Wyobraź sobie, że pracujesz u lidera w branży nowych technologii, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Otrzymujesz najnowocześniejsze narzędzia pracy i atrakcyjne wynagrodzenie, a co najważniejsze nieustająco się rozwijasz. Sprawdź co możesz zyskać:

Doświadczenie

Należymy do spółki akcyjnej EUROTEL, która od ponad 20 lat istnieje na rynku sprzętów elektronicznych i usług serwisowych.

Wiedza

Nasi pracownicy to profesjonalni doradcy certyfikowani przez Apple. Nasze Salony to autoryzowany sprzedawca Apple Premium Reseller.

Jakość

U nas nie jesteś tylko kolejnym korpoludkiem. iDream istnieje po to, by spełnić Twoje marzenie i pomagać Ci rozwijać się. Powiedz nam,
o czym marzysz.

Atmosfera

Każdego dnia spotykasz sympatycznych ludzi i robisz to, co Cię pasjonuje a po pracy korzystasz z atrakcyjnego pakietu socjalnego.
Kliknij w wybrane ogłoszenie i dołącz do naszego zespołu.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty. Preferujemy oferty z referencjami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"