Dobierz niezbędne akcesoria do iPhone!

Potrzebujesz akcesoriów do iPhone'a? Na tej stronie znajdziesz najpopularniejsze akcesoria do Twojego iPhone'a. Mamy najlepiej dopasowane akcesoria na iPhone'a, etui na iPhone'a, ładowarki do iPhone'a, szkła ochronne na iPhone'a i szeroką gamę kabli Lightning.

Titan Shield 

Szkło hartowane.

Wysokiej klasy osłony ekranu Titan Shield do smartfonów i tabletów wykonane są z prawdziwego japońskiego szkła hartowanego, które jest utwardzane do 9 razy mocniej niż zwykłe szkło. Szkło Titan Shield zapewnia najwyższą jakość pod względem zachowania pełnej funkcjonalności wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości. Oczywiście super wytrzymałość szkła hartowanego jest ważną cechą zapobiegającą uszkodzeniom i zadrapaniom pochodzącym z codziennego użytkowania.


Etui do iPhone'a

Piękny design od Apple.

Aby chronić, optymalizować i stylizować produkty Apple, zawsze warto wybrać oryginalne akcesoria Apple. Dzięki oryginalnym akcesoriom otrzymujesz produkty idealnie pasujące do Twojego urządzenia Apple - bez względu na to, czy są to słuchawki, bezprzewodowe gadżety czy etui. Możesz chronić swój iPhone X przed uszkodzeniami i zadrapaniami za pomocą pięknego etui.


AirPods

Słuchawki bezprzewodowe.

AirPods to przełomowe słuchawki, które zwiększają komfort pracy i czynią ją wolną od przewodów i pełną magii. Włączają się automatycznie i są zawsze połączone, dzięki czemu możesz używać swoich AirPodsów gdziekolwiek jesteś.

Posiadają długi czas pracy na baterii i futerał umożliwiający ładowanie, dzięki czemu masz zawsze 24 godziny odtwarzania w kieszeni. Wysokiej jakości bezprzewodowa technologia w połączeniu z mikrofonami sprawia, że ​​AirPodsy brzmią świetnie, bez względu na to, czy słuchasz muzyki, czy prowadzisz rozmowę przez telefon.


Przejściówka Audio

Mini Jack 3,5mm na Lighting.

Przejściówka ze złącza Lightning na gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Ta przejściówka umożliwia podłączanie urządzeń z 3,5-milimetrową wtyczką audio do urządzeń ze złączem Lightning.

Działa z każdym urządzeniem ze złączem Lightning i systemem iOS 10 lub nowszym, w tym z iPodem touch, iPadem i telefonem iPhone.