Twój Mac i iPad w Promocji Edukacyjnej


W ramach Promocji edukacyjnej uczniowie, którzy ukończyli 18 lat oraz studenci i nauczyciele mogą uzyskać
6% rabatu na zakup komputera przenośnego Apple, 6% rabatu na zakup iMac, Mac mini oraz Mac Pro
oraz 6% rabatu na zakup iPad'a, iPad'a Pro, 4% na zakup iPada mini 4.


Zobacz jakie to proste:


1. Wybierz wymarzony komputer lub iPad Apple i złóż zamówienie w sklepie internetowym, w koszyku używając kodu rabatowego EDU-MAC. Cena na wybrane produkty zostanie obniżona, a Ty zyskasz swój unikalny numer zamówienia.

2. Wypełnij poniższy formularz i prześlij nam skan swojej legitymacji lub zaświadczenie o nauczaniu oraz zaakceptuj poniższe zgody, które są wymagane do udziały w promocji.

3. Poczekaj na kuriera lub odbierz zamówienie w wybranym Salonie iDream. Postaramy się aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej.
Warunkiem realizacji zamówienia w sklepie internetowym iDream.pl jest złożenie zamówienia za pośrednictwem strony https://iDream.pl , wypełnienie poniższego formularza,
dołączenie do niego czytelnego skanu dokumentu uprawniającego do zniżki oraz zaakceptowanie poniższych zgód i oświadczeń.

Szczegółowe informacje o promocjach dostępne są na stronie Promocji Edukacyjnej.
Lista produktów objętych promocją dostępna jest w Załączniku nr 1 do regulaminu promocji.Formularz rejestracyjny
UWAGA: Warunkiem realizacji jest aktualna legitymacja na dzień zamówienia. We wszystkich sprawach proszę kontaktować się ze sklepem internetowym.

Nie przesłanie czytelnych skanów/zdjęć aktualnej legitymacji skutkować będzie anulowaniem zamówienia.

* Modele komputera: MMGF2ZE-A i MQD32ZE-A nie biorą udziału w promocji.

** Promocja Edukacyjna nie łączy się z innymi aktualnie trwającymi promocjami w sklepie internetowym. Produkty już przecenione nie podlegają pod tą promocję. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z infolinia.