Słuchawki maskujące hałas Bose sleepbuds

Cechy produktu:

 • Kolor: biały
 • Gwarancja producenta: 2 lata
 • Typ słuchawek: douszne
 • Komunikacja: bezprzewodowe
785593-0020
Dodaj do porównania
Wycofany ze sprzedaży
Cena netto: 0,00 
Koniec modelu
Wyprzedany. Brak możliwości zamówienia.

Słuchawki maskujące hałas Bose sleepbuds

Małe słuchawki — lepszy sen. Przez całą noc. Co noc.Sen. Wreszcie.

Wszyscy byliśmy w podobnych sytuacjach. Nie mogliśmy w nocy spać z powodu irytujących hałasów — chrapania partnera, ruchu ulicznego lub głośnych sąsiadów. Dlatego w Bose postanowili coś z tym zrobić. Eksperci opracowali niewielkie słuchawki do snu i wbudowali w nie technologię maskowania hałasu. Stworzyli je z myślą o komforcie. Niewielkie, kompletnie pozbawione przewodów słuchawki odtwarzają specjalnie opracowane dźwięki maskujące niepożądane hałasy i ułatwiające zasypianie. Dzięki nim będziesz zawsze czuć się świeżo i mieć energię na nadchodzący dzień.


Lepsze rozwiązanie niepożądanych hałasów

Zamiast muzyki, słuchawki odtwarzają kojące dźwięki maskujące niepożądane nocne hałasy. I choć jesteśmy liderami na polu aktywnej redukcji hałasów, odkryliśmy, że w przypadku snu technologia maskowania hałasu jest lepszym rozwiązaniem dla hałasów, które nie pozwalają zasnąć — szczególnie o częstotliwościach ludzkiego głosu. Dlatego w naszych słuchawkach słychać jedynie kojące dźwięki, które pomogą zasnąć i przespać całą noc.Aplikacja poprawiająca wypoczynek

Zasypianie jest trudne samo w sobie. Dlatego eksperci Bose opracowali aplikację Bose Sleep w taki sposób, by konfiguracja i dostosowywanie ustawień było bardzo proste. Wystarczy ją pobrać, wybrać kojący dźwięk, ustawić głośność i wybrać czas, przez jaki słuchawki sleepbuds mają działać w nocy. Można korzystać każdej nocy z tych samych ustawień lub zmieniać je do chwili znalezienia tych najlepszych.


Sen jeszcze nigdy nie brzmiał tak dobrze

Wsłuchaj się w rytm morskich fal rozbijających się o plażę. Pozwól się ułożyć do snu odgłosom liści poruszanych wiatrem. Poczuj spokojny komfort ogniska i wieczornej serenady świerszczy. Wybierz jeden z 10 wstępnie zapisane kojących dźwięków, które zostały specjalnie wybrane i przetestowane pod kątem jak najlepszego maskowania hałasów i relaksu. Ze względu na fakt, że zawsze staramy się, by nasze produkty były jak najlepsze, dzięki aktualizacjom oprogramowania liczba kojących dźwięków jeszcze się zwiększy.

Wygoda i komfort

Każde ucho jest inne. Dlatego też, aby dostosować nasze słuchawki do większości kształtów i rozmiarów, a także by zrobić przyjemność osobom śpiącym na boku, wykonaliśmy setki trójwymiarowych skanów geometrii ucha i użyliśmy ich do opracowania maleńkiej wkładki dousznej wielkości ziarnka grochu. Do słuchawek sleepbuds dołączone są plastyczne końcówki w 3 rozmiarach (S/M/L). Delikatne żeberka słuchawek idealnie mieszczą się w górnej części ucha. Możesz więc śmiało przytulić się do poduszki. Zwinąć w kłębek. Albo wyciągnąć się i zająć całą powierzchnię łóżka. Komfort słuchawek sleepbuds nie zmieni się przez całą noc.


Wielofunkcyjny pokrowiec

Chroni i ładuje Twój słuchawki sleepbuds, gdy ich nie używasz. Jest namagnesowany, więc słuchawki nie wypadną z niego podczas ładowania. Po odłączeniu od zasilania pokrowiec zapewnia jedno dodatkowe, pełne naładowanie, co jest bardzo przydatne w podróży.


Cel? Zapewnić Ci niezmącony sen.

Potrzebujemy snu, by zachować dobre samopoczucie i zdrowi oraz by w pełni się realizować. Jednak coraz więcej osób ma problemy z przespaniem choćby kilku godzin. Dlatego w Bose połączyli swoją wiedzę o dźwięku, swoje doświadczenie w dziedzinie zarządzania hałasem, zdolność do tworzenia małej elektroniki i wiedzę specjalistyczną w zakresie wykonywania najbardziej komfortowych słuchawek, by pomóc Ci odzyskać sen.Specyfikacja:

 • Akumulatory srebrno-cynkowe
 • Czas ładowania: do 8 godzin
 • Czas pracy akumulatora: do 16 godzin po pełnym naładowaniu
 • Pokrowiec z ładowarką: czas ładowania do 3 godzin
 • Wymiary słuchawek: 2,38 cm × 2,69 cm × 1,42 cm (wysokość x szerokość x głębokość)
 • Waga słuchawek: 2,3 g każda ze słuchawek
 • Wymiary pokrowca: 2,70 cm× 7,70 cm × 7,70 cm (wysokość x szerokość x głębokość)
 • Waga pokrowca: 111,41 g


Zawartość opakowania:

 • Słuchawki maskujące hałas Bose sleepbuds™
 • Pokrowiec z ładowarką
 • 3 pary końcówek StayHear+ Sleep (S/M/L)
 • Ładowarka sieciowa
 • Kabel USB
 • Woreczek ze ściąganym sznurkiem
product packshot

Akcesoria - słuchawki

Typ słuchawek:
douszne
Komunikacja:
bezprzewodowe

Wszystkie produkty

Kolor:
biały
Producent:
Bose
Waga [g]:
4,6
Wysokość [cm]:
2,38
Głębokość [cm]:
1,42
Gwarancja producenta:
2 lata

Kompatybilność

Kompatybilne z urządzeniami:
 • Uniwersalny

Postów nie znaleziono

Jak sprawdzić, czy moje urządzenie jest zgodne?

Urządzenie (smartfon, tablet itp.) musi obsługiwać technologię Bluetooth Low Energy (znane także jako „Bluetooth Smart”), aby prawidłowo współpracować ze słuchawkami maskującymi hałas Bose sleepbuds. Urządzenia Apple z systemem iOS 10 lub nowszym są zgodne. Większość urządzeń z systemem Android w wersji 5.0 i nowszej obsługuje technologię Bluetooth Low Energy.


Dlaczego ten produkt korzysta z maskowania hałasu, a nie redukcji hałasu? Czym się różni maskowanie hałasu od redukowania hałasu?

Funkcja redukcji hałasów jest najbardziej skuteczna w środowiskach z dużą ilością dźwięków o niskich częstotliwościach (samoloty, autobusy itp.). Urządzenia Bose z systemem redukcji hałasu łączą aktywną redukcję z pasywną blokadą, by wyciszyć dźwięki o wszystkich częstotliwościach. Jednak żadne połączenie pasywnych i aktywnych systemów redukcji natężenia dźwięków docierających do ucha nie może całkowicie wyciszyć niepożądanych dźwięków, szczególnie tych o częstotliwości ludzkiego głosu. A gdy jakiś dźwięk ci przeszkadza – przykładowo odgłosy chrapania partnera, które wciąż Cię budzą – chcesz, aby był niesłyszalny. Maskowanie hałasu może rozwiązać ten problem.

Maskowanie jest skuteczne ze względu na sposób, w jaki różne dźwięki łączą się w uchu wewnętrznym. Jeśli mają one odpowiednie częstotliwości, a dźwięk maskujący jest wystarczająco głośny, ucho wewnętrzne i mózg nie wykrywają irytującego hałasu. Redukcja hałasu zapewnia ciszę w przewodach słuchowych, natomiast maskowanie, w odpowiednich warunkach, zapewnia spokój umysłu.

Słuchawki maskujące hałas Bose sleepbuds łączą pasywne blokowanie hałasu przeszkadzającego we śnie i dźwięki maskujące hałasy, których końcówki nie dały rady zablokować. Maskowanie i blokowanie pasywne współdziałają na bazie synergii, więc dźwięków maskujących można słuchać przy niskim poziomie głośności, dzięki czemu mogą być relaksujące i nie będziesz ich słyszeć podczas zasypiania.


Czy mogę słuchać swoich utworów lub książek audio w słuchawki maskujących hałas Bose sleepbuds?

Nie. Słuchawki maskujące hałas Bose sleepbuds zostały zaprojektowane w celu rozwiązania problemów z niepożądanymi hałasami, które uniemożliwiają zaśnięcie i spokojny sen. Aby uzyskać konstrukcję wystarczająco małą, by była wygodna do spania, a jednocześnie pomieściła akumulatory umożliwiające odtwarzanie dźwięku przez całą noc, zdecydowaliśmy, że nie wprowadzimy obsługi bezprzewodowego odtwarzania dźwięku do słuchawek sleepbuds. Zamiast tego pliki dźwiękowe są przechowywane w każdej słuchawce sleepbuds i odtwarzane lokalnie, co zdecydowanie wydłuża czas odtwarzania dźwięku.


Czy mogę przesłać własne dźwięki?

Nie. Wszystkie dźwięki zapewnia Bose, dzięki czemu każdy z nich jest odpowiednio zoptymalizowany pod kątem maskowania hałasów lub relaksu.


Na słuchawkach nie ma żadnych przycisków. Jak nimi sterować?

Wszystkimi funkcjami słuchawek można zarządzać w aplikacji Bose Sleep. Aplikacja ta umożliwia wybieranie kojących dźwięków, regulację głośności, ustawianie alarmów i zarządzania aktualizacjami. Słuchawki sleepbuds włączają się automatycznie po wyjęciu ich z pokrowca.


Co zrobić, jeśli nie chcę, by dźwięki były odtwarzane przez całą noc?

Domyślnie słuchawki maskujące hałas Bose sleepbuds odtwarzają dźwięki przez całą noc. Odradzamy zmianę tego ustawienia, gdyż domyślnie pozwala ono chronić Twój sen przed rozpraszającymi dźwiękami, dopóki nie zdejmiesz słuchawek. Wiele hałasów może w ciągu nocy powodować tzw. mikro pobudki, z których nie zdajesz sobie sprawy, a które negatywnie wpływają na jakość snu. Możesz jednak ustawić odliczanie czasu działania, jeśli nie chcesz, by kojące dźwięki były odtwarzane przez całą noc. Odliczanie można skonfigurować w aplikacji Bose Sleep. Po upływie ustawionego czasu dźwięki zanikną.


Czy usłyszę alarm, jeśli w ciągu nocy rozładuje się akumulator mojego telefonu?

Nie. Nawet jeśli akumulator Twojego telefonu rozładuje się i słuchawki utracą połączenie, automatycznie odtworzą pierwszy zaprogramowany alarm. Dopóki słuchawki są choć częściowo naładowane, będą mogły Cię obudzić.


Czy będę słyszeć alarmy czujnika dymu, płacz dziecka, intruzów itp. podczas korzystania z produktu?

Słuchawki maskujące hałas Bose sleepbuds zostały zaprojektowane, by maskować niepożądane hałasy, gdy śpisz. Ograniczają więc słyszalność innych dźwięków, takich jak alarmy, ostrzeżenia oraz głosy osób i zwierząt domowych.

Jednak aby zbalansować poziomy hałasu i świadomości, w aplikacji Bose Sleep można ustawić odpowiedni poziom głośności. Poziom ten powinien być dostatecznie wysoki, aby zapewnić maskowanie hałasu utrudniającego zaśnięcie, na tyle niski, by nie ograniczać słyszalności ważnych dźwięków. Jeśli nadal masz obawy o możliwość usłyszenia dźwięków podczas noszenia słuchawek sleepbuds, możesz podjąć alternatywne środki, takie jak poproszenie partnera o obudzenie, założenie tylko jednej słuchawki sleepbud lub skonfigurowanie odliczania, które zatrzyma odtwarzanie kojących dźwięków.

Czy mogę używać tylko jednej słuchawki sleepbud w trakcie snu?

Tak. Można założyć tylko jedną ze słuchawek sleepbuds. Wystarczy ją wyjąć z pokrowca i włączyć odtwarzanie dźwięku.


Czy słuchawki maskujące hałas Bose sleepbuds wytrzymają pot lub wodę w moich uszach?

Tak. Słuchawki sleepbud są odporne na wilgoć i warunki pogodowe. Jednak pokrowiec z ładowarką nie jest odporny na te czynniki, gdyż ten produkt nie jest przeznaczony do noszenia poza domem i powinien stale znajdować się w pomieszczeniach (np. na stoliku nocnym).


Czy słuchawki maskujące hałas sleepbuds emitują promieniowania elektromagnetyczne lub radiowe?

Słuchawki maskujące hałas Bose sleepbuds zapewniają niezwykle niski poziom promieniowania, ponieważ nie transmitują w nocy dźwięku ani innych danych. Zamiast tego urządzenie odtwarza zapisane lokalnie pliki audio. Ponadto słuchawki sleepbuds wykorzystują radio Bluetooth klasy III, które ma najmniejszą moc nadawczą spośród wszystkich klas Bluetooth®. Przez całą noc sleepbuds wytwarzają ułamek tego, co tradycyjne zestawy słuchawkowe Bluetooth emitują podczas jednej rozmowy telefonicznej.

Pracujemy także nad trybem „wolnym od telefonu”, który umożliwi odłączenie słuchawek od telefonu, utrzymując jednocześnie dostęp do ograniczonej liczby funkcji. Tryb ten udostępnimy już wkrótce.


Czy słuchawki maskujące hałas Bose sleepbuds są produktem medycznym?

Nie. Słuchawki maskujące hałas Bose sleepbuds są produktem przeznaczonym na rynek konsumencki. Do ich zakupu nie jest potrzebna recepta ani skierowanie od lekarza.


Jakie są zalety akumulatorów srebrno-cynkowych?

Zdajemy sobie sprawę, że te słuchawki będą noszone przez długi czas w trakcie snu. Dlatego zachowaliśmy szczególną ostrożność przy dobieraniu akumulatorów. Procesy chemiczne w akumulatorach srebrno-cynkowych ograniczają moc, zwiększając jednocześnie bezpieczeństwo. Akumulatory zostały przetestowane przez Underwriters Laboratories (UL) i są objęte certyfikatem UL zwaną UL2054 Battery Standard.


Co sprawia, że te słuchawki są lepsze od urządzenia dźwiękowego lub zatyczek do uszu?

Oprócz urządzeń dźwiękowych i zatyczek do uszu to obecnie dwa najpopularniejsze sposoby na eliminację nocnych hałasów. Jednak żaden z nich nie tłumi wystarczająco efektywnie typowych nocnych hałasów, zwłaszcza jeśli ich źródłem jest chrapanie partnerki lub partnera. Ponadto spanie z zatyczkami do uszu może uniemożliwić usłyszenie budzika. Słuchawki maskujące hałas Bose sleepbuds™ to synergiczne połączenie urządzenia dźwiękowego i zatyczek do uszu, które wyjątkowo dobrze blokuje hałas i daje pewność, że rano usłyszysz budzik.


Czym różnią się słuchawki maskujące hałas Bose sleepbuds™ od normalnych słuchawek dousznych?

Słuchawki maskujące hałas Bose sleepbuds zostały zaprojektowane od podstaw w jednym celu — by nie być kolejną parą słuchawek dousznych. Ich projektowanie zaczęliśmy od podstawowego problemu — niechcianych hałasów w sypialni. Następnie skupiliśmy się na jego rozwiązaniu. Takie podejście zmusiło nas do zoptymalizowania zupełnie innych zmiennych niż w przypadku normalnych słuchawek dousznych — musieliśmy rozwiązać m.in. problemy związane z rozmiarem i akustyką.

Znaczna większość ludzi śpi z uchem przyciśniętym do poduszki. Z tego względu opracowanie urządzenia, które byłoby wygodne dla osób śpiących na boku było dla nas najważniejsze. Dzięki temu słuchawki maskujące hałas sleepbuds™ są znacznie mniejsze niż inne bezprzewodowe słuchawki douszne na rynku. Opracowaliśmy wszystkie nasze dźwięki w celu zmaksymalizowania maskowania i relaksu. Kojące dźwięki można odtwarzać bardzo cicho, gdyż stworzyliśmy je z myślą o współdziałaniu z systemem redukcji hałasu samych słuchawek.

Czy długotrwałe używanie słuchawki maskujących hałas Bose sleepbuds™ może uszkodzić mój słuch?

Ograniczyliśmy maksymalny poziom ciśnienia dźwiękowego (SPL) w słuchawkach sleepbuds do 70 dBA. Wartość tę przyjęliśmy, bazując na informacjach zawartych w najbardziej zachowawczym źródle: sekcji 1.1.4 raportu Światowej Organizacji Zdrowia z 1980 roku „Kryteria higieny otoczenia w odniesieniu do hałasu”. Raport wskazuje, że nie istnieje żadne „możliwe do zidentyfikowania ryzyko uszkodzenia słuchu” dla hałasu na poziomie poniżej 75 dBA, uśrednionego w czasie 8 godzin. Większość międzynarodowych standardów używa zasady równej energii, aby określić bezpieczny limit ekspozycji na hałas, podwajając ten limit co każdy spadek natężenia o 3 dB. Oznacza to, że 75 dBA przez 8 godzin równa się 70 dB(A) przez całą dobę. Więcej informacji można znaleźć w raporcie Światowej Organizacji Zdrowia z 1980 roku „Kryteria higieny otoczenia w odniesieniu do hałasu”.

Dla porównania: w 1998 roku amerykański Narodowy Instytut Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (NIOSH) przy Centrum Kontroli Chorób (CDC) wydał dokument, którego rozdział 3 podsumowuje badania pokazujące zwiększenie ryzyka utraty słuchu po 40 latach ekspozycji na hałasy o głośności 80 dBA przez 8 godzin dziennie (najniższa zbadana ekspozycja) o 0 do 5%. NIOSH zaaprobowała zasadę równego zużycia energii. Dzięki temu mogliśmy przekroczyć wytyczne WHO o 5 dB. Więcej informacji można znaleźć w dokumencie NIOSH. W Unii Europejskiej (UE) dyrektywa „Normy w zakresie hałasu w pracy” (Dyrektywa 2003/10/WE) ogranicza czas ekspozycji na hałas na poziomie 80 dBA do 8 godzin, zanim konieczne będzie zapewnienie środków ochrony słuchu. Poniżej tego poziomu nie obowiązują żadne ograniczenia ekspozycji. Więcej informacji można znaleźć w dokumencie „Normy w zakresie hałasu w pracy”.


Jak długą gwarancją objęte są słuchawki maskujące hałas Bose sleepbuds ?

Słuchawki maskujące hałas Bose sleepbuds są unikalnym dodatkiem do pozostałych produktów Bose. Ze względu na fakt, że są pierwszym tego typu urządzeniem, obejmuje je gwarancja specjalnie dostosowana do tego typu produktu. Słuchawki Bose sleepbuds są objęte Ograniczoną gwarancją firmy Bose przez 2 lata.

Konfiguracja słuchawek maskujących Bose sleepbuds


Zanim zaczniesz

Słuchawki sleepbuds służą do maskowania hałasu i rozpraszających dźwięków podczas snu. Ograniczają więc słyszalność innych dźwięków, takich jak alarmy, ostrzeżenia oraz głosy osób i zwierząt domowych.


Ustawianie odpowiedniego poziomu głośności

Aby dostosować maskowanie hałasu i innych dźwięków, ustaw odpowiedni poziom głośności. Poziom głośności powinien być dostatecznie wysoki, aby zapewnić maskowanie hałasu utrudniającego zaśnięcie, ale nie powinien ograniczać słyszalności ważnych dźwięków w otoczeniu.

Ustaw najniższy poziom głośności w aplikacji Bose Sleep, następnie zwiększaj go stopniowo, aż osiągniesz wymagany efekt. Im niższy poziom głośności, tym większa słyszalność ważnych dźwięków w otoczeniu.


Porady dotyczące poziomu głośności

Jeżeli chcesz utrzymać kontakt z otoczeniem podczas korzystania ze słuchawek sleepbuds, uwzględnij poniższe porady.


Podstawowe porady:

 • Aplikacja Bose Sleep powiadomi Cię, jeśli zwiększysz głośność ponad pewien poziom. Jeśli chcesz utrzymać kontakt z otoczeniem, nie przekraczaj tego poziomu. Porada ta opiera się na wynikach badań Bose — nieprzekraczanie tego poziomu poprawia słyszalność dźwięków w otoczeniu.
 • Jeżeli śpisz obok innej osoby, skorzystaj z jej pomocy, aby zachować kontakt z otoczeniem podczas korzystania ze słuchawek sleepbuds.


Zaawansowane porady:

Dzięki tym poradom zachowasz lepszy kontakt z otoczeniem, ale zmniejszysz efektywność maskowania hałasu.

 • Korzystaj tylko z jednej słuchawki sleepbud
 • Skonfiguruj bieżący dźwięk maskowania, tak aby wyłączył się po określonym czasie, zamiast grać całą noc. Aby to zrobić, w aplikacji Bose Sleep ustaw wyłącznik czasowy bieżącego dźwięku maskowania. Pobieranie aplikacji Bose Sleep


Pobierz bezpłatną aplikację Bose Sleep (App Store / Google Play).

Bez niej nie można konfigurować słuchawek, ustawiać alarmów, wybierać dźwięków maskujących ani zmieniać zaawansowanych ustawień.


Włączanie:

Aby otworzyć pokrywę pokrowca z ładowarką, skieruj logo firmy Bose w górę i przesuń pokrywę od siebie.

product packshot

Poczekaj, aż wskaźniki ładowania słuchawek sleepbuds zaczną wolno migać na biało, następnie wyjmij słuchawki z pokrowca

product packshot


Wyłączanie:

Aby wyłączyć słuchawki, umieść je w pokrowcu z ładowarką. Zanim zamkniesz pokrowiec, poczekaj, aż wskaźniki ładowania słuchawek sleepbuds zaczną wolno migać na biało.

product packshot


Podłączanie urządzenia przenośnego

Po wyjęciu słuchawek sleepbuds z pokrowca z ładowarką otwórz aplikację Bose Sleep i wykonaj instrukcje, które Ci poda. Aplikacja Bose Sleep umożliwia konfigurowanie słuchawek, ustawianie alarmów, wybór dźwięków maskujących i zmianę zaawansowanych ustawień.

product packshot


Odłączanie urządzenia przenośnego:

Aby odłączyć wybrane urządzenie, skorzystaj z aplikacji Bose Sleep.

Uwaga: Aby rozłączyć połączenie, możesz również wyłączyć funkcję Bluetooth w urządzeniu. Wyłączenie funkcji Bluetooth w urządzeniu rozłączy połączenia ze wszystkimi pozostałymi urządzeniami.


Ponowne ustanawianie połączenia z urządzeniem przenośnym:

Gdy włączysz słuchawki sleepbuds, ostatnio używane urządzenie połączy się z nimi automatycznie.

UWAGA: urządzenie musi być włączone i w zasięgu (9 m).

Raty Santander

Kredyt ratalny już od: 100 zł

 • szybka decyzja kredytowa i minimum formalności – bez poręczycieli i bez skomplikowanego dokumentowania tożsamości i źródła dochodów;
 • brak konieczności wpłaty własnej;
 • możliwość rozłożenia kredytu nawet do 48 równych rat miesięcznych;
 • opcja łączenia różnych źródeł dochodów – w tym współmałżonka;
 • zabezpieczenie spłaty rat na wypadek utraty pracy.
Raty Credit Agricole

Kredyt ratalny już od: 100 zł

 • przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty;
 • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie;
 • z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł;
 • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa;
 • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu.
Leasing PKO

Leasing już od: 2460 zł

 • błyskawiczny proces on-line w wersji TURBO;
 • możliwość złożenia wniosku dosłownie w każdej chwili – 24/7;
 • wygodne podpisanie umowy (kurier lub bezpośrednio w Salonie iDream, tuż przed odbiorem sprzętu);
 • brak konieczności wpłaty własnej;
 • ubezpieczenie majątkowe sprzętu, które chroni przedmioty leasingu przez cały okres umowy oraz jeden miesiąc po jej zakończeniu.
Leasing Leaselink

Leasing już od: 1500 zł

 • najkorzystniejsza oferta leasingowa dostępna w e-handlu;
 • stałe i niezmienne raty leasingowe, które zapewniają bezpieczeństwo planowania i kontrolę wydatków;
 • sprawna, kompetentna i szybka obsługa transakcji leasingowej;
 • intuicyjna procedura bez wniosków, dokumentów całkowicie on-line;
 • niezwykła szybkość decyzji i zawarcia umowy bez wychodzenia z biura 24/7*.

Oryginalne produkty marki Apple

Oryginalne produkty
marki Apple

11 lokalizacji w Polsce

11 lokalizacji
w Polsce

30 zł na pierwsze zakupy

30 zł
na pierwsze zakupy

Darmowa dostawa

Darmowa
dostawa

Wysyłka w 24 godziny

Wysyłka w
24 godziny

Premium w każdym calu

Premium
w każdym calu