Zwiększ możliwości swoje i swoich pracowników.

Apple tradycyjnie związane jest z wielkimi korporacjami, ale dzięki swoim urządzeniom mobilnym zwiększającym wydajność i solidność oraz potężnym komputerom stacjonarnym, zasługuje również na uwagę mniejszych przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajdują się najnowsze produkty marki Apple takie jak iPhone, iPad i Mac i wiele innych rozwiązań, które umożliwiają przedsiębiorcom obniżyć koszty bez dokonywania dużych zmian z udziałem zespołów specjalistów. Sprawdź naszą ofertę finansowania dla firm, aby dowiedzieć się jak w prosty i szybki sposób możesz zwiększyć wydajność i wejść w nowy wymiar pracy.

Mac w biznesie

Mac to niezawodny, bezpieczny i elastyczny system dla Twojej firmy. Od wysyłania e-maili i tworzenia harmonogramu pracy, aż do tworzenia wspaniałych prezentacji biznesowych i dokumentów. Mac pozwala użytkownikom robić wszystko, czego potrzebują od razu po wyjęciu z pudełka.

iPad w biznesie

Zawsze do Twojej dyspozycji nie ważne czy w sali konferencyjnej czy w serwerowni. iPad jest przeznaczony do dostarczania użytkownikom biznesowym wszystkiego czego potrzebują aby wykonywać swoją prace jak najlepiej. Dzięki prostemu, intuicyjnemu interfejsowi, potężnym wbudowanym funkcjom i stabilności systemu, iPad stanowi podstawę do zwiększenia wydajności Twojej pracy.

iPhone w biznesie

iPhone od dawna cieszy się dużym zainteresowaniem
w świecie biznesu, dzięki wielu korzyściom takim jak: bezpieczeństwo systemu iOS, rozbudowane funkcje
i aplikacje biurowe, a przede wszystkim niezawodność
i komfort pracy. Jeśli jesteś gotowy, aby przejść swój biznes na wyższy poziom z pewności niezbędny Ci jest iPhone.Przykładowa kalkulacja:Napisz do nas: sklep@idream.pl lub skorzystaj z kalkulatorów na karcie produktów,
w szybki sposób obliczysz ratę na swój sprzęt.1 Koszt PKO Leasing wynosi odpowiednio: dla okresu 24 m-cy 123%, a dla 36 m-cy 134%.
Oferta dotyczy miesięcznej spłaty rat. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.03.2018 na reprezentatywnym przykładzie.
Ubezpieczenie sprzętu jest wliczone w ratę.