsze i najładniejsze urządzenie tego typu dostępne na rynku. Jego nowoczesny design idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.

FIBARO Sensor

czujnik otwarcia drzwi i okien

Niewielkie urządzenie, które łączy w sobie wiele funkcjonalności: czujnik zbliżeniowy, czujnik temperatury oraz jest elementem systemu alarmowego.

FIBARO Flood

czujnik zalania

O każdym wykrytym przecieku lub naruszeniu urządzenia system poinformuje Cię natychmiast, wysyłając informację na smartfona. Po wykryciu przecieku system wyposażony w elektrozawory odetnie wodę.

Pełna gama produktów FIBARO
dostępnych w sieci iDream:

VOCOlinc

inteligentna żarówka

Pozwala na płynne przejście pomiędzy 16 milionamii kolorów oraz na regulację jasności. Można nią sterować głosem, dzięki obsłudze Apple Home Kit.

VOCOlinc Smart Aroma Diffuser

Dyspenser zapachów z nawilżaczem powietrza

Zapewnia przyjemny zapach, wyposażony w regulacje wilgotności wraz z nawilżaczem powietrza. Posiada możliwość wyboru koloru oraz jasności oświetlenia.

VOCOlinc Power Plug

inteligentne gniazdko

Wyposażone w dwa porty USB-A 2.4A/5V do ładowania, posiada wbudowany miernik zużycia energii wskazujący jak dużo prądu zużywają urządzenia podłączone do tego gniazdka.

KOOGEEK O1EU

inteligentna listwa zasilająca

Nowoczesne i inteligentne zasilanie dla Twoich urządzeń. Listwa umożliwia ładowanie trzech urządzeń zasilanych z gniazdka elektrycznego oraz trzech urządzeń zasilanych z portu USB.

Pełna gama produktów
VOCOlinc dostępny w sieci iDream:

Aby sterować akcesoriami HomeKit zdalnie
należy skonfigurować Apple TV lub iPada
jako domowy HUB.