Apple nie ustaje w zadziwianiu klientów coraz bardziej zaawansowanymi sprzętami. Każdy z produktów stanowi potwierdzenie dążeń do rozwoju marki. Jedno z najnowszych osiągnięć firmy to Xs Max, reklamowany jako posiadacz największego wyświetlacza w historii iPhone'ów. Mamy go w naszym sklepie!

Ceny produktów w iDream.pl:

iPhone Xs Max – gigant Apple

Jeżeli poszukujesz solidnego, a przy tym delikatnego smarftona, który dobrze leży w dłoni, przyjrzyj się iPhone Xs Max. To, co zwraca uwagę w pierwszej kolejności, to wielkość wyświetlacza. Super Retina wyróżnia się rozmiarami – jego przekątna wynosi aż 6,5 cala! Nikt nie przejdzie obojętnie obok tak imponujących parametrów. Prócz tego specjalnie opracowane panele OLED sprawiają, że kolory nabierają nieopisanej głębi. Korzystanie z tego modelu to prawdziwa przyjemność.

Nie ma znaczenia, którą opcję kolorystyczną wybierzesz: złotą, srebrną czy może intrygującą gwiezdną szarość. Każda robi wrażenie. Podobnie jak zdjęcia i filmy tworzone przy pomocy jednego z dwóch aparatów (12 MP i 7 MP). Nie ma przy tym obaw, że zabraknie miejsca w pamięci wewnętrznej iPhone Xs Max 64GB, 256 GB oraz 512 GB – te pojemności spełnią wymagania nawet zapalonych fotografów.

Niezawodny iPhone Xs Max

Jak wszystkie urządzenia z Apple iPhone Xs Max cechuje staranność w wykonaniu i dbałość o wykończenie każdego elementu. Warto podkreślić zwłaszcza fakt, iż obręcze są zrobione z chirurgicznej stali nierdzewnej. Na tym iPhone’ie można polegać zarówno pod względem budowy, jak i płynności pracy wszystkich podzespołów. Do licznych zalet wersji Xs Max należy odporność na wodę i pył oraz nacisk na bezpieczeństwo (m.in. Face ID).

Nasi klienci chętnie sięgają po produkty tej firmy, zatem możemy potwierdzić, że to smartfony naprawdę godne polecenia. Jeśli chodzi o iPhone Xs Max, cena może nie jest najniższa, ale idą za nią znakomite parametry w parze z intuicyjnością użytkowania oraz estetyką konstrukcji.

Gorąco zachęcamy do przejrzenia naszej szczegółowej oferty. Posiadamy wiele iPhone'ów, więc z pewnością znajdziesz u nas swój wymarzony model.