header SoundSport Free

niech nic Cię nie zatrzymuje

Bose SoundSport Free

Zyskaj czysty i potężny dźwięk wprost z naszych pierwszych zupełnie bezprzewodowych słuchawek dousznych. Zaprojektowaliśmy je tak, by były wygodne i nie wypadały z uszu. Wykorzystują szereg najnowszych technologii, które umożliwią przenieść trening na wyższy poziom.

słuchawki Bose SoundSport Free wraz z etui ładującym

Komfort i stabilność

Słuchawki te są niezrównanym połączeniem komfortu i stabilności. To dla nich zaprojektowaliśmy stożkową końcówkę, która zapewnia równomierny kontakt z wnętrzem ucha, a jej specjalny profil wpasuje się naturalnie w kształt małżowiny. Słuchawki nie tylko nie wypadną, ale też nie zmęczą uszu nawet po długim czasie. Pozwolą natomiast osiągnąć zawrotne wyniki podczas treningów.

Zapoć siebie, a nie słuchawki

Wilgoć zazwyczaj nie jest najlepszą przyjaciółką słuchawek. Znaleźliśmy sposób na to, aby to zmienić. Stosując specjalną hydrofobową siatkę, udało nam się uchronić wnętrze słuchawek przed wilgocią. Pot i deszcz nie są im straszne. Od teraz pogoda nie będzie dla Ciebie wymówką.

wodoodporne słuchawki SoundSport Free
treningowe słuchawki SoundSport Free

Najwyższa jakość dźwięku

Wyniki sportowe są owocem ciężkiej pracy na treningach. Podobnie jest w przypadku projektowania słuchawek pod kątem najwyższej jakości dźwięku. Pracowaliśmy nad tą kwestią przez długie dekady. Korektor zoptymalizowany pod względem głośności i system cyfrowego przetwarzania sygnałów Bose sprawiają, że dźwięk jest pełny i harmonijny, niezależnie od ustawień. Możesz ćwiczyć w najbardziej zatłoczonej siłowni, bo nawet tam słuchawki zmotywują Cię do treningu.

Połączenia, komendy głosowe i prosta obsługa

Czasem potrzeba Ci chwili wytchnienia. Możesz wtedy w niezwykle prosty sposób odbierać połączenia, odtwarzać lub zatrzymywać utwory, regulować ich głośność oraz uzyskać dostęp do funkcji Siri i Google Assistant wprost ze słuchawki. Komunikaty głosowe niesamowicie ułatwiają parowanie przez funkcję Bluetooth®. Kiedy zechcesz dać z siebie wszystko, muzyka będzie Ci towarzyszyć.

zawsze przygotowany na trening

Wielofunkcyjny pokrowiec

Jedno ładowanie starcza na pięć godzin pracy, dzięki czemu słuchawki mogą towarzyszyć Ci podczas niemal każdego treningu. Aby je naładować, po skończonym treningu włóż je do pokrowca. Pokrowiec zabezpieczy je, a dodatkowo pozwoli na dwa dodatkowe cykle ich ładowania (lub do 10 godzin odtwarzania na akumulatorze), dzięki czemu słuchawki będą zawsze gotowe do działania. Co więcej, krótkie 5-minutowe ładowanie da aż 45 minut pracy.

czarne słuchawki Bose SoundSport z etui ładującym

Zgubiłeś? Znajdź!

Nie wiesz gdzie jest słuchawka? Pomyśleliśmy o wszystkim. Aplikacja Bose Connect pomoże Ci znaleźć słuchawki, jeżeli je zgubisz. A to zaledwie początek. Możesz zarządzać wszystkimi połączeniami Bluetooth, a także przełączać się między nimi. Aplikacja Connect pozwoli także aktualizować oprogramowanie, udzieli niezastąpionych wskazówek, a także umożliwi personalizację ustawień.

ściągnij z App Store

Zalety

icon

pełna bezprzewodowość

Ciesz się nieskrępowaną swobodą ruchów.

icon

pozostają tam, gdzie mają być

Końcówki StayHear+ Sport zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i stabilności.

icon

odporność na zachlapania

Norma IPX4 oznacza, że pot i deszcz nie są straszne tym słuchawkom.

icon

niezawodne połączenia

Zaprojektowaliśmy je z myślą o odpowiedniej trwałości i niezawodności sygnału bezprzewodowego.

icon

korektor zoptymalizowany pod względem głośności

Ciesz się doskonałą jakością dźwięku przy każdym poziomie głośności.

icon

akumulator umiejscowiony w pokrowcu

5 godzin pracy na akumulatorze. Pokrowiec chroni słuchawki przed uszkodzeniem i pozwala je naładować — zapewnia nawet 10 godzin pracy na akumulatorze.

Kup teraz

Słuchawki bezprzewodowe Bose SoundSport Free czarne
849,00 
Dostępność: W magazynie
Słuchawki bezprzewodowe Bose SoundSport Free ciemnoniebieskie
849,00 
Dostępność: W magazynie