Bezprzewodowe nauszne
Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach układ akustyczny gwarantuje czysty, zrównoważony dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości. Komfortowo wyściełane muszle tłumią szumy otoczenia i przenoszą bogactwo tonów, pozwalając Ci słuchać muzyki dokładnie tak, jak została nagrana.
Zobacz teraz
Przewodowe nauszne
Słuchawki nauszne Beats EP po mistrzowsku przenoszą każdy detal dźwięku. Nie wymagają baterii, więc możesz słuchać ulubionej muzyki na okrągło. Zaprojektowane z myślą o codziennym użytkowaniu.
Zobacz teraz
Planujesz zainwestować
w słuchawki dla dzieci?
Dowiedz się, na co zwracać uwagę przy wyborze!
Czytaj na blogu
Przewodowe douszne
To gwarancja doskonałej jakości dźwięku i pełnej kontroli nad muzyką odtwarzaną z telefonu iPhone, iPada czy iPoda touch. Niezależnie od tego, czy bardzo dbasz o słuchawki czy też co chwila wyciągasz je z torby i wrzucasz z powrotem, nie musisz martwić się o ich zniszczenie ani przecieranie kabla.
Zobacz teraz
Bezprzewodowe douszne
to znakomity bezprzewodowy sprzęt, który idealnie harmonizuje z Twoim życiem. Bateria pozwala cieszyć się czystym, realistycznym dźwiękiem nawet przez 8 godzin. 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel wystarcza na 2 godziny grania.
Zobacz teraz

24 miesięczny Program Ochronny iDream
w Autoryzowanym Serwisie Apple Premium

Skorzystaj z programu ochronnego sprzętu Apple - przeznaczonego zarówno
dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Każdy produkt Apple zakupiony w sieci iDream objęty jest programem ochronnym. Jeśli produkt w ciągu 24 miesięcy od dnia zakupu ulegnie awarii - trafi do naszego Autoryzowanego Serwisu Apple Premium.

Każdy produkt Apple, który trafia do naszego Autoryzowanego Serwisu Apple Premium jest pod opieką certyfikowanych specjalistów Apple Certified Macintosh Technican.

Urządzenia Apple są naprawiane w naszym Autoryzowanym Serwisie Apple Premium z użyciem oryginalnych części Apple - nigdy nie stosujemy tańszych zamienników.

Po naprawie urządzenie zostaje odpowiednio zabezpieczone, aby nie uległo uszkodzeniu w transporcie. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz - Serwis zapewnia gwarancję bezpiecznego transportu.

Kupując w iDream zyskujesz 24 miesiące pewności, że Twój komputer, 

telefon, tablet i zegarek w razie awarii:

Będą pod najlepszą opieką
wykwalifikowanych
specjalistów certyfikowanych
przez firmę Apple.

Zostaną szybko zdiagnozowane i naprawione - spełniamy wymogi Apple dotyczące krótkiego czasu diagnozy.

Będą naprawiane tylko przy
użyciu oryginalnych części
Apple.

Otrzyma gwarancję na wszystkie przeprowadzone w naszej sieci usługi serwisowe.

Sprawdź regulamin kart podarunkowych iDream.