Wykorzystaj cały potencjał Apple Watch. Poznaj recenzję naszego specjalisty. Dowiedz się jak w pełni wykorzystać możliwości tego zegarka...

Co warto wiedzieć o Apple Watch SE?

Wrześniowa prezentacja Apple przyciągnęła uwagę wszystkich miłośników technologicznych gadżetów. Tym razem firma z nadgryzionym jabłkiem w logo przedstawiła kolejną serię inteligentnych zegarków. Mowa o dwóch modelach: Series 6 oraz SE.

Co to jest Apple Watch SE? Eksperci powtarzają, że ma on zastąpić dotychczasowe modele zegarków z 4. oraz 5. generacji. Docelowo AW SE ma trafić do znacznie szerszego grona użytkowników, którym nie zależy na wszystkich oferowanych przez „szóstkę” funkcjach.

Czytaj więcej

Apple Watch 6 – premiera 2020. Co nowego kryje Apple Watch 6?

Smartwatch Apple Series 6 przynosi wiele nowych rozwiązań, które z pewnością zaskoczą fanów marki i pozwolą jeszcze lepiej monitorować stan swojego organizmu zarówno podczas codziennych czynności, jak i w trakcie treningu. No co nowego zatem możemy liczyć w kolejnej odsłonie Watcha od Apple? Sprawdźmy.

Czytaj więcej

Wrześniowe nowości od Apple!

Wrzesień to czas powrotu do szkoły, początek jesieni i... konferencja Apple. W tym roku nie mogłoby być inaczej. Aczkolwiek tegoroczne wydarzenie było wyjątkowe, ponieważ z powodu światowej epidemii nie odbyło się w Steve Jobs Theater wraz z widzami.

Czytaj więcej

Apple Watch - mam, używam i polecam! Subiektywna recenzja smartwatcha Apple

autor: Piotr Langowski
Store Manager w iDream Toruń Apple Certified Support Professional

Użytkownikiem Apple Watch jestem od pierwszej generacji z 2015 roku. Wiele rzeczy zaskoczyło mnie w tym sprzęcie i patrząc z perspektywy czasu, nie mogę sobie wyobrazić lepiej wydanych dwóch tysięcy złotych.

Czytaj więcej

AW series 5. – idealny partner współczesnej kobiety

Wielozadaniowość to hasło doskonale znane każdej kobiecie, zwłaszcza w dzisiejszych za-bieganych czasach. Niełatwo uporać się z wszystkimi obowiązkami, czy to w pracy, czy w domu, w zwykły dzień czy w święta. Na szczęście coraz częściej wsparciem służą nowoczesne smartwatche, takie jak zaawansowany Apple Watch Series 5 dostępny w wersji standardowej oraz LTE (z pełną łącznością z siecią komórkową). Pomaga pamiętać o ważnych wydarzeniach, na bieżąco analizuje stan zdrowia użytkowniczki i ułatwia jej zarządzaniem swoim czasem. Przypomina o tym, że liczy się nie tylko skrupulatność w wypełnianiu zadań, lecz również aktywność fizyczna. I ostatnia, ale nie mniej istotna kwestia – AW najnowszej generacji komfortowo leży na nadgarstku, a do tego świetnie wygląda, jak zresztą wszystkie produkty marki Apple.

Czytaj więcej

Apple Watch series 5 i AirPods Pro – idealny zestaw do realizacji postanowień noworocznych

Każdy kolejny rok niesie ze sobą nadzieję na zmiany. To właśnie początek roku jest momentem, w którym postanawia się zmienić kilka rzeczy w swoim życiu. Co ciekawe, najwięcej postanowień noworocznych dotyczy większej aktywności fizycznej. Bieganie, siłownia, sport – kto nigdy nie planował regularnie ćwiczyć od nowego roku?

Czytaj więcej

Apple Watch – świąteczny prezent, który zatroszczy się o zdrowie seniora

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy spotykamy się przy wspólnym stole i dzielimy prezentami. Wśród oryginalnych upominków warto wymienić Apple Watch. Urządzenie monitoruje stan zdrowia, umożliwiając tym samym szybką diagnostykę oraz wczesne rozpoczęcie leczenia. Narzędzie sprawdza się szczególnie w przypadku seniorów. Jeśli więc chcemy, czuć się bezpiecznie, że nasi bliscy cieszą się zdrowiem, podarujmy im zaawansowany technicznie zegarek z logo nadgryzionego jabłka.

Czytaj więcej

Trenuj z Apple Watch Nike+!

Naukowcy już dawno wykazali, że regularne bieganie przyczynia się do dłuższego i zdrowszego życia, nie wspominając o fantastycznej sylwetce, którą można sobie wyrobić. Niestety do uprawiania tego sportu potrzeba motywacji – czasem pada, jest zimno albo ciemno i brakuje zapału do treningu. Na szczęście gigant z Cupertino połączył siły z gigantem sportu Nike - razem stworzyli urządzenie, które nie tylko zmierzy nam czas, ale zachęci do bicia własnych rekordów i podwyższania poprzeczki. Oto Apple Watch Nike+.

Czytaj więcej

Komentarze

Postów nie znaleziono