Apple stworzyło iPhone’a, który cały jest ekranem. Nieprzerwanym strumieniem wrażeń. A przy tym niezwykle inteligentnym - zdolnym reagować nie tylko na Twój dotyk i głos, ale nawet na przelotne spojrzenie. iPhone X jest urzeczywistnieniem tej wizji.

Nowy wyświetlacz Super Retina 5,8 cala zachwyca każdym obrazem, który trzymasz w dłoni. Stworzony za pomocą nowych technik oraz technologii wyświetlacz idealnie wpasowuje się w kształt urządzenia, aż po jego elegancko zaokrąglone rogi.

Pierwszy ekran OLED spełniający wyśrubowane standardy iPhone’a wyświetla piękne i wiernie odwzorowane kolory oraz naturalne czernie, przy wysokiej jasności i kontraście 1 000 000:1.

W niewielkiej przestrzeni mieści się wiele z najbardziej zaawansowanych technologii, jakie kiedykolwiek udało nam się stworzyć. Między innymi kamery i czujniki, na których opiera się działanie Face ID.

Kliknij i porównaj modele iPhone >

Apple iPhone X 256 GB gwiezdna szarość
Cena: 4 999,00 
Cena netto: 4 064,23 
Dostępność: W magazynie
Apple iPhone X 256 GB srebrny
Cena: 4 999,00 
Cena netto: 4 064,23 
Dostępność: Aktualnie niedostępny

Opinia Eksperta:

Wiktor Brzeziński

Store Manager Kielce iDream Apple Premium Reseller
 Apple Product Professional
 Apple Certified Support Professional 10.12
Poznaj opinię naszych ekspertów. Pomożemy Ci wejść do świata Apple.
Przekażemy rzetelne informacje o nowościach. Z nami zawsze wybierzesz właściwy sprzęt.

Piękny i stylowy iPhone X to flagowy model Apple, który trafił do sprzedaży w 10. rocznicę wprowadzenia tego kultowego smartfona na rynek. Dzięki połączeniu szkła ze stalą telefon wygląda nadzwyczajnie, a jego funkcjonalność z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. W ofercie posiadamy iPhone’a X w kolorach gwiezdnej szarości oraz srebrnym, z pamięcią 64GB lub 256GB. Znajdujące się na wyposażeniu dwa aparaty pozwalają na wykonywanie wysokiej jakości zdjęć, na których podziwiać można piękne odwzorowanie kolorów oraz najdrobniejsze szczegóły. Z tego ostatniego rozwiązania z pewnością będą zadowoleni miłośnicy selfie i fotografowie amatorzy. Ekran wspomagany jest przez technologię HDR oraz True tone, dzięki czemu temperatura barw dostosowuje się do światła padającego z otoczenia. Sprawia to, że wyświetlany obraz charakteryzuje się większą naturalnością.

Nowy iPhone X posiada także pojemną baterię, która pozwoli cieszyć się wszystkimi funkcjami smartfona znacznie dłużej. Ponadto Apple zrezygnowało z przycisku Home, dzięki czemu użytkownik sprawuje pełną kontrolę wyłącznie za pomocą gestów, co bardzo usprawnia korzystanie z telefonu. Znajdujący się z boku klawisz pozwala na szybkie włączanie i wyłączanie telefonu, a także przejście w tryb uśpienia oraz wywołanie asystenta głosowego. Ponadto iPhone X oferuje tak wyczekiwane przez wielu ładowanie indukcyjne. Teraz wystarczy jedynie położyć telefon na ładowarce bez konieczności podłączania kabla.

Urządzenie wyposażone zostało w technologię rozpoznawania twarzy FaceID. Działa ona nawet wtedy, kiedy użytkownik ma na sobie okulary czy czapkę. Bez problemu odblokujemy w ten sposób telefon na mrozie, bez zdejmowania rękawiczek. Warto też wspomnieć o funkcji, którą pokochało mnóstwo użytkowników na całym świecie, a mianowicie o Animojis. Umożliwia ona przekształcenie własnej twarzy w emotkę. Wydajny procesor o dużej mocy sprawia, że iPhone X jest urządzeniem, na którym bez problemu będą działały nawet najbardziej wymagające aplikacje.