W WYJĄTKOWEJ OFERCIE

Teraz do zakupu dowolnego MacBooka, iPada lub iPhona

AppleTV 100 zł taniej

Właśnie nadeszła przyszłość telewizji.

Dzięki nowej Apple TV i tvOS, ulepszonemu interfejsowi i pilocie Siri nigdy wcześniej oglądanie telewizji nie było tak przyjemne. Wbudowane aplikacje umożliwiają indywidualne wybieranie tego co chcesz oglądać, co sprawia, że twoja telewizja jest tak dopasowana do Ciebie jak twój iPhone czy iPad. Znajdziesz tu iTunes, programy telewizyjne, Netflix, NowTV, sport na żywo, wiele nowości i mnóstwo innych możliwości.

BEZSTRESOWA PREZENTACJA

Z KAŻDEGO URZĄDZENIA

iPhone / iPad

Zastanawiałeś się kiedyś jak urządzenia mobilne Apple mogą Ci pomóc w prezentacji efektów Twojej pracy potencjalnym klientom? Wszyscy znamy sytuacje, w których opracowane rozwiązanie trzeba pokazać zleceniodawcy, a od efektów tej demonstracji, często przeprowadzonej u klienta w biurze, zależy sukces całego projektu.

Urządzenia mobilne firmy Apple takie jak telefon iPhone, iPad czy Macbook umożliwiają, co prawda, wyświetlenie efektów naszej pracy, ale dlaczego mamy się ograniczać do ekranu wielkości urządzenia mobilnego, kiedy w większości sal konferencyjnych mamy do dyspozycji ogromne ekrany czy projektory, na których nasz projekt będzie wyglądał jeszcze bardziej zachęcająco?

W takich sytuacjach z pomocą przychodzi nam rewelacyjne urządzenie Apple TV, które pozwala na bezprzewodowe wyświetlenie interesujących nas treści bezpośrednio z ekranu urządzenia mobilnego na dowolnym wyświetlaczu obsługującego podłączenie HDMI. Proces ten jest bardzo prosty zarówno dla urządzeń z systemem iOS jak i komputerów pracujących na MacOS, wystarczą dwa kliknięcia.

W przypadku iOS rozwijamy Centrum Sterowania i wybieramy panel klonowania ekranu, a następnie wybieramy urządzenie, na którym chcemy wyświetlić ekran urządzenia:

Mac

Proces w przypadku MacOS ma się bardzo podobnie, panel klonowania ekranu znajduje się jednak na górnym pasku. Funkcja ta nie wymaga żadnej istniejącej sieci bezprzewodowej. Zarówno Apple TV, jak i urządzenie, z którego uruchomiona ma być prezentacja rozpoznają się wzajemnie i stworzą połączenie bezpośrednie.

Wypróbuj, a przekonasz się, że Twoje prezentacje będą jeszcze bardziej atrakcyjne!

Oferta nie łączy się z innymi promocjami.