iPad i OSMO – zajmij dziecko podczas podróży i wyjazdu na ferie

Ferie to doskonały czas zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Możliwość wspólnego spędzenia wolnych dni na wyjeździe oraz pozwala zrelaksować się po ciężkich tygodniach w pracy i szkole. Z samą podróżą wiąże się jednak pewna niedogodność – nie zawsze jest ona na tyle zajmująca, aby pociechy nie znudziły się już na początku wyjazdu.

Czytaj więcej

Jakie akcesoria do iPadów warto sprezentować dzieciom na Boże Narodzenie?

iPady wyróżniają się wysoką funkcjonalnością. Stanowią źródło rozrywki, ale są także wykorzystywane jako pomoc w nauce. Najmłodsi używają ich m.in. do słuchania muzyki, odtwarzania filmów, czytania artykułów, oglądania prezentacji multimedialnych. Szukając pomysłu na prezent dla pociechy, warto rozważyć zakup akcesoriów do urządzeń Apple.

Czytaj więcej

Prezenty dla dziecka pod choinkę od Apple - dlaczego warto kupić iPada na gwiazdkę?

Jeśli zastanawiasz się, jakim prezentem obdarować dziecko na Święta, podpowiadamy – kup mu iPada. Dlaczego? Zapraszamy do lektury niniejszego artykułu!

Czytaj więcej

iPad Pro i Apple Pencil – zestaw grafika

Kiedy Apple wypuścił na rynek profesjonalną wersję popularnego iPada, nastąpił niemały przełom w sposobie pracy rysowników. Niewielki iPad Pro z powodzeniem zastępuje stacjonarny sprzęt, ułatwiając realizację zadań i dając możliwość tworzenia zawsze wtedy, gdy spłynie na nas fala inspiracji. Jeśli do kompletu dobierzemy dodatkowo cyfrowy ołówek Apple Pencil, powstanie zestaw idealny dla kreatywnego twórcy.

Czytaj więcej

iPady w biznesie - multifunkcjonalność urządzeń, gdziekolwiek jesteś

iPady to niezwykle praktyczne urządzenia, dające użytkownikom tysiące możliwości biznesowych. Niezależnie od wybranego wariantu, iPad'y zapewniają wysoką wydajność, a także ciekawy design. Wszystko to jest dopasowane do nawet najbardziej wymagających miłośników nowych technologii.

Czytaj więcej

Na jakie parametry zwracać uwagę, kupując iPada?

Apple oferuje wiele modeli iPadów w różnych wielkościach przeznaczonych do rozmaitych zastosowań. Tablety to urządzenia większe od smartfonów, ale znacznie mniejsze od laptopów. Można je zabrać ze sobą w dowolne miejsce, są wydajne i wyposażane w coraz to lepsze oprogramowanie. Co więc powinno być wyznacznikiem podczas wyboru idealnego iPada? Jakie parametry są najważniejsze? Sprawdź wskazówki, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Czytaj więcej

Przygotuj swój sprzęt Apple na weekend majowy – szkło ochronne, etui, ubezpieczenie.

Weekend majowy dla wielu z nas oznacza nawet kilka wolnych dni. Często planujemy spędzić je poza domem, a to najczęściej wiąże się z podróżą i dużą ilością czasu spędzanego na świeżym powietrzu. Podczas krótszych i dłuższych wypadów z pewnością jak zawsze będzie nam towarzyszyć telefon, tablet, a nawet laptop. Warto pomyśleć o tym, by odpowiednio zabezpieczyć je przed uszkodzeniem i wpływem szkodliwych czynników, na które mogą być narażone w tym czasie.

Czytaj więcej

Jaki model iPada wybrać?

Tablety z Androidem jeszcze do niedawna cieszyły się dużym zainteresowaniem. Obecnie widać jednak duży spadek sprzedaży. Ich miejsce niemal całkowicie zastępują iPady, głównie z uwagi na fakt wprowadzania wielu, interesujących innowacji. iPady są jednocześnie coraz łatwiej dostępne, ponieważ niektóre modele można kupić już w średnim przedziale cenowym, dzięki czemu może sobie na nie pozwolić więcej osób. Wszystko wskazuje na to, że pozycja Apple w świecie tabletów będzie stale rosła. Już teraz to niekwestionowany lider rynku pod tym względem. Skoro wiemy zatem, że opłaca się zainwestować w tego typu sprzęt, to warto zastanowić się jeszcze nad tym, który model iPada wybrać. Przyjrzyjmy się więc z bliska niektórym modelem ze średniej półki cenowej.

Czytaj więcej

Jaki tablet z oferty Apple będzie odpowiedni dla dziecka?

Lekki, smukły oraz wytrzymały iPad gwarantuje nie tylko niezwykłe możliwości rozrywki i zabawy, ale również skutecznej nauki. Otwiera świat nowych możliwości zdobywania wiedzy, rozwijania umiejętności, rozbudzania kreatywności, a także wyobraźni. Jaki tablet Apple jest najbardziej odpowiedni dla dziecka? Sprawdź nasze propozycje.

Czytaj więcej

Komentarze

Postów nie znaleziono