iPhone XS charakteryzuje się świetnymi parametrami technicznymi oraz nowoczesnym wyglądem. Seria miała swoją premierę jesienią 2018 roku i od razu została doceniona przez klientów z całego świata. Model XS należy do oferty premium, dlatego zaprojektowano go na bazie najlepszych technologii.

Ceny produktów w iDream.pl:

Najważniejsze parametry iPhone’a XS

Użytkownicy modelu XS mają do dyspozycji szereg zaawansowanych rozwiązań i narzędzi, jednak jednym z największych atutów iPhone’a z tej serii jest system podwójnego aparatu. Różne obiektywy pozwalają wykonać świetnej jakości zdjęcia, także w dużym przybliżeniu oraz trybie portretowym.

W wersji XS ulepszono również (w porównaniu z serią X) opcję Face ID. Mechanizm rozpoznawania twarzy działa szybko i bezawaryjnie, dzięki czemu autoryzacja różnego rodzaju operacji jest znacznie wygodniejsza. Za płynność wszystkich aplikacji odpowiada niezawodny czip A12 Bionic. Zastosowanie tego typu rozwiązania pozwoliło projektantom uzyskać m.in. 50-procentowy wzrost szybkości grafiki. Czip jest energooszczędny i jednocześnie niezwykle wydajny. W serii XS dostępne są modele wyposażone w pamięć o rozmiarach 64, 256 lub 512 GB. Dzięki usłudze iCloud już iPhone XS 64 GB jest w pełni wystarczający dla osób zarządzających na co dzień dużymi ilościami danych. Pojemność 512 GB sprosta natomiast oczekiwaniom klientów, którzy chcą tworzyć obszerne albumy i materiały wideo.

Seria XS w sklepie iDream

W przypadku takiego produktu jak iPhone XS, cena waha się w zależności od wybranego rozmiaru pamięci. W naszym sklepie można zakupić wyłącznie oryginalne smartfony pochodzące prosto od producenta.

Dostępne u nas smartfony są objęte gwarancją. Proponujemy również szereg dodatkowych pakietów ochronnych, uwzględniających np. kradzież bądź uszkodzenie iPhone’a. Oferujemy też możliwość zakupów na raty lub w ramach leasingu.

Klienci zainteresowani serią XS mogą także zapoznać się z asortymentem dedykowanych akcesoriów. Szkło ochronne czy powerbank zwiększą komfort codziennego korzystania z wybranego smartfona.