Tablety bardzo mocno zmieniły podejście do rozrywki i pracy. Okazało się, że z tysięcy aplikacji można korzystać w trakcie podróży w wygodny sposób. I to na całkiem dużym ekranie dotykowym. Liderem wśród tabletów wciąż pozostaje iPad Apple. Łatwo zrozumieć, dlaczego tak jest. iPady wyróżniają się wieloma zaletami.

Kliknij i porównaj modele iPad >

Ceny produktów w iDream.pl:

iPad Apple z doskonałym wyświetlaczem

Komfortowa przekątna ekranu (9,7'') pozwala na uruchamianie wszystkich dedykowanych aplikacji bez żadnego problemu. Wyrazisty obraz oraz dużą rozdzielczość zapewnia potężny wyświetlacz Retina. Jest w niego wyposażony każdy model. iPad pozwala więc na oglądanie wideo lub granie nawet w HD oraz 4K. Płynność utrzymywana jest za pomocą procesora A9 lub A10 Fusion z architekturą 64-bitową. Stabilne 30 kl./s nie przeszkodzi w żadnej czynności dokonywanej na tablecie.

Zaawansowany ekran to także świetna okazja do tworzenia własnych filmów czy zdjęć. Umożliwia to aż 8-pikselowy wbudowany aparat. Do tego dochodzi jeszcze ponad milion aplikacji do pobrania. Dzięki nim obróbka zdjęć, przeglądanie internetu czy korzystanie z rozrywki staje się znacznie przyjemniejsze. Co równie istotne – mocna bateria przystosowana jest do nieprzerwanej pracy przez ok. 10 godzin. Każdy model iPada nadaje się więc do dalekich podróży!

Atrakcyjne ceny iPada

iPady są wszechstronnymi, funkcjonalnymi urządzeniami. Jednocześnie cechują się bardzo dużą wytrzymałością. Jeśli chodzi o mocne urządzenia typu iPad, ceny odzwierciedlają ich wysoką jakość. Jest to jednak inwestycja na wiele lat. Sprzęt marki Apple starzeje się wolno. Jest wspierany nawet po premierze nowszych odsłon, przez co nie zmusza użytkowników do zmiany modelu.

Jeśli chcesz zakupić doskonałej jakości iPad Apple, cena zwykle nie gra roli. Ale nie musisz się martwić o wysoki koszt. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać konkurencyjność w tym zakresie. Dlatego w kwestii takiej, jak nowoczesny iPad, sklep online iDream jest bardzo dobrym wyborem.

iDream oferuje pełną gamę iPadów firmy Apple, w tym WiFi i WiFi + Cellular. Bezpłatna dostawa na wszystkie zamówienia powyżej 170 PLN. Dostawa na następny dzień dla zamówień złożonych na produkty dostępne w magazynie i zamówione do godziny 11:00. Niesamowity i wydajny iPad, iPad Mini i iPad Pro są dostępne w naszej ofercie.

Wszystkie iPady marki Apple pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Zachęcamy do składania zamówień na dostępne tutaj iPady Apple.