Sprawdź najnowsze promocje. Wybierz coś idealnego dla siebie.

Ważą się losy Twojego zdrowia. Zadbaj o swoje ciało i dobre samopoczucie z linią inteligentnych urządzeń Nokia Health. Każdy pomiar automatycznie trafia do aplikacji Health Mate dzięki synchronizacji przez Wi-Fi lub Bluetooth. Dostępne w każdej chwili zgromadzone dane pozwalają dowiedzieć się, jakie działania sprawdzają się w Twoim przypadku, promować właściwe zachowania i skupiać się na wyznaczonych celach.

Sprawdź promocję >

Styl premium w parze z wyśmienitą jakością dźwięku? To możliwe. Poznaj BeoPlay. Teraz w cenie promocyjnej! Wpisz kod rabatowy "Wiosna2018" i odbierz zniżkę.
Sprawdź promocję >

W ramach współpracy z inicjatywą (RED) od 11 lat wspieramy programy walki z HIV/AIDS. Finansujemy doradztwo, badania, a przede wszystkim leki, które zapobiegają przenoszeniu zakażenia HIV z matki na dziecko. Dzięki sprzedaży produktów (RED) zebraliśmy na ten cel już ponad 160 mln USD. Z każdym zakupem moment narodzin pierwszego pokolenia wolnego od AIDS jest o krok bliżej.

Sprawdź promocję >

Idealnie dobrani w zestawie. Krótka piłka - kupujesz dowolnego MacBooka Pro, a poręczny plecak Thule EnRoute otrzymujesz gratis. W dowolnym, wybranym przez Ciebie kolorze. Co musisz zrobić, by zgarnąć plecak? Wystarczą trzy proste kroki. Sprawdź, jakie.Sprawdź promocję >

Wielkanocne raty

W iDream zajączek przychodzi szybciej. Tylko w sklepie internetowym. Najprawdziwsze RATY ZERO na całą ofertę Apple. Tylko do 27 marca 2018 r. Nie czekaj, spraw sobie prezent.
Promocja zakończona.

Sprawdź promocję >

Klienci Citi Handlowy mają lepiej. Skorzystaj już dziś i kup nowy iPhone w zestawie z szybą ochronną i usługą iDream Care VIP w specjalnej cenie. Inne urządzenia Apple możesz kupić z rabatem aż do 5%! Sprawdź już teraz.

Sprawdź promocję >

Topowe telefony Apple jeszcze taniej. Sprawdź nowe ceny. To najlepszy moment na zmianę telefonu. iPhone 7, iPhone SE lub iPhone 6s i 6 mogą być Twoje teraz w super cenie.

Sprawdź promocję

Nawet 22% taniej wybrane modele najlepszego zegarka marki Apple. Apple Watch to nie tylko zagarek to również większy komfort w codziennym życiu oraz niesamowity design. Kupuj w ratach!

Sprawdź promocję >


MacBook Air jest teraz jeszcze bardziej wydajny i wytrzymały niż poprzednie wersje. Z zewnątrz jest super cienki, zaledwie 1,7cm i waży zaledwie 1.35kg. Jedynie 3799 PLN!


Sprawdź promocję >

Apple tradycyjnie związane jest z wielkimi korporacjami, ale dzięki swoim urządzeniom mobilnym zwiększającym wydajność i solidność oraz potężnym komputerom stacjonarnym, zasługuje również na uwagę mniejszych przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajdują się najnowsze produkty marki Apple takie jak iPhone, iPad i Mac i wiele innych rozwiązań, które umożliwiają przedsiębiorcom obniżyć koszty bez dokonywania dużych zmian z udziałem zespołów specjalistów.

Sprawdź promocję >

Monitor Eizo to ulga dla Twoich oczu. Modele FlexScan z serii EV wykorzystują hybrydowe rozwiązanie, dzięki któremu regulowanie jasności nie powoduje zauważalnego migotania, przy równoczesnym zachowaniu stabilności koloru.

Sprawdź promocję >

Spark, najnowszy model firmy DJI, to miniaturowy dron posiadający wszystkie najważniejsze cechy oraz możliwości swoich większych kuzynów, w tym tryby inteligentnego lotu, stabilizację obrazu oraz dużą szybkość i zwrotność w trybie Sport.

Sprawdź promocję >

Jaki byłby komputer, gdyby wynaleziono go teraz? Tak wydajny, żeby poradzić sobie z każdym zadaniem. Tak poręczny, żeby można było wszędzie go zabrać. Oraz tak przyjazny, intuicyjny i wszechstronny, żeby można było obsługiwać go w dowolny sposób – za pomocą gestów, klawiatury, a nawet rysika. Mówiąc krótko, to w ogóle nie byłby „komputer”. Tylko nowy iPad.

Sprawdź promocję >

Wiosno, przybywaj! A z wiosną przybywa też chęć na aktywność fizyczną - szczególnie tą uprawianą na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, jaki rodzaj sportu wybierzesz - z pewnością przyda Ci się odpowiedni sprzęt, dzięki którym osiąganie jeszcze lepszych wyników będzie zdecydowanie prostsze.


Sprawdź promocję >