Opinia Eksperta:

Wiktor Brzeziński

Store Manager Kielce iDream Apple Premium Reseller
 Apple Product Professional
 Apple Certified Support Professional 10.12
Poznaj opinię naszych ekspertów. Pomożemy Ci wejść do świata Apple.
Przekażemy rzetelne informacje o nowościach. Z nami zawsze wybierzesz właściwy sprzęt.

W sklepie internetowym iDream.pl kupisz oryginalne akcesoria Apple, w tym nowoczesne rysiki do tabletów. Chociaż urządzenia te zostały zaprojektowane z myślą o obsłudze dotykowej, czasami zdarzają się zadania wymagające dużo większej precyzji, niż ta zapewniana przez zetknięcie palca z ekranem. Rysiki do tabletów powstały po to, aby uczynić realizację tych zadań dużo łatwiejszą.

Wygoda i precyzja

Rysik podnosi komfort pracy na tablecie. Nie tylko usprawnia nawigację w obrębie systemu operacyjnego czy stron internetowych, ale także poszerza możliwości urządzenia multimedialnego i pozwala wykonywać zadania oraz uruchamiać aplikacje, które dla użytkownika byłby nieosiągalne bez pomocnych akcesoriów. To nieocenione narzędzie dla osób, które sprzęt multimedialny chcą wykorzystywać w sposób twórczy i kreatywny. Pisanie odręczne, kreślenie, szkicowanie – rysiki można stosować przy wielu różnych zadaniach. Te funkcjonalne i poręczne urządzenia wyglądem przypominają zwyczajny ołówek czy długopis, ale różnią się końcówką wykonaną ze specjalnego tworzywa, która dotyka ekranu urządzenia. Korzystając z rysików do tabletów, eliminuje się problem zabrudzeń oraz odbitych palców, a także ogranicza ryzyko zarysowania ekranu. Ponadto zyskuje się niezwykłą celność i zawsze zaznacza bądź uruchamia dokładnie to, czego potrzebuje. To nie tylko wygoda, ale również znaczna oszczędność czasu.

Oryginalne produkty Apple

Na rynku znajduje się wiele modeli rysików do tabletów, niemniej warto wybierać oryginalne urządzenia, dedykowane konkretnym markom, ponieważ to właśnie one gwarantują bezpieczne i efektywne użytkowanie. Sklep internetowy iDream.pl oferuje między innymi Apple Pencil. Ten inteligentny rysik stworzony z myślą o iPadzie Pro to połączenie szybkości reakcji z wybitną precyzją działania. W ofercie posiadamy także zestawy końcówek do Apple Pencil kompatybilne z różnymi wersjami iPada Pro. Kupując je, zyskujesz pewność, że elementy wymienne do swojego rysika masz zawsze pod ręką, gdy tego potrzebujesz. Zapraszamy do składania zamówień.