Sprawdź najnowsze promocje. Wybierz coś idealnego dla siebie.

Ważą się losy Twojego zdrowia. Zadbaj o swoje ciało i dobre samopoczucie z linią inteligentnych urządzeń Nokia Health. Każdy pomiar automatycznie trafia do aplikacji Health Mate dzięki synchronizacji przez Wi-Fi lub Bluetooth. Dostępne w każdej chwili zgromadzone dane pozwalają dowiedzieć się, jakie działania sprawdzają się w Twoim przypadku, promować właściwe zachowania i skupiać się na wyznaczonych celach.

Sprawdź promocję >

Klienci Citi Handlowy mają lepiej. Skorzystaj już dziś i kup nowy iPhone w zestawie z szybą ochronną i usługą iDream Care VIP w specjalnej cenie. Inne urządzenia Apple możesz kupić z rabatem aż do 5%! Sprawdź już teraz.

Sprawdź promocję >

Nawet 22% taniej wybrane modele najlepszego zegarka marki Apple. Apple Watch to nie tylko zagarek to również większy komfort w codziennym życiu oraz niesamowity design. Kupuj w ratach!

Sprawdź promocję >

Apple tradycyjnie związane jest z wielkimi korporacjami, ale dzięki swoim urządzeniom mobilnym zwiększającym wydajność i solidność oraz potężnym komputerom stacjonarnym, zasługuje również na uwagę mniejszych przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajdują się najnowsze produkty marki Apple takie jak iPhone, iPad i Mac i wiele innych rozwiązań, które umożliwiają przedsiębiorcom obniżyć koszty bez dokonywania dużych zmian z udziałem zespołów specjalistów.

Sprawdź promocję >

Monitor Eizo to ulga dla Twoich oczu. Modele FlexScan z serii EV wykorzystują hybrydowe rozwiązanie, dzięki któremu regulowanie jasności nie powoduje zauważalnego migotania, przy równoczesnym zachowaniu stabilności koloru.

Sprawdź promocję >

Jeszcze bardziej udane wakacje z Apple! Idealny urlop bez stresu? Ze sprzętem Apple to możliwe! Wybierasz się na wakacje? Nie pozwól, by cokolwiek popsuło Twoje plany. Z iPhonem, iPadem i Apple Watchem udany urlop masz gwarantowany.

Sprawdź promocję >

Podaruj iTunes w prezencie, dzięki kartom upominkowym iTunes i App Store. Karty upominkowe App Store i iTunes mogą być używane w sklepach iTunes Store, iBooks Store i App Store. Sprawdź, jak zrealizować zakup takiej karty podarunkowej.

Sprawdź promocję >

Sprawa jest prosta - kup iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w ratach i zgarnij etui lub szkło ochronne za 1 PLN! Do wyboru etui Spigen lub szkło ochronne hartowane PanzerGlass.

Sprawdź promocję >

Nie wybieraj pomiędzy wakacjami, a nowym sprzętem. Kupuj na raty i zacznij je spłacać po urlopie! To świetna okazja do kupna nowego sprzętu przed urlopem, bez obaw o dotychczasowe plany.

Sprawdź promocję >