iPhone 6s wyposażony jest w nowy procesor A9, 2GB pamięci RAM, ulepszoną 12-megapikselową kamerę, dotykowy 3D i udoskonalony identyfikator Touch. Telefon dostępny jest w wyjątkowych kolorach różowego złota, złotym, srebrnym i gwiezdnej szarości oraz w pojemnościach 32 GB lub 128 GB.

Oferujemy bezpłatną dostawę wszystkich zamówień powyżej 170 PLN, z dostawa w ciągu doby. Opcja dostępna dla wszystkich produktów w magazynie, jeśli Twoje zamówienie wpłynie do nas przed 11:00.

Wszystkie telefony iPhone firmy Apple pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta.

Kliknij i porównaj modele iPhone >

Ceny produktów w iDream.pl:

Oba opisywane modele iPhone'a są wyposażone w system operacyjny iOS 9 - bardziej inteligentny i proaktywny, z ulepszonym mechanizmem wyszukiwania i udoskonalonymi funkcjami Siri, bardziej funkcjonalnymi aplikacjami, takimi jak Notatki i Mapy z funkcją planowania przejazdu transportem publicznym, a także udoskonaleniami w dziedzinie wydajności, czasu pracy na baterii, uaktualnień oprogramowania i bezpieczeństwa.

iPhone, po prostu nie ma nic lepszego. Piękne surowe wzornictwo, wbudowane aplikacje, a także dostęp do setek tysięcy innych aplikacji za pośrednictwem App Store. Niesamowity aparat o wysokiej rozdzielczości, dotykowy ID i oczywiście niezawodny iOS. Wszystko to tworzy najlepszy telefon na świecie, aby dać Ci jak najlepsze doświadczenia i komfort w użytkowaniu iPhone'a.