Skorzystaj ze wsparcia dla biznesu


Przystąp do programu Device Enrollment Program (DEP) oraz Volume Purchase Program (VPP) i sprawdź, w jaki sposób możesz ulepszyć zarządzanie Twoją firmą. Teraz aktualizacja oraz konfigurowanie urządzeń Twoich pracowników będzie jeszcze prostsze.
Napisz do nas i dowiedz się więcej.

Co to jest DEP?


Device Enrollment Program gwarantuje błyskawiczny i maksymalnie uproszczony sposób aktywacji urządzeń iOS oraz Mac. Po połączeniu DEP
z oprogramowaniem zarządzającym urządzeniami przenośnymi pracowników (MDM lub EMM), administratorzy IT mogą zdalnie przydzielać urządzenia do serwerów MDM/EMM. Urządzenia automatycznie zapisują się w systemie MDM, a specjaliści IT oszczędzają dzięki temu czas, gdyż nie muszą manualnie konfigurować każdego z urządzeń.

Co to jest VPP?


Volume Purchase Program ułatwia zakup i dystrybucję aplikacji mobilnych oraz desktopowych niezbędnych do rozwijania Twojego biznesu. VPP umożliwia przypisanie określonych aplikacji do konkretnych pracowników lub urządzeń z jednoczesną pełną kontrolą nad posiadanymi licencjami.

Dlaczego warto dołączyć do DEP?


1.

Szybka konfiguracja.

2.

Większe bezpieczeństwo.

3.

Zdalny nadzór.

Pracownik jest w stanie samodzielnie przygotować sprzęt do pracy, bez potrzeby angażowania administratorów działu IT.

Zarządzanie w trybie nadzorowanym daje gwarancję większego bezpieczeństwa i dodatkową ochronę danych firmowych.

Program DEP umożliwia odzyskiwanie zapomnianych danych lub ich wymazywanie.

Zalety programu VPP


1.

Łatwie wdrażanie aplikacji.

2.

Zdalna instalacja.

3.

Bezpieczeństwo danych.

Dzięki VPP administratorzy IT oszczędzają czas, gdyż nie muszą manualnie wdrażać aplikacji na urządzeniach pracowników.

Do zainstalowania wybranych aplikacji nie jest konieczne oddawanie sprzętu bezpośrednio do działów IT. Oszczędza to czas - zarówno specjalistów IT, jak i pracowników.

Dzięki pełnej kontroli nad posiadanymi licencjami, dane firmowe są bezpieczniejsze.Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat nowoczesnych rozwiązań dla Twojego biznesu.