Beats Solo3 Wireless

Stworzone dla dźwięku.
Tworzą emocje.

Beats Solo 3 Wireless

Beats Solo3 Wireless

Beats Solo3 Wireless to przede wszystkim najwyższa jakość dźwięku. System akustyczny o doskonałej równowadze. Szeroki zakres częstotliwości i czystości dźwięku pochłonie Cię w świecie ulubionej muzyki. System pochłaniania dźwięku izoluje wszystkie niepotrzebne hałasy i pozostawia sam czysty i mocny dźwięk.

Absolutna wygoda

Bezprzewodowe słuchawki Beats Solo3 zachwoują trendy, styl i ergonomiczny wygląd swoich poprzedników. Regulowany pasek na głowę z miękkimi wkładkami do uszu sprawi, że słuchawki będą naprawdę przyjemne. Gładkie linie i obracające się ucho zapewniają wygodę, a ergonomiczny kształt gwarantuje absolutny komfort i doskonałą jakość dźwięku.

Beats Solo front view

Niesamowita żywotność

Dzięki żywotności baterii do 40 godzin, Beats Solo3 Wireless to doskonały zestaw słuchawkowy codziennego użytku. Dzięki funkcji szybkiego ładowania baterii ładowanie trwające 5 minut zapewnia 3 godziny odtwarzania. Ciesz się nienagannym dźwiękiem Beats dzięki bezprzewodowej wolności słuchania Bluetooth.

PowerBeats3 Wireless

Najlepsze na trening

Skorzystaj z bezprzewodowych słuchawek PowerBeats3 Wireless, zapewniających do 12 godzin pracy na baterii. Z nimi przetrwasz przez wiele treningów i bezpiecznie dopasujesz słuchawki, by zmaksymalizować poczucie komfortu i stabilności. Szybkie ładowanie w PowerBeats3 Wireless jest naprawdę błyskawiczne - 5 minut ładowania wystarczy na 1 godzinę słuchania muzyki. Odpornośc na pot i wodę zapewniają niezawodną trwałość, a podwójna akustyka zapewnia dynamiczny dźwięk, który dodatkowo motywuje Cię do treningu.

Ideał i prostota

Niezawodność, łatwość obsługi i wygoda - dzięki tym cechom słuchawki Beats EP różnią się od innych, zwykłych słuchawek. Są wyposażone we wzmiacniające stalowe elementy zapewniające większą siłę i regulowane suwaki pionowe, co gwarantuje idealne dopasowanie. Ciesz się muzyką każdego dnia.

Beats EP
Słuchawki nauszne Beats EP – niebieskie
449,00 
Dostępność: W magazynie
Słuchawki nauszne Beats EP – czerwone
449,00 
Dostępność: W magazynie
Słuchawki nauszne Beats EP – białe
449,00 
Dostępność: W magazynie
Słuchawki nauszne Beats EP – czarne
449,00 
Dostępność: W magazynie

Sprawdź naszą pełną ofertę na słuchawki Beats By Dr.Dre i ciesz się najlepszą jakością i dźwiękiem.


Wybierz swoje Beats