iDream oferuje pełną gamę iPadów firmy Apple, w tym WiFi i WiFi + Cellular. Bezpłatna dostawa na wszystkie zamówienia powyżej 170 PLN. Dostawa na następny dzień dla zamówień złożonych na produkty dostępne w magazynie i zamówione do godziny 11:00. Niesamowity i wydajny iPad, iPad Mini i iPad Pro 10.5 są dostępne w naszej ofercie.

Wszystkie iPady marki Apple pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta.

Kliknij i porównaj modele iPad >

iPad Pro
program-ochronny
Oszczędzasz 8%
Apple iPad Pro 10,5 cala Wi-Fi 512GB srebrny
Cena: 3 799,00  3 499,01 
Cena netto: 2 844,72 
Dostępność: Koniec modelu

iPad Pro 10.5 - flagowy model urządzenia Apple’a w ofercie sklepu iDream

W naszym asortymencie odnaleźć można wszystkie oferowane przez firmę Apple’a warianty iPada Pro 10.5. Produkt ten proponujemy w 4 różnych opcjach kolorystycznych - srebrnym, złotym, a także w barwie gwiezdnej szarości lub różowego złota. W zależności od preferencji klienta może być on wyposażony w pamięć wewnętrzną o pojemności od 256 do 512 GB. Klient, określając preferowane przez siebie parametry iPada, może także dobrać dodatkowe szkło ochronne, zakupić ubezpieczenie sprzętu na promocyjnych warunkach oraz skorzystać ze specjalnej 6-ścioprocentowej zniżki edukacyjnej, dedykowanej nauczycielom i uczniom.

Ponadto warto również zaznaczyć, że jeśli chodzi o urządzenia takie jak iPad Pro 10.5 cena, którą oferujemy, jest zawsze stała, nawet wtedy, kiedy klient chce dokonać zakupów na raty. Jako nieliczni na rynku posiadamy partnerów zawierających umowy ratalne na zerowym oprocentowaniu, jednocześnie ograniczając całą procedurę wyłącznie do trybu online.

iPad Pro opis najważniejszych funkcjonalności

Apple iPad Pro 10.5 to obecnie jeden z najszybciej działających i najbardziej wydajnych tabletów dostępnych na rynku. Na wyposażeniu posiada sześciordzeniowy procesor A10X, zapewniający użytkownikowi płynną i pozbawioną problemów pracę z niemal dowolnymi aplikacjami. Jego innowacyjny wyświetlacz Retina perfekcyjnie odwzorowuje kolory, a dzięki technologii True Tone dopasowuje również poziom kontrastu do panującego w danej przestrzeni oświetlenia. Czynnik ten sprawia z kolei, że tablet będzie równie wygodny w użytkowaniu wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz, przy dużym nasłonecznieniu.

iPad Pro 10.5 to sprzęt doskonały dla uczniów, studentów, a także osób wykorzystujących go do pracy. Ponadto jego konstrukcja uwzględnia dwa aparaty, z których tylny umożliwia rejestrowanie obrazu w jakości 4K Ultra HD, natomiast przedni w rozdzielczości Full HD. Urządzenie to świetnie sprawdzi się zatem również w przypadku ludzi działających w szeroko rozumianej branży kreatywnej.