Komputery marki Apple cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Nic dziwnego – są wyjątkowo szybkie, wydajne i funkcjonalne, dzięki czemu z powodzeniem znajdują zastosowanie zarówno jako sprzęt domowy, jak i biznesowy. To doskonały sprzęt dla programistów, grafików oraz fotografom. Dlaczego? Oto kilka powodów przewagi MacBooków na PC-tami.

Znakomite parametry i świetna jakość obrazu

Już od wielu lat komputery stacjonarne oraz laptopy Apple są powszechnie uznawane za sprzęt najwyższej klasy. Stały się wręcz synonimem prestiżu. Cechują się doskonałymi parametrami i świetną jakością obrazu. Do ich dużej zalety należy lekkość, dzięki czemu sprawdzają się znakomicie w podróży. Można je z łatwością przenosić, by używać w dowolnym miejscu. Posiadają mocną, wydajną baterię pozwalającą na wielogodzinną pracę bez konieczności częstego podłączania do źródła prądu. To sprawia, że na MacBookach można pracować dosłownie wszędzie. Nie trzeba przy tym obawiać się o przegrzanie urządzenia, bowiem nowoczesne i sprawne systemy wentylacji zapobiegają nadmiernym wzrostom temperatury.

Bardzo istotną zaletą tych komputerów jest również ich wysoka wydajność. Potężna karta graficzna oraz kilkurdzeniowy procesor pozwalają na uruchomienie dowolnych, również bardzo wymagających programów, a także ich płynne, bezproblemowe działanie. Najwyższej klasy, innowacyjny monitor Retina gwarantuje najlepszą jakość obrazu. Różnica w jakości grafiki oglądanej na MacBooku Pro a zwykłym laptopie dowolnej marki jest widoczna gołym okiem!

MacBook Pro dla zawodowców

Laptopy z serii MacBook Pro są dostępne w wielu różnych wersjach oraz konfiguracjach, w zależności od naszych potrzeb. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie parametrów urządzenia do konkretnych wymagań użytkownika. Wszystkie przedstawione zalety sprawiają, że laptopy od Apple stają się wręcz idealnym wyborem dla specjalistów z branży kreatywnej: fotografów, grafików, programistów, pracowników branży IT czy reklamy. Nie bez powodu MacBooki z serii Pro są zwykle wykorzystywane w przedsiębiorstwach stawiających na innowacyjne rozwiązania.

Zastosowana w laptopach przejrzysta, uporządkowana architektura systemu ułatwia codzienną pracę. Dzięki dużej pamięci RAM bardzo pojemnemu dyskowi twardemu oraz wysokiej klasy karcie graficznej możliwa jest obróbka zdjęć, grafik i filmów przy użyciu skomplikowanych aplikacji branżowych, bez utraty jakości plików. Tak mocne komponenty pozwalają również na tworzenie i testowanie oprogramowania.

Wysoka jakość sprzętu za niską cenę? Oferta leasingu na sprzęty od Apple

MacBooki Pro to jedne z najpotężniejszych komputerów. Cena, jaką trzeba zapłacić za nowy laptop, nie jest niska. Nie należy jednak rezygnować ze sprzętu, który podniesie jakość pracy. Jeśli jako grafik, fotograf lub programista prowadzisz własną działalność, skuś się na zakup w ofercie leasingowej. Dlaczego?

• Po pierwsze, prowadzenie firmy wiąże się z ponoszeniem wielu stałych kosztów, do których nie musisz dorzucać kwoty MacBooka. Leasing oferuje możliwość przystępnych rat, dzięki czemu płatność rozkłada się na dłuższy okres.

• Po drugie, jeśli zechce wymienić komputer na nowszy, po zakończeniu okresu leasingu możesz wybierać dowoli. Co więcej w przypadku upgradu sprzętu ostatnia rata leasingowa umowy zostanie naliczona na poczet pierwszej raty za Twój zupełnie nowy komputer lub iPad. Leasingodawca Apple Finnasing Service oddaje sprzęt w dzierżawę, ale nie ma konieczności jego wykupu.

• Po trzecie, masz dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych i konkurencja nie ma szans, by Cię prześcignąć! Po zakończonym okresie leasingowania możesz od razu wybrać sobie nowego MacBooka Pro do pracy.

• Po czwarte, minimum formalności nie przeszkodzi Ci w codziennej pracy – wniosek o leasing składa się online, a decyzja zapada naprawdę błyskawicznie.

MacBook Pro – niezwykłe parametry graficzne dla niezwykłych ludzi

Pracę grafików i osób zajmujących się zawodowo obróbką obrazu oraz dźwięku z pewnością pomoże również duży, 15-calowy monitor o rozdzielczości aż 2880x1800 pikseli. Wyświetlacz jest produkowany w nowoczesnej technologii IPS z podświetleniem LED, które gwarantują wyjątkowo realistyczny obraz i intensywne odwzorowanie kolorów.

Wspomniany już wyżej pojemny twardy dysk umożliwia wygodne i długotrwałe przechowywanie efektów swej pracy, bez obaw o spowolnienie działania innych aplikacji. Ponadto MacBooki pozwalają na korzystanie z tzw. chmury, która zwiększa i tak dużą przestrzeń do magazynowania danych, a tym samym eliminuje konieczność zakupu dysków zewnętrznych. Przechowywanie zasobów w chmurze umożliwia jednak przede wszystkim wygodny dostęp do konkretnych plików, dokumentów czy projektów w każdej sytuacji nawet wtedy, gdy z różnych przyczyn nie mamy przy sobie osobistego laptopa z tą samą zawartością.

MacBook Pro jest również wyposażony w wysokiej klasy kamerę FaceTime w jakości HD, przynajmniej dwa bardzo czułe mikrofony oraz głośniki stereofoniczne z szerokim zakresem dynamicznym. Komponenty te nie tylko pozwalają na profesjonalne wykonywanie konkretnych zadań i projektów, ale również są bardzo skuteczne podczas prowadzenia wideorozmów z klientami albo współpracownikami poprzez różnego typu komunikatory.

To wszystko sprawia, że MacBooki stają się ulubionym sprzętem grafików, programistów i fotografów. Jakość komponentów w sprzęcie komputerowym ma znaczenie dla codziennej pracy.