Oszczędzasz 20%
Uniwersalny Pas Fitness Belkin na telefony iPhone i akcesoria czarny
149,00  119,00 
Dostępność: W magazynie
Uniwersalna sportowa opaska na ramię Puro Armband czarna
79,00 
Dostępność: W magazynie
Nokia Body + Inteligentna waga łazienkowa - biała
449,00 
Dostępność: W magazynie
Nokia Compact Wireless BPM+ - ciśnieniomierz podróżny
559,00 
Dostępność: W magazynie
Nokia Body + Inteligentna waga łazienkowa - czarna
449,00 
Dostępność: W magazynie
Nokia Thermo termometr z technologią HotSpot Sensor
449,00 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 28%
Twelve South ActionSleeve opaska na ramię do Apple Watch 38mm czarna
179,00  129,00 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 28%
Twelve South ActionSleeve opaska na ramię do Apple Watch 42 mm czarna
179,00  129,00 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 28%
Twelve South ActionSleeve opaska na ramię do Apple Watch 42 mm czerwona
179,00  129,00 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 23%
Opaska na ramię Belkin SPORT- FIT Plus do iPhone 8 / 7 Plus
129,00  99,00 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 23%
Opaska na ramię Belkin SPORT- FIT do iPhone 8 / 7
129,00  99,00 
Dostępność: W magazynie
Nokia Sleep - inteligentna mata do monitorowania jakości snu i sterowania domem
449,00 
Dostępność: Wysyłamy w 2-7 dni

Opinia Eksperta:

Wiktor Brzeziński

Store Manager Kielce iDream Apple Premium Reseller
 Apple Product Professional
 Apple Certified Support Professional 10.12
Poznaj opinię naszych ekspertów. Pomożemy Ci wejść do świata Apple.
Przekażemy rzetelne informacje o nowościach. Z nami zawsze wybierzesz właściwy sprzęt.

Nowoczesne technologie z powodzeniem usprawniają kolejne dziedziny życia, a fitness bezsprzecznie można zaliczyć do ich grupy. Codzienny spacer, poranny jogging lub wyjście na siłownię – bez względu na to, jaką aktywność fizyczną się wybierze, można kontrolować swoje działania, wyniki i postępy na tym polu. Sklep internetowy iDream.pl oferuje oryginalne produkty marki Apple. Wśród nich znajdują się także akcesoria usprawniające codzienne treningi oraz pozwalające zatroszczyć się o zdrowie. Urządzenia i akcesoria działające w oparciu o najnowsze technologie to gwarancja komfortu, bezpieczeństwa oraz funkcjonalności, więc warto zdecydować się na oryginalne produkty Apple.

Sport bez ograniczeń

Na asortyment sklepu iDream.pl składa się rozległa gama produktów odpowiadających zróżnicowanym potrzebom naszych klientów. Wśród dostępnych akcesoriów znajdziesz między innymi praktyczne opaski, dzięki którym Twój iPhone będzie zawsze w pobliżu i może wspomagać Cię w czasie treningu. W sprzedaży posiadamy zarówno opaski dla iPhone 7/8 Plus, jak i uniwersalne akcesoria kompatybilne z wszystkimi smartfonami o rozmiarze do 5’’. Okażą się nieocenione podczas biegu, spaceru, jazdy na rowerze, a także w czasie ćwiczeń na siłowni, kiedy chce się posłuchać muzyki lub skorzystać z aplikacji rejestrującej efekty treningu. Poza opaskami dla smartfonów w naszej ofercie wybierzesz również opaski dla Apple Watch. Inteligentne zegarki cieszą się wśród sportowców coraz większym wzięciem, a funkcjonalna, wytrzymała opaska poszerza zakres aktywności, przy których znajdują one zastosowanie o sporty siłowe lub te wymagające użycia specjalnych rękawic. Na treningu lubisz mieć pod ręką niezbędne drobiazgi jak smartfon, klucze czy niewielka przekąska? Idealnym produktem okaże się pas sportowy, który jest lekki, nie ogranicza ruchów i świetnie sprawdza się na siłowni, w czasie joggingu czy na rowerze. Akcesoria fitness stworzone przez Apple pomagają pokonać ograniczenia i odzyskać kontrolę nad codziennym treningiem, bez względu na to, w jakich warunkach się on odbywa.

Inteligentny dom – inteligentne technologie

Troska o zdrowie i kondycję wymaga zastosowania niezawodnych sprzętów, warto wybrać te bazujące na najnowszych technologiach oraz zsynchronizowane z wygodnymi aplikacjami na smartfony. Oferta sklepu iDream.pl została dopasowana pod kątem klientów zainteresowanych nabyciem nowoczesnych urządzeń dla domu, dzięki czemu znajdziesz u nas wysokiej jakości sprzęt pomiarowy. Zapanuj nad swoim zdrowiem, dokonując precyzyjnych pomiarów wagi, ciśnienia czy temperatury. Inteligentna waga Nokia to nie tylko wyposażenie łazienki, które poda Ci dokładną wagę, ale także nieoceniony motywator i pomocnik w walce o wymarzoną sylwetkę czy formę fizyczną. W sprzedaży posiadamy także termometry z technologią HotSpot Sensor, pozwalające w łatwy i komfortowy sposób mierzyć temperaturę. Ciśnieniomierze podróżne Nokia dostępne w naszym sklepie sprostają oczekiwaniom użytkowników, którzy nawet poza domem chcą mieć przy sobie urządzenia pomiarowe i kontrolować parametry zdrowotne. Twoim zmartwieniem jest kiepski sen? Inteligentna mata Nokia Sleep dokładnie monitoruje jego jakość, rejestrując chrapanie oraz tętno.

Zapoznaj się z ofertą sklepu iDream.pl i przekonaj się, jakie udogodnienia niosą akcesoria fitness.