Apple dla firm

Przenieś swój biznes w nowy wymiar!

Apple tradycyjnie związane jest z wielkimi korporacjami, ale dzięki swoim urządzeniom mobilnym zwiększającym wydajność i solidność oraz potężnym komputerom stacjonarnym, zasługuje również na uwagę mniejszych przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajdują się najnowsze produkty marki Apple takie jak iPhone, iPad i Mac i wiele innych rozwiązań, które umożliwiają przedsiębiorcom obniżyć koszty bez dokonywania dużych zmian z udziałem zespołów specjalistów. Sprawdź naszą ofertę finansowania dla firm, aby dowiedzieć się jak w prosty i szybki sposób możesz zwiększyć wydajność i wejść w nowy wymiar pracy.

Santander PKO Leasing

Mac w biznesie

Mac to niezawodny, bezpieczny i elastyczny system dla Twojej firmy. Od wysyłania e-maili i tworzenia harmonogramu pracy, aż do tworzenia wspaniałych prezentacji biznesowych i dokumentów. Mac pozwala użytkownikom robić wszystko, czego potrzebują. Od razu po wyjęciu z pudełka.

iPad w biznesie

Zawsze do Twojej dyspozycji - nie ważne, czy w sali konferencyjnej, czy też w serwerowni. iPad jest przeznaczony do dostarczania użytkownikom biznesowym wszystkiego czego potrzebują aby wykonywać swoją prace jak najlepiej. Dzięki prostemu, intuicyjnemu interfejsowi, potężnym wbudowanym funkcjom i stabilności systemu, iPad stanowi podstawę do zwiększenia wydajności Twojej pracy.

iPhone w biznesie

Phone od dawna cieszy się dużym zainteresowaniem w świecie biznesu, dzięki wielu korzyściom takim jak: bezpieczeństwo systemu iOS, rozbudowane funkcje i aplikacje biurowe, a przede wszystkim niezawodność i komfort pracy. Jeśli jesteś gotowy, aby przejść swój biznes na wyższy poziom z pewności niezbędny Ci jest iPhone.