Sprawdź najnowsze promocje. Wybierz coś idealnego dla siebie.

Ważą się losy Twojego zdrowia. Zadbaj o swoje ciało i dobre samopoczucie z linią inteligentnych urządzeń Nokia Health. Każdy pomiar automatycznie trafia do aplikacji Health Mate dzięki synchronizacji przez Wi-Fi lub Bluetooth. Dostępne w każdej chwili zgromadzone dane pozwalają dowiedzieć się, jakie działania sprawdzają się w Twoim przypadku, promować właściwe zachowania i skupiać się na wyznaczonych celach.

Sprawdź promocję >

Klienci Citi Handlowy mają lepiej. Skorzystaj już dziś i kup nowy iPhone w zestawie z szybą ochronną i usługą iDream Care VIP w specjalnej cenie. Inne urządzenia Apple możesz kupić z rabatem aż do 5%! Sprawdź już teraz.


Sprawdź promocję >

Powrót do szkoły wcale nie musi być uciążliwy! Szczególnie, jeśli - jak co roku - startuje wielka promocja Back to School! Aż do 11% rabatu na urządzenia marki Apple. Wybierz swój nowy sprzęt i skorzystaj z wyjątkowo niskich cen na Apple.

Sprawdź promocję >

Apple tradycyjnie związane jest z wielkimi korporacjami, ale dzięki swoim urządzeniom mobilnym zwiększającym wydajność i solidność oraz potężnym komputerom stacjonarnym, zasługuje również na uwagę mniejszych przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajdują się najnowsze produkty marki Apple takie jak iPhone, iPad i Mac i wiele innych rozwiązań, które umożliwiają przedsiębiorcom obniżyć koszty bez dokonywania dużych zmian z udziałem zespołów specjalistów.

Sprawdź promocję >

Prowadzisz firmę? Weź leasing i opłaty odpisuj w koszty firmy! Idealne, a do tego szybkie rozwiązanie dla firm. A z usługą LeaseLink zrobisz to szybko, bez zbędnych formalności i bez wychodzenia z domu. Zapłacić możesz zawsze - 24h/7. Sprawdź szczegóły!

Sprawdź promocję >

Kolorowe etui Icon Collection! Wyraź swój nastrój i emocje poprzez kolorowe etui do telefonów iPhone. Dostępne w siedmiu różnych kolorach, od żywych aż po stonowane i eleganckie. Dodatkowo wykonane są z wyjątkowo odpornego materiału, a wewnętrzne wyściełanie materiałem z mikrowłokien skutecznie ochroni przed kurzem i zadrapaniami.

Sprawdź promocję >

Podaruj iTunes w prezencie, dzięki kartom upominkowym iTunes i App Store. Karty upominkowe App Store i iTunes mogą być używane w sklepach iTunes Store, iBooks Store i App Store. Sprawdź, jak zrealizować zakup takiej karty podarunkowej.

Sprawdź promocję >

Nie wybieraj pomiędzy wakacjami, a nowym sprzętem. Kupuj na raty i zacznij je spłacać po urlopie! To świetna okazja do kupna nowego sprzętu przed urlopem, bez obaw o dotychczasowe plany.

Sprawdź promocję >

Nadszedł dobry moment na zakup iPhone'a! Topowe modele telefonów Apple taniej nawet o 500 PLN. iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus a może iPhone X? Wybierz swój nowy telefon!

Sprawdź promocję >

Wszyscy na to czekaliśmy - kilka dni temu odbyła się konferencja Apple, na której pokazano m.in. nowego iPhone'a XS i XS Max. Chcesz poznać te modele bliżej? Tu znajdziesz więcej informacji:

Sprawdź info o XS >

Wszyscy na to czekaliśmy - kilka dni temu odbyła się konferencja Apple, na której pokazano m.in. nowego iPhone'a XR. Chcesz poznać go bliżej? Tu znajdziesz więcej informacji:

Sprawdź info o XR >