SPECJALNE OFERTY

Oferujemy specjalne zestawy Komputer Mac + iPad w super cenach! Komputery z rozbudową, oprogramowaniem Microsoft Office i akcesoriami. Wszystko to specjalnie dla Ciebie!

WSPARCIE DLA NOWYCH FIRM

Doskonale wiemy jak trudny jest start i jak dużo trzeba wydać na początek. Jeśli założyłeś działalność gospodarczą, Twoja firma otrzymała dofinansowanie to będziemy mieli dla Ciebie specjalną ofertę na komputery i iPady.

LEASING DLA FIRM

W naszym sklepie internetowym oferujemy wszystkim firmom możliwość zakupów na leasing. Tę formę zakupu oferuje Państwu w naszym sklepie firma Grenke Leasing oraz PKO Leasing. Więcej informacji na temat leasingu znadziesz tutaj.

ZAMÓWIENIA NIESTANDARDOWE

Jeśli czegoś nie znalazłeś/aś w naszym sklepie spokojnie możesz przesłać zapytanie. Dodatkowo oferujemy komputery z rozbudową (według konfiguratora Apple).

DEDYKOWANY HANDLOWIEC

Firmy bądź instytucje które regularnie zamawiają od nas produkty otrzymują dedykowanego opiekuna z którym mogą ustalać dalsze zakupy! Po więcej informacji prosimy o kontakt z nami.

INFORMACJA DLA FIRM

Wystawiamy faktury VAT. Jeśli chcesz zapłacić przelewem wystawiamy fakturę PRO FORMA. Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji Apple.

JAK ZACZĄĆ ?

Skontaktuj się z nami mailowo sklep@idream.pl lub telefonicznie 887 437 326. Możesz przesłać od razu gotowe zestawienie do wyceny przez nas. Musi się w nim znaleźć pełna nazwa produktu i opcjonalnie kod produktu. Przedstawimy jak będzie wyglądać cała procedura, od zgłoszenia zamówienia, przez formę płatności i końcową cenę oraz termin realizacji!