iPhone SE jest najpotężniejszym telefonem z czterocalowym wyświetlaczem. Wyposażony w 64-bitowy chip A9, aparat iSight 12MP, funkcję Hey Siri, Touch ID i Apple Pay, wszystko to w małej obudowie po bardziej przystępnej cenie. Dostępne modele występują w kolorach złotym, srebrnym, gwiezdnej szarości i różowym złocie.

Oferujemy bezpłatną dostawę wszystkich zamówień powyżej 170 PLN, z dostawa w ciągu doby. Opcja dostępna dla wszystkich produktów w magazynie, jeśli Twoje zamówienie wpłynie do nas przed 11:00.

Wszystkie telefony iPhone firmy Apple pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta.

Kliknij i porównaj modele iPhone >

Opinia Eksperta:

Wiktor Brzeziński

Store Manager Kielce iDream Apple Premium Reseller
 Apple Product Professional
 Apple Certified Support Professional 10.12
Poznaj opinię naszych ekspertów. Pomożemy Ci wejść do świata Apple.
Przekażemy rzetelne informacje o nowościach. Z nami zawsze wybierzesz właściwy sprzęt.

Przy wyborze telefonu najczęściej zwraca się uwagę na czas działania baterii. Pod tym kątem model SE nie zawiedzie żadnych oczekiwań. Jest to możliwe dzięki zaawansowanemu procesorowi od Apple – A9 o 64-bitowej architekturze. Do jego wytworzenia wykorzystano 14-nanometrową technologię. Zapewnia ona wysoką wydajność sprzętu w połączeniu ze znaczącą energooszczędnością. Dzięki temu bateria wytrzymuje nawet całodzienne korzystanie z iPhona SE (oglądanie filmów, robienie zdjęć, połączenia telefoniczne etc.) bez potrzeby ładowania jej w międzyczasie.

iPhone SE dzieli się na wersje posiadające 32 GB wewnętrznej pamięci oraz 128 GB. W pierwszym przypadku jakość nagrywania filmów to HD 1080p, w drugim natomiast poziom rejestrowania wzrasta do 4K. W obu przypadkach odtwarzanie wideo odbywa się w trybie 30 kl./s.

Bardzo często iPhone SE porównywany jest do modelu 6s. Jest w tym sporo racji, ponieważ SE posiada wiele udogodnień znanych z tej wersji. Jedyną różnicę stanowi mniejszych rozmiarów obudowa, a więc też mniejszy ekran (4 cale) oraz brak funkcji 3D Touch. W zamian użytkownicy otrzymują inne rozwiązania, takie jak Touch ID.

Zaletą iPhonów SE jest również ich niewielki rozmiar. W porównaniu z innymi modelami jest to różnica znacząca. Mieszczą się w każdej kieszeni. Na dodatek małe wymiary zupełnie nie przeszkadzają w oglądaniu za jego pomocą filmów czy przeglądania wykonanych zdjęć. Jakość wyświetlania nadal pozostaje bardzo wysoka. Ekran generuje obraz w rozdzielczości 1136x640 pikseli. Tylna kamera iSight posiada 12 mpx, a przednia FaceTime - 1,2 mpx.

Nie można nie wspomnieć również o designie, który stał się on kultowy wśród posiadaczy produktów Apple. iPhone SE dostępny jest w różnych ciekawych wersjach kolorystycznych: złotym, srebrnym, a także w odcieniu różowego złota oraz gwiezdnej szarości.

Zachęcamy do dokonania zakupów w naszym sklepie. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące produktów lub formy wysyłki.